"Голос" вимагає поіменного голосування за кожного міністра

Про це заявив лідер партії Святослав Вакарчук, повідомляє з Ради кореспондент Цензор.НЕТ.
"Ми як фракція "Голос" вимагаємо, щоб голосування і подання урядових міністрів відбувалося поіменно. Стосовно кожного міністра з поданням програми, з конкретними зрозумілими їхніми пропозиціями", - сказав він.
Вакарчук зазначив, що зараз ніхто не знає людей, яких вносять на посади міністрів.
"Монобільшість повторює помилку, яку зробили 6 місяців тому - в турборежимі швиденько всіх призначили", - пояснив нардеп.
Топ коментарі
+11 Conan UA
показати весь коментар
04.03.2020 17:14 Відповісти Посилання +6 Unlucky Guy
показати весь коментар
04.03.2020 17:15 Відповісти Посилання +5 Олег Розгонов
показати весь коментар
04.03.2020 17:17 Відповісти Посилання