10704 відвідувача онлайн

Результати тестів евакуйованих з Уханя очікуються в середу, - ЦГЗ

Результати тестів евакуйованих з Уханя очікуються в середу, - ЦГЗ

Результати тестів на коронавірус евакуйованих з Китаю громадян очікуються у середу, 26 лютого.

Про це заявив в.о директора Центру громадського здоров’я МОЗ Ігор Кузін на брифінгу у понеділок, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Проби, зразки (взяті в евакуйованих - ред.) були доправлені до лабораторії Центру громадського здоров'я. Протягом двох днів ми будемо їх опрацьовувати. Очікуємо, що перші результати будуть доступні в середу, і ми їх оприлюднимо", - сказав Кузін.

За його словами, сьогодні відбулася поставка в Україну додаткових тест-систем для визначення коронавірусу.

"Це певна гуманітарна допомога, яку надає Всесвітня організація охорони здоров'я різним країнам. Наразі до країни доставлено майже 900 комплектів", - сказав Кузін, зауваживши, що загалом у країні є близько тисячі таких тест-систем.

За його словами, ще не вирішено остаточно, коли проводити повторне дослідження евакуйованих громадян на наявність коронавірусу. "Зараз вирішується: або робити (дослідження) раз на три дні, або зробити наприкінці обсерваційного періоду", - зауважив в.о директора ЦГЗ.

Він також зазначив, що продовжувати термін обсервації МОЗ наразі не планує. "Як сьогодні сказала міністр, це буде залежати від рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я. Наразі рекомендації - 14 днів. Якщо вони будуть збільшені, то, відповідно, будемо приймати рішення", - сказав Кузін.

Топ коментарі
+5
Вам пенсионный фонд не жалко? Ведь они так ждут!
показати весь коментар
24.02.2020 16:38 Відповісти
+5
Результаты тестов эвакуированных из Ухани ожидаются в среду, - ЦОЗ - Цензор.НЕТ 3341
показати весь коментар
24.02.2020 16:38 Відповісти
+5
И это выражение лица еще ДО результатов теста. Боюсь представить каким же оно будет после...
показати весь коментар
24.02.2020 16:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сюрприз будет?
показати весь коментар
24.02.2020 16:36 Відповісти
Результаты тестов эвакуированных из Ухани ожидаются в среду, - ЦОЗ - Цензор.НЕТ 3341
показати весь коментар
24.02.2020 16:38 Відповісти
И это выражение лица еще ДО результатов теста. Боюсь представить каким же оно будет после...
показати весь коментар
24.02.2020 16:41 Відповісти
я бы их до пасхи не выпускал на всякий случай
короновирус еще не изучен до конца, в китае уже по второму кругу начали болеть
возможно эти люди бацилоносители
показати весь коментар
24.02.2020 16:36 Відповісти
Вам пенсионный фонд не жалко? Ведь они так ждут!
показати весь коментар
24.02.2020 16:38 Відповісти
тогда надо и первьі борт собрать. он гуляет себе спокойно по стране.
показати весь коментар
24.02.2020 16:46 Відповісти
Там два борта было.
показати весь коментар
24.02.2020 17:23 Відповісти
і шо ти вумного ляпнув? не було двох бортів з Уханя. один був.
показати весь коментар
24.02.2020 19:11 Відповісти
это знает только автор вируса, оборонные ведомства Китая не тратят деньги впустую и что они ещё изобрели одному богу известно.
показати весь коментар
24.02.2020 16:55 Відповісти
Протестуйте і міністра - вона там головний розносчик.
показати весь коментар
24.02.2020 16:37 Відповісти
Возникает вопрос ,зачем она полезла цемки делать раньше результатов ?
показати весь коментар
24.02.2020 16:38 Відповісти
В Китае срок обсервации продлили до 27 дней, у многих зафиксировано повторное заражение вирусом.
показати весь коментар
24.02.2020 16:38 Відповісти
Ага... А нам втирают, что они "здоровы" - не имея результатов !!!!
Да и эти результаты - ещё не гарантируют - что они здоровы... Не прошли сроки - проявится болезни... 27 суток !
показати весь коментар
24.02.2020 16:43 Відповісти
Т.е. Скалецкая утверждает, что все здоровы, а результаты анализов будут только 26 февраля? Вот это номер. А как Скалецкая тогда степень здоровости определила? На нюх?
показати весь коментар
24.02.2020 16:43 Відповісти
на приятный вакуум+нежные тёплые руки, блин о чём это я.
показати весь коментар
24.02.2020 17:00 Відповісти
Увлеклись.
показати весь коментар
24.02.2020 17:03 Відповісти
і знов ЦОЗ не казав цього рагульського "із Ухані"
це приписав йому двієчник Пєрєстукін
показати весь коментар
24.02.2020 16:44 Відповісти
Санжары! Вставай!))
показати весь коментар
24.02.2020 16:47 Відповісти
Відпустіть людей на волю. Пізно.
показати весь коментар
24.02.2020 16:48 Відповісти