10889 відвідувачів онлайн
3 883 73

ДБР повторно викликає Федину для вручення повідомлення про підозру. ДОКУМЕНТ

ДБР повторно викликає Федину для вручення повідомлення про підозру. ДОКУМЕНТ

Державне бюро розслідувань повторно викликає нардепку від "Європейської Солідарності" для вручення письмового повідомлення про підозру.

Про це йдеться в повідомленні на сайті ДБР, передає Цензор.НЕТ.

"Оскільки народний депутат України Софія Федина 6 лютого 2020 року не з’явилась за викликом та не повідомила про поважні причини неприбуття, вона повторно викликається слідчим Державного бюро розслідувань за дорученням Генерального прокурора на 11 год. 12 лютого 2020 року для проведення процесуальної дії - вручення письмового повідомлення про підозру", - йдеться в повідомленні.

У ДБР також нагадали, що відповідно до ст. 139 КПК України, якщо підозрюваний, обвинувачений, свідок, потерпілий, цивільний відповідач, представник юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, який був у встановленому цим Кодексом порядку викликаний (зокрема, наявне підтвердження отримання ним повістки про виклик або ознайомлення з її змістом іншим шляхом), не з’явився без поважних причин або не повідомив про причини свого неприбуття, на нього накладається грошове стягнення, а також може бути застосований привід.

ДБР повторно викликає Федину для вручення повідомлення про підозру 01
ДБР повторно викликає Федину для вручення повідомлення про підозру 02

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, у вівторок, 26 листопада, слідчі ДБР направили в Генпрокуратуру проєкт повідомлення про підозру в погрозі вбивством щодо президента України народній депутатці і громадянці.

Йдеться про висловлювання нардепки Софії Федини та учасниці бойових дій Марусі Звіробій.

27 жовтня вони під час спільної трансляції у соцмережах, присвяченій візиту президента Володимира Зеленського в Золоте Луганської області, висловили припущення, що під час однієї з поїздок на Донбас президент може потрапити під обстріл або стати жертвою замаху. "Хтось думає, що він безсмертний", - сказала тоді Федина про Зеленського.

Топ коментарі
+17
этот мудак теперь сам присутствует на допитах и рассказывает девченкам лично как он их испугался...
показати весь коментар
07.02.2020 14:33 Відповісти
+17
Тримайтесь дівчата..., зе- бидло нічого Вам не зробить.
показати весь коментар
07.02.2020 14:33 Відповісти
+15
бубочка ты мужик или как ? Если от слов ты шугаешься, ты так любил пародировать на других, а тут так бумерангом задело.
показати весь коментар
07.02.2020 14:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Зеля чего ты боишься то будет.... оно уже будет с момента когда тебя вытаскивали из мамкиного одного места... СМЕРТЬ ЭТО БОЛЯЧКА ПЕРЕДАЮЩАЯСЯ ПОЛОВЫМ ПУТЕМ..
а Зеля реально полагает то он "Бессмертный"??!! Если да!!... тогда ему срочно нужны психиатры...
показати весь коментар
07.02.2020 14:48 Відповісти
этот мудак теперь сам присутствует на допитах и рассказывает девченкам лично как он их испугался...
показати весь коментар
07.02.2020 14:33 Відповісти
«У нас Зеленський був на допиті, сказав, що він нас з Фединою не знає, але злякався, тому вважає, що все, що було у стрімі, для нього погрози», - заявила Звіробій

Президент України Володимир Зеленський був присутній на допиті волонтерки Марусі Звіробій (Олени Біленької).

Про це вона заявила 6 лютого під час спілкування з журналістами після візиту до ДБР.

«У нас Зеленський був на допиті, сказав, що він нас з Фединою не знає, але злякався, тому вважає, що все, що було у стрімі, для нього погрози», - цитує Звіробій видання УНН.

