"Рівень корупції в державі залишається високим", - Ситник

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це він заявив на пресбрифінгу "Результати НАБУ і САП у другому півріччі 2019 року" в п'ятницю в Києві.
"Будьмо відвертими, рівень корупції в державі продовжує бути високим. Ви бачите список фігурантів, які притягуються до відповідальності, і ви знаєте які медійні, адміністративні та інші ресурси вони мають", - зазначив Ситник.
Що стосується відносин з іншими правоохоронними органами, директор НАБУ зазначив, що є позитивні зрушення в частині взаємовідносин із Службою безпеки України та Офісом генпрокурора.
"Це також дало можливість більш активно працювати в останньому півріччі", - додав Ситник.
брехня, все побороно давно.