10849 відвідувачів онлайн
14 028 96

Звільнення Рябошапки підтримують усі центри впливу навколо Зеленського, - Бутусов

Звільнення Рябошапки підтримують усі центри впливу навколо Зеленського, - Бутусов

Звільнення Рябошапки схвалюють як новий керівник Офісу президента Андрій Єрмак, так і всі інші центри впливу навколо Зеленського.

Про це написав у фейсбуці головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

"Генпрокурора Руслана Рябошапку буде звільнено. Мені здавалося, що це станеться через один-два місяці, але, мабуть, вирішили не чекати. Рябошапка був другом і довіреною особою колишнього глави ОП Андрія Богдана, і Богдан був для Рябошапки "політичною кришею" і точкою опори.

Президент Зеленський, до речі, ще у вересні 2019-го особисто пропонував Рябошапці призначити свого юриста Сергія Іонушаса першим заступником генпрокурора, але Рябошапка за підтримки Богдана у результаті так і не призначив конкурента. Були дуже кумедні ситуації й у конкретних справах - так, саме Рябошапка зробив себе процесуальним керівником у справі Національної академії аграрних наук, яка була відкрита під постійною увагою Богдана проти керівництва НАА без якихось серйозних процесуальних підстав. Справи щодо мерії Дніпра - це теж були "лічняки". Тепер бумеранг повернувся.

Новий керівник Офісу президента Андрій Єрмак зачистку людей Богдана у владі схвалює і сприяє, і звільнення Рябошапки підтримують і всі інші центри впливу навколо Зеленського, і більшість депутатів "Слуг народу", і Коломойський, і в кожного свої резони.

Президент Володимир Зеленський дзвонив і ставив завдання генеральному прокурору Руслану Рябошапці, звичайно, не так часто як міг би - якихось 2-3 рази на день. Ну і приблизно раз на тиждень по понеділках викликав Рябошапку для заслуховування резонансних справ і давав доручення по кому генпрокурор має працювати. Тому чути "Рябошапка - це не до мене питання" від президента досить дивно для всіх, хто розуміє, як працює влада.

Новим генпрокурором буде обрано того самого Сергія Іонушаса, юриста "95-го кварталу", який спеціалізувався виключно на авторському і патентному праві, і також мало тямить у кримінальному праві. Чи буде він адекватним генпрокурором? Не маючи жодного управлінського досвіду, не маючи розуміння політики, організації кримінального процесу, Іонушас буде довгий час на посаді вчитися, а не приймати рішення. Якщо Іонушас призначить собі дієздатних заступників - то можуть бути позитивні зміни. Але навряд чи йому дозволять бути самостійним керівником, досвіду самостійного лідерства у нього в житті не було, це буде знову історія залежності від когось. ГПУ як була так і буде перебувати у владі політичних емоцій, в ручному режимі управління з Офісу, помінялися лише диспетчери, надій на професійні зміни дуже небагато", - написав журналіст.

Також читайте: Депутатська група "Довіра" заявила, що голосуватиме за висловлення недовіри Рябошапці

Як повідомлялося, проєкт постанови про висловлення недовіри Рябошапці було зареєстровано у Верховній Раді 3 березня. Ініціаторами відповідного законопроєкту №3154 виступили 158 народних депутатів, серед них члени фракцій "Слуга народу" та "Опозиційна платформа - За життя".

Пізніше глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що фракція одноголосно підтримує кандидатуру нардепа від "Слуги народу" Іонушаса на посаду генпрокурора.

Сам Іонушас повідомив, що подання про його призначення на пост генпрокурора поки немає, але це питання обговорювалося на засіданні фракції "Слуга народу".

Нагадаємо, Верховна Рада збереться на позачергове засідання 5 березня о 18:30 для розгляду проєкту постанови про висловлення недовіри генпрокурору Руслану Рябошапці.

