4917 відвідувачів онлайн
5 033 34

20-річний студент з Одеси поширював вірус для прихованого майнінгу криптовалюти, - Нацполіція

20-річний студент з Одеси поширював вірус для прихованого майнінгу криптовалюти, - Нацполіція

Вірус використовувався для прихованого майнінгу криптовалюти на ураженому комп'ютері. Зараз хлопцю вже оголошено про підозру, йому загрожує до 5 років ув'язнення.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національної поліції.

Кіберполіція встановила: здобуваючи технічну освіту, молодик використовував отримані знання для вчинення протиправних дій. Будучи учасником хакерських форумів, він придбав шкідливе програмне забезпечення та модифікував його. Вірус призначався для прихованого майнінгу криптовалюти за допомогою потужностей інфікованої комп’ютерної техніки. Надалі він збував це шкідливе програмне забезпечення на хакерських форумах.

Поліцейські провели обшук за місцем проживання одесита та вилучили комп’ютерну техніку. Її направлено на експертизу.

Кримінальне провадження розпочато за ст.361-1 (Створення з метою використання, розповсюдження або збуту шкідливих програмних чи технічних засобів, а також їх розповсюдження або збут) КК України. Наразі чоловіку вже оголошено про підозру. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до п'яти років.

Топ коментарі
+5
Счастливчик, намайнил криптовалюты аж на 5 лет
показати весь коментар
23.01.2020 16:50 Відповісти
+4
Він просто квантумну діджіталізацію почав запроваджувати.
показати весь коментар
23.01.2020 16:44 Відповісти
+4
"приобретая техническое образование, парень использовал полученные знания для совершения противоправных действий" Ну звичайно! В Харкові за януковоча зловили банду квартирних крадіїв, які були студентами юридичної академії!
показати весь коментар
23.01.2020 17:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Хто знає скільки по Україні заражених компів...
показати весь коментар
23.01.2020 16:43 Відповісти
https://censor.net/user/354814 Якщо ви просунутий користувач пк,то проблем не повинно бути.
показати весь коментар
23.01.2020 16:46 Відповісти
я чайник.
показати весь коментар
23.01.2020 17:02 Відповісти
Элементарно Ватсон!
Если у вас МАК, то открываете утилиту "мониторинг системы"
Если у вас компьютер на Windows, открываете утилиту "диспетчер задач".
И если на компьютере, который подключен к интернету, но на котором не запущенно ни одно приложение, вы видите, что нечто использует ресурсы центрального процессора на 60 и более процентов, Вас можно поздравить: Вы стали участником рынка криптовалют!
показати весь коментар
23.01.2020 17:13 Відповісти
Прилавком на ринку.
показати весь коментар
23.01.2020 17:15 Відповісти
Кстати сказать, "Цензор", иногда грузит процессор на 30-40%...
С каждого понемножку и готов Ролс-Ройс!
показати весь коментар
23.01.2020 17:16 Відповісти
Це перевіряла.
Я хоч і чайник, але продвинутий
показати весь коментар
23.01.2020 17:26 Відповісти
Ну тогда, просто наблюдайте периодически эти процессы при посещении новых сайтов.
По статистике, чаще всего для майнинга используют не программы-вирусы, а сайты паразиты.
Кстати сказать, небезызвестный Korrespondent.net использует мощности пользователей для скрытого майнинга.
показати весь коментар
23.01.2020 17:32 Відповісти
В мене навіть є розширення - но коін.
Цензор дещо перегружає ЦП, на кілька секунд при відкритті нової сторінки.
показати весь коментар
23.01.2020 17:34 Відповісти
https://censor.net/user/354814 Ну то підовчіться.зараз в інтернеті повно інформації.
показати весь коментар
23.01.2020 17:19 Відповісти
А якщо не те щось натисну чи скачаю ?
І прощавай операційна система ...
показати весь коментар
23.01.2020 17:27 Відповісти
https://censor.net/user/354814 Та не потрібно спочатку нічого скачувати.Є повно відео,або текстової інфи.Просто набираєте в пошуковій строці,те чого не знаєте,от і все.Головне,правильно набрати запит.
показати весь коментар
23.01.2020 17:32 Відповісти
Ще би знати, що шукаєш..
Я от ніяк не можу встановити оновлення, бо не можу почистити диск С.
Боюсь там потрібне видалити.
показати весь коментар
23.01.2020 17:35 Відповісти
Роліки я дивилась, але потрібно знати, що ти робиш, а не навмання тицяти.
показати весь коментар
23.01.2020 17:36 Відповісти
https://censor.net/user/354814 У вас який віндовс?
показати весь коментар
23.01.2020 19:15 Відповісти
10
показати весь коментар
23.01.2020 19:16 Відповісти
https://remontka.pro/kak-ochistit-disk-ot-failov/
показати весь коментар
23.01.2020 19:22 Відповісти
Дякую.
показати весь коментар
23.01.2020 19:31 Відповісти
https://censor.net/user/354814 Будь ласка.
показати весь коментар
23.01.2020 19:34 Відповісти
При майнінгу по лічильнику електрики одразу зрозумієшь, на звичайному офісному компі нічого не намайниш, підходять ігрові компи з потужною відеокартою... Йде максимальне навантаження. Скоріш за все через додатки до ігор і заражав компи, там завжди якась зараза сидить.
показати весь коментар
23.01.2020 17:13 Відповісти
Він просто квантумну діджіталізацію почав запроваджувати.
показати весь коментар
23.01.2020 16:44 Відповісти
Тю. В кряках на поломанных игрушках такое зачастую.
показати весь коментар
23.01.2020 16:44 Відповісти
из Давида Брауна (Арахамии) команды, скорее всего..
показати весь коментар
23.01.2020 16:46 Відповісти
гений
показати весь коментар
23.01.2020 16:48 Відповісти
Счастливчик, намайнил криптовалюты аж на 5 лет
показати весь коментар
23.01.2020 16:50 Відповісти
майні, майні, майні
дуже файні
ін зе річменс ворлд
показати весь коментар
23.01.2020 16:50 Відповісти
Один Создает программу и ее Продает , и живет припеваючи . Другой Ворует Виртуальною Валюту получая Реальный срок.
показати весь коментар
23.01.2020 16:54 Відповісти
ну так...талантливый ученик...не волшебник - только учится....учился... отучился
(теперь другому научат! в местах не столь отдаленных)
показати весь коментар
23.01.2020 16:59 Відповісти
Через пять лет выйдет, а там валюты намайнено...
показати весь коментар
23.01.2020 17:00 Відповісти
Вумный дюже студент.Уважаю.Это вам не мелочь по карманам тырить.
показати весь коментар
23.01.2020 17:01 Відповісти
Воры умнее, их даже в тюрьме уважают. А тут весь ум-купил молоток, дал прохожему по башке-забрал кошелёк, Отето интИлект!
показати весь коментар
23.01.2020 17:33 Відповісти
"приобретая техническое образование, парень использовал полученные знания для совершения противоправных действий" Ну звичайно! В Харкові за януковоча зловили банду квартирних крадіїв, які були студентами юридичної академії!
показати весь коментар
23.01.2020 17:04 Відповісти
То була навчальна практика. Певно, зараз вже скінчили навчання, та працюють за фахом