9745 відвідувачів онлайн
7 549 37

Поліцейський на Сумщині був змушений застосувати пістолет проти п'яного з ножем

Поліцейський на Сумщині був змушений застосувати пістолет проти п'яного з ножем

На Сумщині поліцейські застосували табельну зброю проти п'яного чоловіка, який погрожував їм ножем.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на відділ комунікації поліції Сумської області.

Зазначається, що подія сталася в місті Конотоп вчора пізно ввечері.

"Прибувши за вказаною адресою, біля воріт будинку поліцейські застали чоловіка, озброєного ножем. Побачивши правоохоронців, той став поводитись неадекватно: лаючись і погрожуючи суїцидом, різонув собі по грудній клітці. Потім почав кидатися з ножем на поліцейських. На всі попередження реагував агресивно, тому один працівник наряду змушений був зробити в повітря попереджувальний постріл. Але ситуація не змінилася. Чоловік наблизився до поліцейського ще на кілька кроків, тому інший поліцейський змушений був зробити кілька пострілів по ногах зловмисника", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що після того, як у зловмисника відібрали ніж, правоохоронці надали йому домедичну допомогу.

"Самі правоохоронці не постраждали. Нападником виявився 48-річний житель Конотопу. Чоловік перебував у стані алкогольного сп'яніння. До цього часу в поле зору поліції не потрапляв", - наголошується в повідомленні.

Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ознаками ч.1 ст. 345 КК України (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу).

