11326 відвідувачів онлайн

Воду в Крим дамо тільки після його звільнення від окупантів, - Джемілєв

Як передає Цензор.НЕТ, про це він сказав в ефірі "Радіо Крим.Реалії".

"Звичайно, дефіцит води в Криму є. У степовій частині це вже катастрофа для сільського господарства. Ми будемо подавати воду, обов'язково, але тільки після звільнення Криму від окупантів. Розмови про те, що це завдає шкоди жителям, інші сентименти - розкажіть це в іншому місці. Ви що, очікували, що вам створять комфортні умови? Країна, чию територію ви окупували? Нагадаю, що, відповідно до Женевської конвенції 1949 року, вся відповідальність за стан людей на окупованій території лягає на країну-окупанта, тож говорити про гуманітарні речі нам не треба", - сказав Джемілєв.

Нагадаємо, глава бюджетного комітету Верховної Ради України Юрій Арістов розповів про ідею продавати воду в окупований Росією Крим у коментарі кореспонденту проєкту "Радіо Свобода" "Схеми".

Топ коментарі
+35
Якши. "Речь не мальчика, но мужа". Как - то , помнится, СМИ РФ, захлёбываясь от лая - доложили городу и миру , показываю какие - то видосики с трубами и вот этм всем, что -водопроводно-космические войска РФ насверлили в Крыму стотыщ скважин и колодцев под воду, протянули из Тамани мильёны километров водопроводов . Таперича у нас воды - хучь залейся и ГТО по брассу сдавай - и типо: "нам вашей биндеровской вражьей воды и даром не нать , и с деньгами не нать !!!" Неужто, сбрехали ? Быть того не может - самая духовная держава мира брехать не будет , вот .
показати весь коментар
09.02.2020 08:56 Відповісти
+31
Референдум проводили? Тепер пийте мочу.(С)
показати весь коментар
09.02.2020 08:54 Відповісти
+27
а ти хотів би дати воду на Крим ?
показати весь коментар
09.02.2020 08:54 Відповісти

Завантаження...