5420 відвідувачів онлайн
10 414 41

У фракції "Слуга народу" незадоволені роботою Кабміну, - Стефанчук

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на LB.ua, про це він заявив на Форумі реформ "На шляху до Вільнюса", коментуючи низькі рейтинги Кабінету Міністрів.

"Ми готові робити помилки, але готові і швидко виправляти їх. Мабуть, є очікування, і ці очікування не так швидко здійснюються. У фракції "Слуга народу" теж є багато питань до уряду. Це дискусія. Повірте, на наших зустрічах буває надзвичайно спекотно", - сказав Стефанчук.

Віцеспікер розповів, що не задовольняє його в роботі Кабміну.

"Це питання, пов'язані з декомунізацією законодавства. Це був один із перших законопроєктів, який провалився у Верховній Раді. Мені хочеться, щоб кращою була комунікація із суспільством", - сказав Стефанчук.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що, згідно з даними опитування Центру Разумкова, понад 60% українців не довіряють уряду і прем'єру Гончаруку

Топ коментарі
+10
Во фракции "Слуга народа" недовольны работой Кабмина, - Стефанчук - Цензор.НЕТ 1334
показати весь коментар
25.02.2020 12:13 Відповісти
+9
(народ)-Вы мудаки!
(власть)-Да, мы мудаки! и это возмутительно! Мы срочно созываем мудацкий совет на котором разработаем мудацкую дорожную карту, с мудацкими шагами, как постепенно перестать быть мудаками!
(народы)-И делать вы это все будете по-мудацки?
(власть)-естественно!!!! мы же мудаки!!!
показати весь коментар
25.02.2020 12:13 Відповісти
+8
а собой слуги довольны..
показати весь коментар
25.02.2020 12:07 Відповісти

Завантаження...