6755 відвідувачів онлайн

Прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом обстрілу позицій ОС російськими окупантами

Прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом обстрілу позицій ОС російськими окупантами

За фактом обстрілу 18 лютого 2020 року збройними формуваннями РФ позицій підрозділів Об'єднаних сил поблизу населених пунктів Новотошківське, Оріхове, Кримське, Хутір Вільний Луганської області розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 110, ч. 5 ст. 260 КК України.

Про це повідомила пресслужба ОГП, інформує Цензор.НЕТ.

"За даними слідства, окупанти вели обстріли по українських захисниках із забороненого Мінськими угодами озброєння. Ворог застосовував міномети калібру 120 мм, а також вів вогонь із гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів. Під вогневим прикриттям російські окупанти перейшли до активних наступальних дій та здійснили спробу просування через лінію розмежування. Унаслідок зазначених дій один український захисник загинув, п’ятеро зазнали поранень", - йдеться в повідомленні.

Досудове розслідування в зазначеному кримінальному провадженні здійснює СБУ, процесуальне керівництво - прокуратура Луганської області.

Сьогодні вранці, 18 лютого, найманці РФ атакували позиції підрозділів Об'єднаних сил поблизу населених пунктів Новотошківське, Оріхове, Кримське, Хутір Вільний. У ході бою один український воїн загинув, четверо - поранені.

Топ коментарі
+13
ответчик - спортлото
огонь надо открывать по оккупантам, а не дела
показати весь коментар
18.02.2020 15:32 Відповісти
+10
Прокуратура открыла уголовное производство по факту обстрелов позиций ОС российскими оккупантами - Цензор.НЕТ 5917
показати весь коментар
18.02.2020 15:46 Відповісти
+6
на тих, хто почав стріляти у відповідь. Ви в цьому сумніваєтесь?
показати весь коментар
18.02.2020 15:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
https://mobile.twitter.com/yar13zp Jaroslaw Teriannik @yar13zp

РФ збирає радбез ООН по недотриманню Україною мінського процесу.
Круто. Підготувалися, молодці.
А шо буде робити українська делегація, якщо не можна говорити що росія агресор, що путін злочинець, що в нас не конфлікт на сході а збройна агресія росії?
Таке враження що буде ганьба
показати весь коментар
18.02.2020 15:31 Відповісти
а шмаркля опять в глаза ЙУХла заглянет !
показати весь коментар
18.02.2020 15:37 Відповісти
Если с коленно-преклоненной позы сумеет их поднять.
показати весь коментар
18.02.2020 15:49 Відповісти
Прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом обстрілу позицій ОС російськими окупантами - Цензор.НЕТ 763
показати весь коментар
18.02.2020 16:01 Відповісти
главному клоуну срочно заменить памперс
показати весь коментар
18.02.2020 17:23 Відповісти
Прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом обстрілу позицій ОС російськими окупантами - Цензор.НЕТ 3426
показати весь коментар
18.02.2020 16:02 Відповісти
ответчик - спортлото
огонь надо открывать по оккупантам, а не дела
показати весь коментар
18.02.2020 15:32 Відповісти
Тут еще один интересный момент.
На кого прокуратура открыла дело?
показати весь коментар
18.02.2020 15:40 Відповісти
на тих, хто почав стріляти у відповідь. Ви в цьому сумніваєтесь?
показати весь коментар
18.02.2020 15:41 Відповісти
На Путіна.
показати весь коментар
18.02.2020 15:42 Відповісти
ни на кого, для популизма и имитации бурной деятельности. вроде можно не писать на кого, а по факту
показати весь коментар
18.02.2020 15:44 Відповісти
За 6-ть лет такими "открытыми делами" передовую линию лугандонов забросать можно.
показати весь коментар
18.02.2020 15:58 Відповісти
І що?
показати весь коментар
18.02.2020 15:34 Відповісти
надо просто не стрелять
показати весь коментар
18.02.2020 15:35 Відповісти
Повторюсь. Любой, кто после сегодняшних событий говорит о перестать стрелять, разведении и совместном патрулировании - ПРЕДАТЕЛЬ Украины.
показати весь коментар
18.02.2020 15:50 Відповісти
Що б ти знала Курво Лахинська, що за часів Порошенка, 2014-2019 , товарообіг між Россією і Україною, було ЗМЕНШЕНО з 40% до 7 %.
показати весь коментар
18.02.2020 15:41 Відповісти
Поки бійці батальону Донбас не перекрили торгівлю на крові состави йшли за лінію зіткнення та назад... Забув??? А петяраст Аброськін навіз тітушню та мусорів на протестувальників!
показати весь коментар
18.02.2020 15:54 Відповісти
В уголовном производстве так и написано: "росийские окупанты"? Серйозна? Ничоси
показати весь коментар
18.02.2020 15:36 Відповісти
УД против отводчика ВСУ?Если не, то порожняк, имитация деятельности!
показати весь коментар
18.02.2020 15:37 Відповісти
...и что вы сделаете, зелепузые? В лучшем случае дадите звиздюлей Шуфричу...
показати весь коментар
18.02.2020 15:39 Відповісти
Ну это тоже зрелищно. Всегда смотрю с превеликим удовольствием.
показати весь коментар
18.02.2020 15:43 Відповісти
показати весь коментар
18.02.2020 15:45 Відповісти
Якийсь дебілізм... а коли наших хлопців снайпера вбивали то таких справ не відкривали, бо то з незабороненої зброї?
показати весь коментар
18.02.2020 15:40 Відповісти
.лядцкий цирк... ну открыла, и дальше что? ***** повестку на допрос? На кого это рассчитано?
показати весь коментар
18.02.2020 15:44 Відповісти
И что суд,- выразит глубокую озабоченность?
показати весь коментар
18.02.2020 15:45 Відповісти
смешно. особенно после того, что при зеленском дела при предыдущих обстрелах ВСУ не заводили. Прокуратура и СБУ кошмарили наших бойцов за ответку.
показати весь коментар
18.02.2020 15:46 Відповісти
Прокуратура открыла уголовное производство по факту обстрелов позиций ОС российскими оккупантами - Цензор.НЕТ 5917
показати весь коментар
18.02.2020 15:46 Відповісти
Якийсь долбоібізм! Вогонь треба відкривати та об'являти військовий стан, щоб вся країна працювала на армію, а не відсижувались під ватним дебіловізором!
показати весь коментар
18.02.2020 15:57 Відповісти
https://www.facebook.com/profile.php?id=100006071894836&__tn__=%2CdC-R1.g-R&eid=ARD0WkWV6cgcE2scmnDnktzNJnL7zed-2vjR_qU7F8YsCjcIxTqhcj1MM_dkE8n7ydUyl78dX7b0UuKZ&hc_ref=ARRNEUYMpf4fD2mIBotVix07npzmuKrE7j8fQmsj4B3Gu54wzeN04297O5E49KZLbho&fref=nf Кирилл Данильченко
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2580952612117110&id=100006071894836 5 год ·