Як відомо, Державне бюро розслідувань викликало 6 лютого народну депутаку від «Європейської солідарності» Софію Федину для вручення письмового повідомлення про підозру. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/news/volonterka-zvirobiy-rozpovila-shcho-na-jiji-dopiti-u-dbr-buv-prisutniy-zelenskiy-657906.html
показати весь коментар
07.02.2020 14:44 Відповісти
Тримайтесь дівчата..., зе- бидло нічого Вам не зробить.
показати весь коментар
07.02.2020 14:33 Відповісти
бубочка ты мужик или как ? Если от слов ты шугаешься, ты так любил пародировать на других, а тут так бумерангом задело.
показати весь коментар
07.02.2020 14:34 Відповісти
ти теж злякався?
показати весь коментар
07.02.2020 14:36 Відповісти
при чем тут испугался? есть статья уголовного кодекса. есть факт совершенного преступления. будь добра, отвечай. мы же стремимся построить правовое государство?
показати весь коментар
07.02.2020 14:39 Відповісти
интересно, а Зе отнес заявление об угрозах убийством в ГБР? сомневаюсь
показати весь коментар
07.02.2020 14:44 Відповісти
меня подробности не интересуют. факт преступления есть? есть! вот теперь пусть отвечает.
показати весь коментар
07.02.2020 14:45 Відповісти
шоб ты здох!
неси заявление в ГБР.
показати весь коментар
07.02.2020 14:46 Відповісти
умственноотсталые для меня угрозы не представляют
показати весь коментар
07.02.2020 14:50 Відповісти
умственно отсталый пытается выглядеть умным, умора.
показати весь коментар
07.02.2020 14:55 Відповісти
Мусорок?)) Мусорок)))
Ничего, га лагере тебе место определят))
Тренируй свой анус)) Поработаешь им на благо хаты))
показати весь коментар
07.02.2020 18:24 Відповісти
сам ты мусорок. следаки не только в ментовке. до кучи я еще скоро и в гпу буду
показати весь коментар
07.02.2020 18:42 Відповісти
татышо?! есть факт? твой бубочка уже убит?
показати весь коментар
07.02.2020 14:44 Відповісти
ты разницу понимаешь между убийством и угрозой убийства?
показати весь коментар
07.02.2020 14:46 Відповісти
угроза без намерения неподсудна. читай УК, неуч.
показати весь коментар
07.02.2020 14:48 Відповісти
угроза с намерением - это уже посягательство по статье убийство. угроза - статья с формальным составом, когда преступление считается завершенным с момента озвучивания такой угрозы. иди лесом, со своим юр образованием полученным в пту
показати весь коментар
07.02.2020 14:54 Відповісти
ещё раз. твой бубочка уже убит? он хоть заявление написал? потерпевший, вообще, кто?
показати весь коментар
07.02.2020 14:56 Відповісти
и это ты мне посоветовал ук читать? ты, баран, сначала статью почитай, и по каким статьям дело возбудили. если б он был убит - это уже была бы 115-ая. там 346-ая. а для этого заявление подавать не нужно.
показати весь коментар
07.02.2020 15:02 Відповісти
на, читай, убогое.

1. Угроза совершить убийство является психическим насилием над личностью. Общественная опасность этого преступления в том, что он лишает потерпевшего покоя; опасность его совершения постоянно преследует потерпшого, не дает ему возможности ни работать, ни отдыхать.
2. Угроза убить может быть доведена до потерпшого любым образом: устно (лицом к лицу), письменно (письмом, телеграммой), различными действиями, которые убедительно указывают на намерение виновного, или передана через третьих лиц.
показати весь коментар
07.02.2020 15:04 Відповісти
идиот. на, читай из комментария к ук:

"Злочин, передбачений ч. 1 ст. 346, вважається закінченим з моменту доведення погрози до потерпілого"