Топ коментарі
+40
конец эпохи кумовства - весь 95 квартал трудоустроен
показати весь коментар
05.03.2020 18:06 Відповісти
+19
Не только его.. земрази спелись с опзж.
показати весь коментар
05.03.2020 18:03 Відповісти
+17
Богдан тот был гавно...и ермак такое же гавно....в зеленом стаде нормального человека быть не может по определению....
показати весь коментар
05.03.2020 18:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Увольнение Рябошапки поддерживают все центры влияния вокруг Зеленского, - Бутусов - Цензор.НЕТ 2750
показати весь коментар
05.03.2020 18:02 Відповісти
кстати, Сокира перуна отличная группа. Послушайте новый альбом Дорога в АТО
показати весь коментар
05.03.2020 19:04 Відповісти
Главное поддержит его помойка в Раде.
показати весь коментар
05.03.2020 18:03 Відповісти
Не только его.. земрази спелись с опзж.
показати весь коментар
05.03.2020 18:03 Відповісти
Слуги и ************* путлера жрут из рук убийцы- диктатора
показати весь коментар
05.03.2020 18:14 Відповісти
не тільки. А й ахметівська Довіра та й бахматюкове майбутнє.
показати весь коментар
05.03.2020 18:57 Відповісти
Убирают всех, кто имеет личное мнение...
показати весь коментар
05.03.2020 18:04 Відповісти
у рябой шапки оказывается было свое мнение?) чего же его никто не слышал пол года?
показати весь коментар
05.03.2020 18:20 Відповісти
Зебилы, а за что вы Рябошапку уволили?
показати весь коментар
05.03.2020 18:04 Відповісти
Он что, успел стать твоим любимчиком? Уже соскучился?
показати весь коментар
05.03.2020 18:10 Відповісти
показати весь коментар
05.03.2020 18:45 Відповісти
Чисто из спортивного интереса, чтобы поржать над скудоумными.
показати весь коментар
05.03.2020 19:39 Відповісти
Вот же ж не любишь ты соевых ушлепков..
показати весь коментар
05.03.2020 22:44 Відповісти
конец эпохи кумовства - весь 95 квартал трудоустроен
показати весь коментар
05.03.2020 18:06 Відповісти
лысый пока петляет
показати весь коментар
05.03.2020 18:07 Відповісти
Ну, кто-то же должен за общаком смотреть....
показати весь коментар
05.03.2020 18:21 Відповісти
"Новым генпрокурором будет избран тот самый Сергей Ионушас, юрист "95-го квартала", который специализировался исключительно на авторском и патентном праве, и также не имеет понятия в уголовном праве."
показати весь коментар
05.03.2020 18:28 Відповісти
В Украине становится тревожно.
показати весь коментар
05.03.2020 18:13 Відповісти
Та все нормально. Капець вже невідворотній, не хвилюйтесь
показати весь коментар
05.03.2020 18:27 Відповісти
м ты к этому руку приложил во втором туре
показати весь коментар
05.03.2020 18:54 Відповісти
ну ти хоча б морально задоволений результатом своєї "роботи"?
показати весь коментар
05.03.2020 19:02 Відповісти
Богдан тот был гавно...и ермак такое же гавно....в зеленом стаде нормального человека быть не может по определению....
показати весь коментар
05.03.2020 18:22 Відповісти
Ну, не кума ж призначає.
У Зеленського взагалі нема кумів.
показати весь коментар
05.03.2020 18:22 Відповісти
Вырастает "микрон" в "макрона",
И пойдёт расти в "х..ла".
показати весь коментар
05.03.2020 18:23 Відповісти
бойцу похер все ети зеленые 800 пудовые обезьаны в раде - боец борется за свою жизнь и того Василя шо рядом - если зеленые шматки сала их разозлят? - в Киеве проснуться каштаны....
а не дай боже, шо с дружком Василем? - всем зеленым тварям висеть.
за ленкой и папой саней следите, как тока они лыжи начнут смазывать - ето сигнал...
показати весь коментар
05.03.2020 18:24 Відповісти
и почему тот боец до сих пор ждёт ?

