8905 відвідувачів онлайн

Кожен офіцер ЗСУ має знати англійську мову, - Загороднюк

Кожен офіцер ЗСУ має знати англійську мову, - Загороднюк

Командний склад Збройних сил України має володіти англійською мовою.

Про це в ефірі телеканалу "Україна24" заявив міністр оборони України Андрій Загороднюк, інформує Цензор.НЕТ.

"Сотні військовослужбовців навчаються зараз на курсах англійської мови коштом Міноборони. Також у нас є програма з НАТО. Так, кожен офіцер має знати англійську мову. І багато сержантів, які у нас є, мають знати англійську мову", - сказав він.

Міністр наголосив, що англійську потрібно знати не лише "для стандартів НАТО".

"Нам потрібно бути привабливою армією для військовослужбовців, вони мають розуміти, що якщо вони приходять сюди, вони проходять певний період навчання, вони стають суперкласними на світовому рівні фахівцями. Вони мають здобути освіту, вони мають здобути технічну підготовку. Якщо вони знають англійську мову, навіть якщо вони звільняються зі Збройних сил, але знаючи, що вони отримують такий рівень підготовки, ми будемо отримувати найкращі кадри", - пояснив Загороднюк.

За його словами, українська армія вже зараз змушена "серйозно конкурувати за кадри з приватним сектором".

Топ коментарі
+32
УКРАЇНСЬКУ мову вони повинні знати перш за все.
Бо інколи послухаєш і не розумієш чию армію презентує чувак.
показати весь коментар
09.02.2020 15:24 Відповісти
+19
Каждый офицер ВСУ должен знать английский язык, - Загороднюк

А сам ты его знаешь?
показати весь коментар
09.02.2020 15:19 Відповісти
+16
Кожен офіцер ЗСУ має знати англійську мову, - Загороднюк - Цензор.НЕТ 846
показати весь коментар
09.02.2020 15:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Кремль таких офицеров подготовит сколько надо ,нужно чтобы офицеры знали хорошо украинский язык , ватникам плохо даётся украинский язык и это для них будет провал
показати весь коментар
09.02.2020 16:20 Відповісти
А "серьезно конкурировать за кадры с частным сектором" - це хто? Правий сектор або добробати?
показати весь коментар
09.02.2020 16:22 Відповісти
-- если нет обороны, то почему бы и не быть такому министру?
показати весь коментар
09.02.2020 16:34 Відповісти
Ви спочатку відмініть не рівність.А то в нас еліта не йде їсти армійську баланду.А біднота з райцентрів і сіл,має виконувати феодальну повинність.
показати весь коментар
09.02.2020 16:36 Відповісти
эта да.ведь скоро вместе натовскими против кацапо-фашистов воевать
показати весь коментар
09.02.2020 16:39 Відповісти
Англійська це добре.Але як бути з українською? В нас більшість не говорить українською і це все молоді люди.Он в Києві більшість,чтокают і какают.А це столиця України,а не Московії.Ну куди це годиться?
показати весь коментар
09.02.2020 16:41 Відповісти
для тих хто в танку. Йдеться не про солдатів, а про офіцерів. Так,офіцери мають знати англійську якщо ми хочемо бути в НАТО. І українську мають знати досконало.
показати весь коментар
09.02.2020 16:46 Відповісти
Офіцери приїжджають до нас на мовні курси двічі на рік. Вчать англійську та французьку.
показати весь коментар
09.02.2020 20:10 Відповісти
Если будет материальный стимул за знание языка, (как за прыжки с парашютом), тогда может дело и сдвинется. Но в украинской армии все равно будут махлевать, потому что привыкли жульничать и играть по правилам не умеют. Сделать из этого сброда профессиональную армию маловероятно
показати весь коментар
09.02.2020 16:47 Відповісти
Дебилы они такие , один с 1 марта собрался строить все и сразу и по всей Украине , правда скромно умалчивает где на это бабло , если в бюджете на это не копейки не предусматривает , а второй решил что офицеры которым по 40-50 лет , и которые проводят 10 месяцев в году на войне и полигонах плюс 30-45 суток отпуска , за оставшееся время выучат английский , ну или как вариант на полигоне вместо боевого слаживания , будут учить фейсом об тейбл .Ну а если не дано выучить язык , ну есть такие люди , тогда что ? Все разрываем контракт и на гражданку ? Ну так то же конечно можно , а то что у человека реальный боевой опыт есть и то что в ВСУ 25 ТЫСЯЧ некомплект офицерского состава и теперь взводами сержанты командуют , то для них мелочи , наверное по тому что они ДЕБИЛЫ.
показати весь коментар
09.02.2020 16:53 Відповісти
Каждый офицер ВСУ должен прежде всего хорошо знать украинский язык, без любви к неньке в сердце - нас ничего не спасет.
показати весь коментар
09.02.2020 16:58 Відповісти
Неньку можно любить и без украинского языка. А насильно принуждая к чему-либо, любви не добьетесь. От того что в моей школе в Киеве все предметы были на русском языке (потому что так хотели и навязывали партия и правительство в советское время), я Россию любить не стала!
показати весь коментар
09.02.2020 18:15 Відповісти
А Ізраіль можна любіть бєз івріта?
показати весь коментар
09.02.2020 18:42 Відповісти
Можна - здалеку.
показати весь коментар
09.02.2020 22:42 Відповісти
В Израиле арабский один из государственных языков.
показати весь коментар
11.02.2020 01:51 Відповісти
Польский надо учить, он более перспективнее.
показати весь коментар
09.02.2020 17:35 Відповісти
Круто!А навіщо?
показати весь коментар
09.02.2020 17:37 Відповісти
Стара істина - армія мусить знати мову ворога...І свою...От і думайте,поки голова не трісне...
показати весь коментар
09.02.2020 18:21 Відповісти
Так...у Велику Вітчизняну Війну вся Радянська Армія говорила німецькою мовою. Щоправда ще Яворівський розповідав, що німецька, яку їм викладалася у школі, виявилась самим звичайним ідишем...
показати весь коментар
09.02.2020 18:46 Відповісти
Это с какого хрена ?
What's fucking dirty mind do you want to them ?!
показати весь коментар
09.02.2020 17:38 Відповісти
Лучше пиши нв иврите, с английским туго
показати весь коментар
09.02.2020 21:08 Відповісти
Is't your business ?
What's kind of business ?
Vegetable seller / cleaner / welfare recipient ?

