11575 відвідувачів онлайн

"Голос" вимагає поіменного голосування за кожного міністра

Про це заявив лідер партії Святослав Вакарчук, повідомляє з Ради кореспондент Цензор.НЕТ.

"Ми як фракція "Голос" вимагаємо, щоб голосування і подання урядових міністрів відбувалося поіменно. Стосовно кожного міністра з поданням програми, з конкретними зрозумілими їхніми пропозиціями", - сказав він.

Вакарчук зазначив, що зараз ніхто не знає людей, яких вносять на посади міністрів.

"Монобільшість повторює помилку, яку зробили 6 місяців тому - в турборежимі швиденько всіх призначили", - пояснив нардеп.

Топ коментарі
+11
Правильно требуют. Иначе человек подозреваемый в госизмене станет Министром обороны.
показати весь коментар
04.03.2020 17:14 Відповісти
+6
смотрел это шоу с кабмином и вспоминал 27 съезд КПСС) одобрямс сплошной, вставание с места и аплодисменты, аплодисменты, аплодисменты, которых так не хватает кловану)
показати весь коментар
04.03.2020 17:15 Відповісти
+5
что такого плохого сделал голос?
показати весь коментар
04.03.2020 17:17 Відповісти

Завантаження...