даёт Зеле ещё сто дней ?
показати весь коментар
05.03.2020 18:56 Відповісти
Буде хохма, якщо Рада Зєлю звільнить, замість Рябошапки. Уявляю його пику.
показати весь коментар
05.03.2020 18:25 Відповісти
Думаю он и сам бы был не против. Видно что чел поменялся полностью от этого говна
показати весь коментар
05.03.2020 18:30 Відповісти
А я не думаю. Він вже не уявляє себе без влади. Влада як наркотик.
показати весь коментар
05.03.2020 18:34 Відповісти
Сомневаюсь. Видел вчера как пеця подошел к ниму. Зеленский просто был убитый. Как будто его только что на деньги выставили. Чет не видно было что он аж ташится от власти
показати весь коментар
05.03.2020 18:41 Відповісти
Ага. Воркували, як двоє голубків. І тепер Зєля звільняє Рябошапку, бо не виносить підозру Петру???
Лицеміри брехливі.
показати весь коментар
05.03.2020 18:47 Відповісти
Забуть про Зеленского. Он никто. Он уже слился. Вчера мы все это увидили
показати весь коментар
05.03.2020 18:51 Відповісти
Зебіл, а тоді хто в тебе фюрер сьогодні?
показати весь коментар
05.03.2020 19:04 Відповісти
Соя, яж не фанатик как ты чтобы топить за личности если они гоуно или лох. Не справился - свободен
показати весь коментар
05.03.2020 19:12 Відповісти
та ти ж останнє гавно, сволоч зебільна
показати весь коментар
05.03.2020 19:30 Відповісти
і Юлєчку призначить..


юлєботи такі фантазери...
показати весь коментар
05.03.2020 18:59 Відповісти
Увольнение Рябошапки поддерживают все центры возлияния вокруг Зеленского, - Бутусов.
показати весь коментар
05.03.2020 18:27 Відповісти
Скажіть, навіщо ми взагалі змінювали владу ?
Краще стало ???
показати весь коментар
05.03.2020 18:28 Відповісти
Сєпарам, ригам і колаборантам- так.
показати весь коментар
05.03.2020 18:30 Відповісти
Це демократія, Ксюша. Чи ви хотіли постійного царя тіпа путєна?
показати весь коментар
05.03.2020 19:24 Відповісти
це зловживання демократією.
людей вкотре надурили, піймали на емоціях та маніпуляціях.
показати весь коментар
05.03.2020 19:30 Відповісти
зараз влада не демократична.
показати весь коментар
05.03.2020 19:31 Відповісти
подавайте в суд. позовні заяви зараз не дорогі
показати весь коментар
05.03.2020 19:35 Відповісти
в який суд ? імені клоуна чи бені ?
показати весь коментар
05.03.2020 19:36 Відповісти
У рехвармований Петром Олексійовичем
показати весь коментар
05.03.2020 19:47 Відповісти
абы шо пёрднуть ?
показати весь коментар
05.03.2020 19:50 Відповісти
Не рівняй всіх по собі.
показати весь коментар
05.03.2020 20:40 Відповісти
я таких гнид, як ти, навіть теоретично по собі рівняти не можу
показати весь коментар
05.03.2020 21:06 Відповісти
Сховайся назад у свою підворотню, бидлото
показати весь коментар
05.03.2020 21:15 Відповісти
саме про це я і писав )))
показати весь коментар
05.03.2020 21:22 Відповісти
так ви хочете постійного царя чи ні?
показати весь коментар
05.03.2020 19:49 Відповісти
другий термін президентства - це не постійне царювання.

другий термін президентства закріплено в Конституції.

