7698 відвідувачів онлайн
13 439 20

Уряд ліквідував регіональні сервісні центри МВС

Уряд ліквідував регіональні сервісні центри МВС

Кабінет міністрів скоротив кількість територіальних органів Міністерства внутрішніх справ, ліквідувавши регіональні сервісні центри.

Таке рішення ухвалено на засіданні Кабміну в середу, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу МВС.

"Уряд сьогодні, 12 лютого, прийняв постанову "Деякі питання територіальних органів МВС", яка скоротила кількість територіальних органів МВС, ліквідувавши регіональні сервісні центри", - сказано в повідомленні.

За даними МВС, орієнтовне скорочення працівників становитиме від 3 до 8%.

Передбачено, що в областях, Києві та АР Крим буде створено територіальні (відокремлені) підрозділи Головного сервісного центру МВС без статусу юридичних осіб.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зазначив, що це дозволить зменшити адміністративні витрати і спростити процедуру забезпечення підрозділів.

Крім того, наголошується, що уряд прийняв розпорядження про передачу частини бюджетних призначень, передбачених для МВС в 2020 році. Зокрема, Міністерству закордонних справ передається майже 35 млн гривень, передбачених у 2020 році МВС для Нацполіції, у зв'язку з необхідністю утримання працівників з числа відряджених поліцейських у складі диппредставництв України за кордоном.

Топ коментарі
+11
сервисные центры? это те, которыми так гордились, что за час можно получить номер, снять-поставить на учет, ...и т.д...или это не те???
ни хрена не понятно!!!
показати весь коментар
12.02.2020 17:36 Відповісти
+7
это позволит уменьшить административные расходы ...

Это позволит увеличить:
- затраты граждан
- неудобства для населения
...
показати весь коментар
12.02.2020 18:16 Відповісти
+5
Это просто обозначает, что в государстве нет денег. Дозеленились.
показати весь коментар
12.02.2020 18:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Что это за хрень была, которую сократили?
показати весь коментар
12.02.2020 17:29 Відповісти
Интересно другое - кто эту хрень создал? Неужели министр МВД прошлой барыжной власти?
показати весь коментар
12.02.2020 17:31 Відповісти
Это было при барыгах, мародерах и антинародном Арсене Рюкзакове, а сейчас при народном президенте прогрессивный министр внутренних дел Арсен Аваков проводит оптимизацию.
показати весь коментар
12.02.2020 19:56 Відповісти
МРЭО там и так поппа была а будет ещё больше)), айрбасы армянин отбивает))
показати весь коментар
12.02.2020 17:31 Відповісти
Якийсь один із багатьох притонів мусорських напополам з борделем.
показати весь коментар
12.02.2020 17:35 Відповісти
Просто Порох все деньги украл...
показати весь коментар
12.02.2020 17:29 Відповісти
Петушары вы что сделали гниды! Для народа и в удобству народа! А не сокращать под видом чего удобно. Денег нет вот и сокращает. Економисты хреновы.
показати весь коментар
12.02.2020 17:32 Відповісти
сервисные центры? это те, которыми так гордились, что за час можно получить номер, снять-поставить на учет, ...и т.д...или это не те???
ни хрена не понятно!!!
показати весь коментар
12.02.2020 17:36 Відповісти
Якщо ті, то погано, реально можна було за годину переоформити авто.
показати весь коментар
12.02.2020 18:40 Відповісти
Это самое большое, на что были способны Гончарук и шмаркля, всё остальное будет ещё хуже.
показати весь коментар
12.02.2020 19:17 Відповісти
Населення скорочується , працездатні втікають на заробітки за кордон , нема грошив то все годувати . Та й не треба його стільки . Населення на 33% скоротилось , то й все можна на 33% скорочувати .
показати весь коментар
12.02.2020 17:57 Відповісти
Лучше повысили бы рядовым полицейским зарплаты.
показати весь коментар
12.02.2020 17:59 Відповісти
лучше бы их повесили, а не зарплаты.
показати весь коментар
12.02.2020 18:48 Відповісти
...эбонитовыми палочками
показати весь коментар
12.02.2020 19:07 Відповісти
Это просто обозначает, что в государстве нет денег. Дозеленились.
показати весь коментар
12.02.2020 18:07 Відповісти
это позволит уменьшить административные расходы ...

Это позволит увеличить:
- затраты граждан
- неудобства для населения
...
показати весь коментар
12.02.2020 18:16 Відповісти
Один президент хвастается, что он открыл Сервисные Центры- народ в восторге аплодирует, следующий президент хвастается, что он закрыл Сервисные Центры-народ опять в восторге аплодирует. Мы в правильном направлении движемся ?
показати весь коментар
12.02.2020 19:15 Відповісти
ну не перхутів же скорочувати перед новим майданом!
А люди переб'ються
показати весь коментар
12.02.2020 23:01 Відповісти
ТЕПЕРЬ МАХНОВЩИНА ПОЙДЁТ !!!
Уряд ліквідував регіональні сервісні центри МВС - Цензор.НЕТ 7314
показати весь коментар
12.02.2020 23:11 Відповісти
ВИРУС ДОНБАССА !!!
показати весь коментар
12.02.2020 23:12 Відповісти