For software engineer, a very valuable tip from the height of the welfare

In programming, there is only single language and it is not Hebrew, not Yiddish or even Ukrainian
Only English !
показати весь коментар
14.02.2020 02:55 Відповісти
Говорю же, что плохо с английским, а ты опять на теже грабли. Я чёт думал там Pearl, Java, python, c#, c++, ну на крайняк .Net .... А выходит что по другому все, можно чисто на инглише лабать
показати весь коментар
14.02.2020 17:45 Відповісти
I'ts only a junior level or 4 beginners .
There is some essence called by "business logic" , there's special literature,documentation , comments - it's all only English .
By the way : Pearl , Python - that's not languages but only high level scripts . Pearl very antique ...
Is need several day to occupy all it's techniques & succeed in any test .
показати весь коментар
15.02.2020 11:09 Відповісти
Man, it doesn't matter what it is, please, stop using the language the way you do, I'm having headaches reading it
показати весь коментар
15.02.2020 16:51 Відповісти
каждый офицер ВСУ должен пройти курсы переподготовки по ПРОФЕССИОНАЛЬНОМУ ПРОФИЛЮ в первую очередь.По методичкам НАТО и под непосредственным руководством обучения ветеранами НАТО,которые свои звания и награды получали не в корридорах.а в действующих подразделениях в "горячих точках".Преподаватели из НАТО и израильской армии могут полностью изгнать из учебных методичек военных училищ Украины основы военной подготовки 70-х годов 20 века,не соответствующих военным доктринам современного боя и войны в условиях мобильных диверсионных подразделений и авиации,а ОСОБЕННО для боёв в городских условиях и при прикрытии противником гражданским населением...А уж потом английский язык
показати весь коментар
09.02.2020 17:40 Відповісти
Кожен офіцер ЗСУ має знати англійську мову, - Загороднюк - Цензор.НЕТ 2519
показати весь коментар
09.02.2020 17:41 Відповісти
Для начала нужно полностью перестроить профессиональную подготовку этих офицеров по методичкам НАТО и израильской армии с привлечением на преподавательскую работу ТОЛЬКО ВЕТЕРАНОВ,получивших свои звания и награды в "горячих точках" и при НЕПОСПРЕДСТВЕННОМ УЧАСТИИ в боевых действиях.Это изгонит никчёмных военных преподавателей,продолжающих обучать курсантов военным тактикам и методичкам 70-х годов 20 века.Отсюда и непрофессионализм в ВСУ и поражения на фронте.
Условия изменения военных действий современной войны с использованием тактическо-диверсионных батальонов,прикрывающихся гражданским населением,изменение авиации и её средств,военные действия в городских условиях и изменившиеся технические средства разведок и оповещений должны стать предметом переучивания военных кадров управления
показати весь коментар
09.02.2020 17:47 Відповісти
Для цього у керма країни і армії мають бути ПРОФЕСІОНАЛИ, ПАТРІОТИ, ПОРЯДНІ люди, а не турборежимна шантропа без моралі і принципів.
показати весь коментар
09.02.2020 19:17 Відповісти
Про що ви говорите? Яких професіоналів вони будуть залучати? Якщо вони заробітчан нафиалінових залучають, пенсійного віку палковники звільняються, нафталінові оформлюють пенсію і нафталінові одразу призиваються знов у військо. Так. Так. Вони зараз саме цім займаються. І опит буде хіба що від нафталінових.
показати весь коментар
09.02.2020 21:03 Відповісти
Украинский лидер Виктор Янукович на днях передал членам Совета регионов пакет законопроектов о государственной службе, согласно которым все высокопоставленные чиновники страны должны знать иностранный язык.
показати весь коментар
09.02.2020 17:49 Відповісти
Да в принципе все должны знать английский язык. А не только офицер ВСУ.
показати весь коментар
09.02.2020 17:56 Відповісти
Частина буде писати конспекти. Інша частина буде вчити агліцьку. Інша частина буде їздити з перевірками. Інша частина буде усувати недоліки і вішати бірки. Інша частина буде фарбувати, бо так у недоліках написали. Хто буде займатись військовими справами?
показати весь коментар
09.02.2020 18:09 Відповісти
Москаль, а ти китайську вже вивчив ?
показати весь коментар
09.02.2020 20:11 Відповісти
Точно. Китайцям легше вивчити ваше нарєчіє, щоб вас швидше захопити. І розмовлятимуть зі своїми рабами-кацапами їхнім язиґом.