ти не знало ?
показати весь коментар
05.03.2020 19:52 Відповісти
Ні. Я хотіла сильного, сміливого, працездатного та потужного президента в умовах війни.
показати весь коментар
05.03.2020 19:53 Відповісти
ни одна характеристика ваша не подходит Зеленому, это точно!
показати весь коментар
05.03.2020 20:05 Відповісти
Не успел прихвостен Стаи помыть ноги в Океане , а сородичей уже изгоняют из Стаи , - А какой был Ваш Прокурор , а уже и Не Ваш. Вот это приоритеты.
показати весь коментар
05.03.2020 18:30 Відповісти
вш прокурор, зебіл, ваш, не віднкуйся. Але в нього сім'я в Парижі - хоче до неї літати, а не бути персоною нон грата.
показати весь коментар
05.03.2020 19:02 Відповісти
А хто ж Проти , нехай собі літає в Париж . Но коли Зеленський сказав Трампу , - Генпрокурор Наш 100% , ну це ж правда .Може він і Хороша Людина , не мстива .Маєш Думку , Таку , а хто ж Заперечує.
показати весь коментар
05.03.2020 19:14 Відповісти
ярош, блин, разочаровал в конец со своим кулеметом,,,,,
билецкий трепло = 0..
зелень везде, хоть откапывай ......
показати весь коментар
05.03.2020 18:31 Відповісти
Те що до тебе дійшло тільки 05.03.2020, розумні українці, знали ще 21.04.2019, коли намагалися запобігти цьому, голосуючи за Порошенка.
показати весь коментар
05.03.2020 18:52 Відповісти
если бы ты, недавний, поднял все мои комменты с 01.01.2019 до 21.04.2019 - ты бы етот коммент не написал - как новичка или дурачка, на первый раз прощаю....
показати весь коментар
05.03.2020 18:56 Відповісти
Ищите себе нового лидера .Порошенко уже давно стал политическим мусором,но до ваших умов это никак не может дойти.Туговатые Вы мои.
показати весь коментар
05.03.2020 18:59 Відповісти
ха ха - порох сьедедый? зеленой шоблой?
то то клована штормит от одного его присутсвия - вы еще увидите пороха - зеленки прикацапленые....
показати весь коментар
05.03.2020 19:04 Відповісти
Отвечу тебе Украинской пословицей :- Дурень думкою багатіє .
показати весь коментар
05.03.2020 19:10 Відповісти
хлоп и спасибо.....
показати весь коментар
05.03.2020 19:12 Відповісти
Какие лидеры вы о чем? Вся "элита" начиная от районных центров и заканчивая ВР -криминал. Был один не лох, хватило меньше чем на год, и стал лох
показати весь коментар
05.03.2020 19:04 Відповісти
как то так

https://www.youtube.com/watch?v=LWLDchefRPo
показати весь коментар
05.03.2020 19:06 Відповісти
Дурень думкою багатіє
показати весь коментар
05.03.2020 20:00 Відповісти
совет - не гавкай в туда в куда не знаешь, шо там....
показати весь коментар
05.03.2020 19:09 Відповісти
Рябошапка тихенько злився, нікого не садив, нічого не говорив, нічого не зробив, як прийшов , так і пішов, зате цілий.
показати весь коментар
05.03.2020 19:18 Відповісти
"Кому нравится, когда президент назначает на должность своего кума, или армейского друга? Почему так происходит уже 28 лет?", - говорил Зеленский еще в феврале, и предлагал всем украинцам предлагать кандидатуры на важные государственные должности. .
Звільнення Рябошапки підтримують усі центри впливу навколо Зеленського, - Бутусов - Цензор.НЕТ 9639.
показати весь коментар
05.03.2020 19:20 Відповісти
чи не головна риса ознака упоротого зебіла, в т.ч. https://censor.net/user/455868 - нагла і цинічна брехня
показати весь коментар
05.03.2020 19:32 Відповісти
а по суті є що сказати, крім звичайних соєвих заготовок?
показати весь коментар
05.03.2020 19:34 Відповісти
Ты , вот , ник поменял , а дерьмо в голове осталось.
показати весь коментар
05.03.2020 19:36 Відповісти
Чому вас так дратує думка, відмінна від вашої?
показати весь коментар
05.03.2020 19:39 Відповісти
Мовчиш?
показати весь коментар
05.03.2020 19:47 Відповісти
Слушать бубочкины речи вообще довольно странно.
показати весь коментар
05.03.2020 19:34 Відповісти
Он сейчас с телесуфлером щебечет, как соловей. Боюсь только косоглазие разовьется.
показати весь коментар
05.03.2020 19:45 Відповісти
ну ЧЕЕЕ - осталсо "паслєдній із магікан" - некто Разумков даеш нового спикера!!!! Ентот тож преЗЕденту в глазки неправильно смотрит и хвостиком вилять перестал, а ЕЩЕ не дает себя почесать за ушком КАКОЙ УЖЖЖЖОССС!!!
показати весь коментар
05.03.2020 19:41 Відповісти
цирк продолжается в масштабах страны
показати весь коментар
05.03.2020 19:44 Відповісти
сменив правительство, шмаркля серьёзно нарушила конституционное законодательство (по закону, Гончарука могли сместить лишь этой осенью, не раньше). его просто вынудили уйти в отставку, нарушив закон.
Таким образом, делаем вывод: большинство украинских элит не желают разделять ответственность за страну с неумехами и политическими прощелыгами из ЗеМанды.
И с этим уже ничего не поделать.
Второй вывод - в правительство ангажировали «лучших из худших», что свидетельствует о кадровом крахе Зеленского.
показати весь коментар
05.03.2020 20:06 Відповісти
панове, придивiться уважно до шмарклi. воно ж реально обiсралось.

