11378 відвідувачів онлайн
4 708 47

Евакуйованих із Китаю українців помістять на карантин, - МОЗ

Про це на брифінгу щодо ситуації з поширенням коронавірусу 2019nCoV сказав генеральний директор Директорату громадського здоров'я МОЗ Андрій Скипальський, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Будуть встановлені тимчасові обмежувальні заходи й особливі умови для в’їзду осіб, які перебували саме в китайській провінції Хубей, і буде запропонована ізоляція в заклади, визначені МОЗ", - сказав Скипальскийй

Термін карантинних заходів охоплює інкубаційний період коронавірусу 2019nCoV, що становить від 2 до 10 днів.

Також, за словами Скипальського, у Міністерстві інфраструктури розробляють план евакуації українських громадян з Ухані, остаточна дата евакуації ще не визначена. "У Міністерстві інфраструктури України відбулася нарада щодо повернення близько 60 громадян України з міста Ухань, наразі обговорюється план евакуації, всі логістичні моменти, дати поки що невідомі", - сказав Скипальский.

Топ коментарі
+10
Если не согласен, может оставаться в Китае.
На свободе, без ущемления конституционных прав и свобод.
показати весь коментар
05.02.2020 16:28 Відповісти
+8
Сначала отпустили, а потом карантин, все делается через одно место.
показати весь коментар
05.02.2020 16:29 Відповісти
+7
Вчера рейсом МАУ прилетело 200 человек, их распустили по домам. И МАУ говорит, что рейс был последний. Кого скелецкая собирается помещать в карантин?
показати весь коментар
05.02.2020 16:38 Відповісти

Завантаження...