9031 відвідувач онлайн
3 565 28

Кабмін затвердив електронний лікарняний, впровадження почнемо в квітні, - Дубілет

Кабмін затвердив електронний лікарняний, впровадження почнемо в квітні, - Дубілет

У вівторок, 3 березня, у на засіданні Кабінету Міністрів було прийнято постанову про створення та впровадження електронних лікарняних.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив міністр Кабміну Дмитро Дубілет, інформує Цензор.НЕТ.

"Сьогодні ми на Кабміні прийняли постанову, яка стосується одного з моїх улюблених проєктів. У моєму персональному списку проєктів він входить до першої двадцятки. Зустрічайте - електронні лікарняні! Над ними ми працювали кілька місяців", - розповів міністр.

За його словами, це дозволить не виписувати лікарняні на паперових бланках. Замість цього лікарі будуть робити це через простий вебінтерфейс з використанням цифрового підпису.

Крім того, Дубілет зазначив, що нововведення не буде коштувати державі практично нічого.

"Скільки ця система буде коштувати для держави? Наскільки довго її розробляти? Майже нічого! Тому що ми робимо цю систему на базі вже існуючого програмного забезпечення Пенсійного фонду, яким бізнес і так зараз користується", - написав він.

Кабмін затвердив електронний лікарняний, впровадження почнемо в квітні, - Дубілет 01

Топ коментарі
+10
Кабмин утвердил электронный больничный, внедрение начнем в апреле, - Дубилет - Цензор.НЕТ 5109
показати весь коментар
03.03.2020 11:58 Відповісти
+5
Осталось внедрить электронные больницы и аптеки.
Есть над чем поработать.
показати весь коментар
03.03.2020 12:00 Відповісти
+2
Ага, заспівай про безкоштовні ключи доступу!
показати весь коментар
03.03.2020 12:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Кабмин утвердил электронный больничный, внедрение начнем в апреле, - Дубилет - Цензор.НЕТ 5109
показати весь коментар
03.03.2020 11:58 Відповісти
Осталось внедрить электронные больницы и аптеки.
Есть над чем поработать.
показати весь коментар
03.03.2020 12:00 Відповісти
Помни, даже окулист
Вправе дать больничный лист
показати весь коментар
03.03.2020 12:00 Відповісти
У нас ціла лікарня не має права давати лікарняні.
показати весь коментар
03.03.2020 12:09 Відповісти
не хочу про сумне, але у даній ситуації тре краще подумати про електронні свідоцтва про смерть
показати весь коментар
03.03.2020 12:01 Відповісти
Ой, напугав жмуріка, посмєртним файлом.
показати весь коментар
03.03.2020 12:16 Відповісти
Ага, заспівай про безкоштовні ключи доступу!
показати весь коментар
03.03.2020 12:02 Відповісти
тупілєт, не зупіняйся, дайош електронні пігулки, електронні крапельниці та уколи!!
показати весь коментар
03.03.2020 12:06 Відповісти
ЧТО экономит электронный больничный? Стоимость бумажного бланка?
Выписывается онлайн без захода в поликлинику?
показати весь коментар
03.03.2020 12:11 Відповісти
компенсує рівень медицини
показати весь коментар
03.03.2020 12:45 Відповісти
Цікаво, а що Україна є виробником смартіфнів, чи компьютерної техніки?
Чи, хоча б інтернет трафік, цих послуг безкоштовний?
А чи не є це лобіювання /спонсування до примусу громадян, купляти смартфони та та інттернет послуги?
Якщо, «держава в смартфоні», то от хай держава й забезпечить населення смартфонами, за рахунок провайдерів і продавців гаджетів.
показати весь коментар
03.03.2020 12:13 Відповісти
О тупое. Если за счет провайдеров и продавцов это ведь за счет тебя. Обложат налогом провайдеров но они подымут цену. А повышкенную цену заплатишь ты.
показати весь коментар
03.03.2020 12:18 Відповісти
Що пропонуєш ти?
показати весь коментар
03.03.2020 12:24 Відповісти
Убрать эту державу в смартфоне нахрен!
показати весь коментар
03.03.2020 13:12 Відповісти
Саме так.
Бо то вже найлютіша хуцпА .
Людей змушують купляти смартфони, платити за трафік, а з якого такого Закону?
показати весь коментар
03.03.2020 13:26 Відповісти
і шо?
показати весь коментар
03.03.2020 12:44 Відповісти
перший стовпчик - народження, другий - хвороби, третій одруження і т.д., останній відмітка про смерть.
Кабмін затвердив електронний лікарняний, впровадження почнемо в квітні, - Дубілет - Цензор.НЕТ 6936
показати весь коментар
03.03.2020 12:44 Відповісти
"Сколько эта система будет стоить для государства? Насколько долго ее разрабатывать? Почти ничего! Потому что мы делаем эту систему на базе уже существующего программного обеспечения Пенсионного фонда, которым бизнес и так сейчас пользуется", - написал он.

"Дубилет нашел в Кабмине советское программное обеспечение

В Украине до сих пор работает советское программное обеспечение - Автоматизированная система обработки пенсионной документации. Пенсии на ней не рассчитывают, а вот социальную помощь - да.
- Когда они говорили о декоммунизации, я не ожидал найти ее здесь. Оказывается, в недрах нашего государства работает программный комплекс с романтическим названием АСОПД, - рассказал министр Кабмина Дмитрий Дубилет.
АСОПД начала работать в 1995 году, а разрабатывалась еще в 80-е, то есть еще в советские времена. Язык C ++, база данных Btrieve."
показати весь коментар
03.03.2020 13:01 Відповісти
Вчора так погано себе із дідом почували, ледве не померли. Дубілет порадив перезапустити смартфон і ми знову огурчики, як у молості!
Кабмін затвердив електронний лікарняний, впровадження почнемо в квітні, - Дубілет - Цензор.НЕТ 3238
показати весь коментар
03.03.2020 13:02 Відповісти
А як Ви Сергію дивитесь на судову систему із судом ,,присяжних,,.В чому її плюси та мінуси.Думаю що Ваша думка як кримінального адвоката буде цікава багатьом.
показати весь коментар
03.03.2020 14:11 Відповісти
На саму систему - гарна система (хоча не ідеальна) для цивілізованих країн. Чи вас цікавить впровадження цієї системи в Україні?
показати весь коментар
03.03.2020 15:10 Відповісти
Найбільш розвинутою ця система є у США, тому саме їх досвід і дає відповідь на проблеми, що її супроводжують. Головне для того, щоби вона працювала відповідальне суспільство, яке поважає права інших людей. Якщо вам цікаво, то подивіться фільм "12 розгніваних чоловіків" а потім просто подумайте, як це виглядало би у нас?
показати весь коментар
03.03.2020 15:35 Відповісти
Дякую,попробую подивитись цей фільм
показати весь коментар
03.03.2020 17:15 Відповісти
А як Ви дивитесь на те що у нас вже появився коронавірус.На кого подавати в суд як що мене не захистила держава???
показати весь коментар
03.03.2020 18:00 Відповісти
спокійно. У нас щодня помирають десятки, якщо не сотні від онко. Короновірус, на цьому тлі - фігня. Якщо у вас не має хронічних тяжких захворювань, ваш організм його витримає, навіть якщо захворієте. Не дивлячись ні на які реформи медицини, ні на усіх цих Зелених міністрів - будете жити
показати весь коментар
03.03.2020 18:02 Відповісти
В суд не має сенсу подавати, а ось сходити до найближчого суду, якщо захворієте - обов'язково!
показати весь коментар
03.03.2020 18:04 Відповісти