А українці вчитимуть англійську та решту європейських мов.
показати весь коментар
09.02.2020 20:53 Відповісти
показати весь коментар
09.02.2020 21:17 Відповісти
Ваши суперклассные на мировом рынке специалисты, когда пишут вступительную заяву на поступление в ВВУЗ, место рождения из паспорта переписывают (забыли наверное), а ещё звонят маме и спрашивают: "Как называется та бурса, которую я закончил?" P.S. Не прверил, если бы не увидел сам. Осталось только аглицкий внять.
показати весь коментар
09.02.2020 18:45 Відповісти
Достаточно будет выучить - "We give up!" и пусть Зеленский объявляет войну Штатам...
показати весь коментар
09.02.2020 18:49 Відповісти
правильно будет we surrender
we give up это скорее мы больше не можем 😬
показати весь коментар
10.02.2020 02:04 Відповісти
Вы оба правы. Что так "сдаваться", что "дали верхнего" т.е. подняли руки. Give up - это команда, приказ сдаваться.
Там дохрена тонкостей. Меня как то умилил словами "we shall overcome surrender" инспектор по ОВСЕ (ограничение ВС в Европе) француз. Ржали всей делегацией.
показати весь коментар
10.02.2020 02:51 Відповісти
Все це сприймалось би нормально, якщо б ми знали, що Головне військове командування України наказало війську: "Ні кроку назад", що вони дбають про військо і не здають ворогові ні сантиментра української території, що перед Українською армією чітко і недвозначно окреслене головне завдання - ВІДНОВЛЕННЯ І ЗАХИСТ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ЦІЛОСТНОСТІ УКРАЇНИ. А без цього все інше виглядає як якісь гібридні маніпуляції.
показати весь коментар
09.02.2020 19:08 Відповісти
Не для того путин лугандон замутил, чтобы Украина в НАТО вступила. Рано еще английский учить.
показати весь коментар
09.02.2020 19:15 Відповісти
Ага, бо красти без знання англійської це вже моветон...
показати весь коментар
09.02.2020 19:36 Відповісти
а сам министр интересно какой язык знает? киздеть не мешки таскать! служить где нибудь в девичках к тому же еще и без квартиры и без перспективы вступления в НАТО (зеля с ермаком ведь о НАТО совсем говорить не любят впорочем как и о ЕС) конечно почетно , но сгодится и без английского (можно конечно и с английским но это ничего не меняет!). короче болото, все сидят и не квакают.... слышал в АТО как кадровые офицеры командиров в Киеве называли. лучше такие слова в слух не говорить а то уши сразу отвалятся.
показати весь коментар
09.02.2020 20:09 Відповісти
Відвертий маразм. Офіцери повинні вміти воювати та захищати Україну. Вони повинні бути патріотами та знати державну мову. Знання іноземної мови це звичайно плюс, але не обов'язок.
показати весь коментар
09.02.2020 22:27 Відповісти
Та було б непогано