Что, заруба с 9 января которая шла по три сотни мин в сутки вылилась в **********? Если штаб ООС пишет про Крымское даже канонаду, то это означает, что накрывают командные высоты в секторе - 175,9, 150,3. Достаточно широкий фронт, это "корпусная" артиллерия работает - не Призрак или Брянка со своими средствами усиления. Готовились, подтянули штурмовые группы, подтянули артиллерию из зон отведения помимо дежурной, на грунте снаряды разместили.
Там у нас не ВОП, там у нас секреты и наблюдательные пункты - между Желобком и Новотошковским или между Ореховым и Новотошковским возле трассы. У "Айдара" уже был на Желобке замес, также наскочили на бросок гранаты, тогда выдавили артой. Могли ударить туда, в стык. А могли там где была возня с Призраком, по тем позициям, которые они копали, да не закончили. НП не ВОП, там можно запрыгнуть в окопчики и наделать дел...

Ничего не буду писать по поводу глаз Путина, патрулей и платформ - ***** тут писать, имеющий глаза видит к чему катится ковыряние пальцем в очке с ними. Надо еще больше минных полей снять и алкоголиков послать слушать Донбасс. Если заняли НП - реакторами из-за реки отсечь подвоз и задушить артой. 800 снарядов по нормативу туда отгрузить на каждый.
показати весь коментар
18.02.2020 15:57 Відповісти
А. Гончаренко сообщил о 5-ти погибших бойцах ВСУ и захватом оккупантами дВУХ украинских опорных пунктов. Офис генпрокурора открыл дело из-за наступления на Донбассе. Против боевиков ? И ни слова про Расею, как страну агрессора
показати весь коментар
18.02.2020 15:58 Відповісти
Прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом обстрілу позицій ОС російськими окупантами - Цензор.НЕТ 8507
показати весь коментар
18.02.2020 16:27 Відповісти
=======" Прокуратура открыла уголовное производство"======
Цікаво ще почути реакцію дільничого поліцейського!

Чи провів він роз'яснювальну бесіду з порушниками тиші, кому виніс попередження?
показати весь коментар
18.02.2020 17:25 Відповісти
Всьо, бут сидіти.
показати весь коментар
18.02.2020 18:25 Відповісти
Смысл нулевой. Каждый день обстрелы, и теперь каждый день открывать уголовное дело? Посылать следователей на ту сторону, расследовать?

Бред полнейший. Вместо этого нужно кардинально менять стратегию действий ВСУ. Вместо действий в ответку - активная разведка и действия на опережение.
показати весь коментар
19.02.2020 01:10 Відповісти