Україна повідомить державам-учасницям ОБСЄ про сьогоднішню атаку російських найманців на Донбасі

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє постійне представництво України при міжнародних організаціях у Відні на своїй сторінці у Twitter.
"Сьогодні вранці російські збройні формування почали наступ на позиції українських військовослужбовців поблизу району розведення в Золотому із застосуванням важкої артилерії і з порушенням лінії зіткнення. Повідомляється про кілька жертв. Ми рішуче засуджуємо цю атаку і повідомимо про це державам-учасницям ОБСЄ", - йдеться в заяві представництва.
Водночас речниця МЗС України Катерина Зеленко написала, що сьогоднішня атака російських найманців, а також використання забороненої зброї призвело до нових втрат: "Дуже стурбовані ескалацією на Донбасі після останньої російської атаки. Використання забороненої зброї призвело до нової хвилі жертв. Це останнє порушення домовленостей, досягнутих на зустрічі в нормандському форматі. Ми закликаємо міжнародну спільноту засудити цю ескалацію".
Нагадаємо, вранці 18 лютого найманці РФ атакували українські позиції на Донбасі.
Унаслідок бойових дій загинув один український воїн, ще четверо зазнали поранень.


Жёстко Я бы сказал - свирепо. А миссия ОБСЕ. которая на Донбассе уже 6 лет фиксирует "неопознанные вооружённые формирования", сама ж не сообщит?