Україна наполягатиме на перегляді мінських угод, - Резніков

Мінські угоди треба переглянути в частині черговості контролю над кордоном і проведення виборів на Донбасі.
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на НВ, про це заявив представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи з урегулювання конфлікту на Донбасі в Мінську Олексій Резніков.
"Нова позиція України незмінна. Вона була проголошена під час нормандського саміту президентом Зеленським, <...> що як мінімум у частині [питання контролю над кордоном] мінські угоди підлягають перегляду", - заявив він.
За словами Резнікова, виконання пунктів мінських угод необхідно здійснити в такому порядку:
- Роззброєння незаконних збройних формувань на Донбасі;
- Встановлення режиму повної тиші;
- Виведення всіх НЗФ із території України;
- Встановлення українського контролю над східним кордоном;
- Проведення виборів.
"Неможливо провести вибори, якщо український кордон з Росією не контролюється українськими військовими. Про це свідчить міжнародний досвід. <...> Українська делегація наполягатиме, що як мінімум у цій частині мінські угоди підпадають під перегляд та оновлення", - підсумував представник України в ТКГ.
это ж так легко...
и если никто ничего лучшего, чем Порошенко, придумать не может (а ведь не может!) - то не следует и трындеть, ибо смешно выглядит.
зеленый трындеж в квартальном стиле мог прокатить год назад - еще никто не знал, что такое есть бубачка.
но сейчас, когда бубачка обосрался в 100 % случаев, когда завалил все - от дипломатии до экономики - катить бочку на Пороха не комильфо.
Ибо Порох показывал на порядок лучшие результаты во всех сферах.