ты ж, идиотина с пту-шным образованием, дупля не рубишь в разнице между 129-ой и 346-ой.
показати весь коментар
07.02.2020 15:11 Відповісти
шо, юрыст куев, дальше двух строк статью не осилил?
Угроза или насилие в отношении указанных лиц является местью за их служебную деятельность. Совершение таких действий в отношении этих лиц на основании личных неприязненных отношений состава этого преступления не образует.
показати весь коментар
07.02.2020 15:17 Відповісти
всё. пшол нах учить УК.
показати весь коментар
07.02.2020 15:18 Відповісти
Ти дебіл? Просто цікаво. "Прававое гасударство" де през гуляє за невідомі кошти по курортам і як з гуся вода?
показати весь коментар
07.02.2020 14:46 Відповісти
а я говорил что зеленский святой и не должен отвечать, если нарушает закон? вы, порохоботы, такие порохоботы
показати весь коментар
07.02.2020 14:47 Відповісти
Так от хай зілєнський відповість за свої косяки, а потім шось вякає про правовоє гасударчтво.
показати весь коментар
07.02.2020 14:48 Відповісти
І яку ж статтю карного кодексу було порушено?
показати весь коментар
07.02.2020 14:52 Відповісти
а ты читать разучился? в статье написано. и кстати, "карного" кодекса не существует
показати весь коментар
07.02.2020 14:55 Відповісти
вот там шо написано.
Угроза или насилие в отношении указанных лиц является местью за их служебную деятельность. Совершение таких действий в отношении этих лиц на основании личных неприязненных отношений состава этого преступления не образует.
показати весь коментар
07.02.2020 15:11 Відповісти
Молодчага des))
Дави этого мусора дырявого))
Недалек тот час,когда его фамилию в жизни узнаем, а там пустим его по кругу))
показати весь коментар
07.02.2020 18:27 Відповісти
Есть нормальные хлопцы-айтишники, хакнут его акаунт, а там дело техники))
Кирпичи с крыши тоже иногда падают на голову))
показати весь коментар
07.02.2020 18:29 Відповісти
Посадить промежбулочную!
показати весь коментар
07.02.2020 14:35 Відповісти
Налякала Софія Бубочку, ніяк не відійде. Знаю бабку - переляк яйцями викочує
показати весь коментар
07.02.2020 14:35 Відповісти
Колись моя двоюрідна бабця добре переполох воском виливала.На жаль,не дожила до наших днів,а то б нашого відважного головнокомандувача від переляку вилікувала б.
показати весь коментар
07.02.2020 14:44 Відповісти
Тра шось робить бо мідіціна там безсильна)
показати весь коментар
07.02.2020 14:47 Відповісти
Сейчас на неё и Холокост повесят.
показати весь коментар
07.02.2020 14:36 Відповісти
Холокост навряд чи,а от вбивство Кеннеді і Мартіна Лютера Кінга - точно.
показати весь коментар
07.02.2020 14:46 Відповісти
и расстрел царской семьи
показати весь коментар
07.02.2020 16:18 Відповісти
Підпис точно не "міністерський"
показати весь коментар
07.02.2020 14:41 Відповісти
да оставьте её в покое. нехай дальше истерит, никому она не интересна.
забить и забыть.
показати весь коментар
07.02.2020 14:41 Відповісти
Посадить... "забить и забыть".
показати весь коментар
07.02.2020 14:52 Відповісти
сажать её - много чести.
показати весь коментар
07.02.2020 15:19 Відповісти
Истерит и никому не интересна? То то зебоба, в обосранных штанах, повадился на допросы к ним ходить и плакать как он их испугался)))
показати весь коментар
07.02.2020 15:37 Відповісти
не обзывай пецю зебобой.
показати весь коментар
07.02.2020 15:43 Відповісти
ДБР повторно викликає Федину для вручення повідомлення про підозру - Цензор.НЕТ 4882
показати весь коментар
07.02.2020 14:51 Відповісти
Як там у Яніни було? "Приходь, Федина, не сци"
показати весь коментар
07.02.2020 14:54 Відповісти
А ти сам вже і вкакатись встиг?
показати весь коментар
07.02.2020 16:05 Відповісти
Да он по жизни петух обосраный.
показати весь коментар
07.02.2020 18:31 Відповісти
У зебилоидных при ее упоминании истерия. Это правильно.
показати весь коментар
07.02.2020 14:57 Відповісти
Она заболела. Типун на языке вскочил.
показати весь коментар
07.02.2020 15:01 Відповісти
Пора вже на Зе подавати в суд за образи України та українців, а також на політиків від різних політичних сил - відео повно.
показати весь коментар
07.02.2020 15:03 Відповісти
На волонтёрок в суд подали за то, что они преследовали русский язык в автобусе...
показати весь коментар
07.02.2020 15:18 Відповісти
От некуй вам, придуркам, більше робити - кацапів ловіть, суки ви, продажні.
показати весь коментар
07.02.2020 15:07 Відповісти
Где ты видел, чтоб кацапская тварь искала и ловила кацапскую тварь?))
показати весь коментар
07.02.2020 18:33 Відповісти
Что-то ее не видно и не слышно в последнее время.
Может приболела?
показати весь коментар
07.02.2020 15:26 Відповісти
Просто в ЗМІ прийшла методичка мовчати про неї.
показати весь коментар
07.02.2020 16:04 Відповісти
В країні йде війна, а гегеральний прокурор і цілий відділ прокуратури, а також ціла структура ДБР (харківських) за великі зарплати платників податків два місяці розслідують Великі справи проти двох жіночок. Жах. А дійсні сепарти, як бувша мер Словянська, керівник ригів, що привів війну, малороси, що бюджет викидать терористам свободно гуляють по місту і обжираються в дорогих кабаках. Що це твориться?
показати весь коментар
07.02.2020 15:28 Відповісти
Згорнути б тих мусорів з ГБР в велике рядно та втопити в Чорному морі в тому місці, де найбільше сірководню. Так би мовити, своє до свого.

показати весь коментар
07.02.2020 16:03 Відповісти
В ДБР разве нет бланков повесток и вызывает сам Генпрокурор и куда ж ей являться, на улицу Петлюры или Грушевского?
показати весь коментар
07.02.2020 15:34 Відповісти
Я от кожного дня маю палке бажання, щоб ЗЕлупа Янелох здох в корчах.

То що, мусорня й мені всучить падазрєніє?

показати весь коментар
07.02.2020 16:00 Відповісти
ДБР - це собака, яка не знає що робити. Собака, яка не має що робити - починає лизати яйця.
показати весь коментар
07.02.2020 18:00 Відповісти
А перебування на засіданні парламента - це законна пеичина чи ні?
показати весь коментар
07.02.2020 21:40 Відповісти