Топ коментарі
+10
Це не перевищення самооборони?...може поліцейським видати ножі, біти, кастети, арматуру...щоб відповідь була ідентичною...він замахнувся - і я замахнувся, він вдарив - і я вдарив...і бажано прилади для заміру сили удару у джоулях...чи у калоріях у крайньому випадку...
показати весь коментар
01.03.2020 15:43 Відповісти
+10
Полиция поступила правильно. Хватит уже полицейским страдать и погибать от невменяемых и конченых чмошников. Если полиция не будет применять оружие против вооруженных и общественно опасных,то она тогда не полиция, а детский сад и никому не поможет.
показати весь коментар
01.03.2020 16:38 Відповісти
+5
Похмілля буде важким...
показати весь коментар
01.03.2020 15:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Це не перевищення самооборони?...може поліцейським видати ножі, біти, кастети, арматуру...щоб відповідь була ідентичною...він замахнувся - і я замахнувся, він вдарив - і я вдарив...і бажано прилади для заміру сили удару у джоулях...чи у калоріях у крайньому випадку...
показати весь коментар
01.03.2020 15:43 Відповісти
ну....так сразу обоим дуэльные шпаги? ))))
показати весь коментар
01.03.2020 15:52 Відповісти
...і секундантів з секундомірами...
показати весь коментар
01.03.2020 15:56 Відповісти
Представляю:- секунданты достали свои сцикундомеры..
🤔
показати весь коментар
01.03.2020 16:05 Відповісти
Полиция поступила правильно. Хватит уже полицейским страдать и погибать от невменяемых и конченых чмошников. Если полиция не будет применять оружие против вооруженных и общественно опасных,то она тогда не полиция, а детский сад и никому не поможет.
показати весь коментар
01.03.2020 16:38 Відповісти
Краще м*ясорубки! Програвший автоматично перетворюєця на фарш.
показати весь коментар
01.03.2020 17:03 Відповісти
Надо и бухло тогда выдать, чтобы все честно было...
показати весь коментар
01.03.2020 19:42 Відповісти
Похмілля буде важким...
показати весь коментар
01.03.2020 15:46 Відповісти
Масленица. Я тоже сегодня блинов переел(вкусных).
показати весь коментар
01.03.2020 15:55 Відповісти
До млинців дуже турецькі ********* смакують...
показати весь коментар
01.03.2020 16:15 Відповісти
да, тебе не позавидуешь!
показати весь коментар
01.03.2020 18:44 Відповісти
Іди в дупу, сєпарша.
показати весь коментар
01.03.2020 18:59 Відповісти
Манеры и поведение типичного *вашим и нашим* сепара-лугандона, кадзаба, вульгарного и матершинного. Культура в мордовских традициях.
показати весь коментар
02.03.2020 10:11 Відповісти
Я бачу по тобі, Єлєна.
показати весь коментар
02.03.2020 12:09 Відповісти
А что защитит от полицейского с табельным? И в таких случаях применяются спецсредства: перцовка, taser, травмат. Не говоря о боевой подготовке, где их учат вязать людей с ножами.
показати весь коментар
01.03.2020 15:51 Відповісти
https://censor.net/user/460787 Никто из полицейских не обязан рисковать жизнью и вязать бухого идиота, с ножом. Подготовка нужна - чтобы защититься, когда пистолета нет, или внезапное нападение. В США, полиция, в правонарушителя, с ножом, часто стреляют не в ноги, а в туловище и это правильно.
показати весь коментар
01.03.2020 16:08 Відповісти
в мою бытность в Лондоне полисмены на улице оружие не носили. Говорили, что они достигли договоренности с криминалом, мол, ребята, сожмете руку в кулак, применим дубину. Достанете нож, откроем огонь. Примените огнестрел - реакция будет однозначная и накроет весь криминальный мир. Полиция подавила криминал. Не то, чтобы его не было... ну там, пик-покетс, сумку вырвут, но чтобы в публичных местах - не слышал и не видел... даже в Ист Финчли...
Была б у нас нормальная реорганизованная полиция, чтоб без прошлого, без истории, без авакова и до него, я б ее полностью поддерживал. Но при нынешнем status quo каждое ее действие вызывает вопросы и сомнения... как говаривал нынешний министр очень внутренних дел: "мусора - не люди"...
показати весь коментар
01.03.2020 16:28 Відповісти
В твою бытность..смешно, роль подрейтузная, что то. Болеет
показати весь коментар
01.03.2020 16:41 Відповісти
Мавпа, поясни?
показати весь коментар
01.03.2020 16:45 Відповісти
а когда террорист начал на грузовике давить простопрохожих..а стрелять то нечем......Сейчас все ходят с табельным и даже с автоматами
показати весь коментар
01.03.2020 17:32 Відповісти
Сейчас - не знаю. Лет 10 как уехал...
показати весь коментар
01.03.2020 17:57 Відповісти
Почему у копов нет шокеров? Или лучше пулю в ногу(и) получить?
показати весь коментар
01.03.2020 16:00 Відповісти
Таки пральна!
Ато форму мог оскорбить..(да прикалываюсь)
😁
показати весь коментар
01.03.2020 16:02 Відповісти
Поліцейський на Сумщині був змушений застосувати пістолет проти п'яного з ножем - Цензор.НЕТ 6589
показати весь коментар
01.03.2020 16:23 Відповісти
помню... и недоумеваю, как, почему, в связи с чем эти двое, по кр.мере, до сих пор на свободе...
показати весь коментар
01.03.2020 16:37 Відповісти
А вот Кернес там за флагом маячит,
За спиной еврейский паспорт прячет.
показати весь коментар
01.03.2020 17:18 Відповісти
Замес тупорылый, не чего было беса гнать
показати весь коментар
01.03.2020 16:38 Відповісти
Не чего, мавпа, не чего...
показати весь коментар
01.03.2020 16:48 Відповісти
Завали кабину муха потная!
И не порть мне день, тля сраная, насекомое неотдуплившее .. шад ап ступед
Фак на тебя ущербный
показати весь коментар
01.03.2020 17:41 Відповісти
Мавпочка, только тот факт, что ты - девочка, удерживает меня от красивого ответа... мавпушка, не зуди, глупышка...
показати весь коментар
01.03.2020 17:54 Відповісти
В тебе стиль спілкування як у лапотніка.
показати весь коментар
01.03.2020 18:55 Відповісти
Мавпочка, ты вынырни под каким-то одним позывным...
показати весь коментар
01.03.2020 19:19 Відповісти
Сонечко дякую, давненько меня девочкой не называли))) ...сят мне
показати весь коментар
01.03.2020 23:08 Відповісти
Весняне загострення у психопатів почалось? Судячи по новинам та коментарям до них, таки почалось.
показати весь коментар
01.03.2020 23:38 Відповісти
всё верно. В ютюбе полно роликов о полиции США.
В нападающего с ножом там стреляют на поражение, а не по ногам.
показати весь коментар
02.03.2020 00:27 Відповісти