Звільнення Рябошапки підтримують усі центри впливу навколо Зеленського, - Бутусов - Цензор.НЕТ 4548
показати весь коментар
05.03.2020 20:10 Відповісти
Сложно комментировать подковёрные политические расклады, не находясь в гуще событий, но в одном с Бутусовым не соглашусь. Сможет ли адвокат - патентный поверенный (спец. в праве интеллектуальной собственности) "въехать" в специфику уголовного права и процесса ? Если хороший юрист, то сможет и быстро. Он это изучал и в ВУЗе, и когда сдавал экзамен (комплексный) на адвоката. Плюс наличие судебной практики в любой сфере, даже гражданской / хозясйственной, даёт понимание основ процесса (доказательства, стадийность, процессуальные сроки и т.п.), хотя да, уголовный процесс очень специфичен. И всё таки. Повторюсь, если хороший юрист, а не с купленным дипломом.
И уж точно он в профессиональном плане не должен быть хуже "вообще не-юриста" Луценко.
Хотя, конечно, лучше было бы на эту должность поставить выходца из прокуратуры либо адвоката с практикой в уголовном процессе. Но после Луценко любой адвокат на этой должности будет на порядок профессиональнее.
показати весь коментар
05.03.2020 20:11 Відповісти
Новый прокурор - никакущий! Генеральный прокурор и ни лет 10 профессионального стажа прокурорской работы? Что ты мелешь? Луценко хоть года три оттянул, а это что-то да значит! Вот только кумом Петра был , а это плохо!
показати весь коментар
05.03.2020 20:58 Відповісти
Генеральний прокурор Р.Рябошапка довгий час не викликав зауважень президента Зеленського, нагадує відомий український журналіст Віталій Портников в ефірі своєї програми "Політклуб" на https://espreso.tv/ Еспресо.TV .

«"Генпрокурор Рябошапка не викликав зауважень президента України і викликав ці зауваження буквально в день голосування по недовірі. Президент України, коли поїхав на Полтавщину, сказав, що на його думку генеральний прокурор недопрацьовує. Хоча кілька днів тому була зустріч генерального прокурора з президентом, під час якої обговорювалися робочі моменти і не обговорювалася відставка очільника ГПУ. Як сталося, що Рада більшість депутатів якої хвалилися успіхами з боку ГПУ, змінила ставлення до генпрокурора на протилежне буквально за кілька днів?", - сказав Портников.
За його словами, такі несподівані зміни настроїв відчувалися і у питанні про відставку уряду Олексія Гончарука. Оцінки роботи уряду з боку Офісу президента були позитивними, але раптово сталися зміни і оцінки перетворилися на надто негативні.»

https://espreso.tv/news/2020/03/05/quotyak_stalosya_scho_nardepy_zminyly_stavlennya_do_ryaboshapky_bukvalno_za_kilka_dniv_portnykov
показати весь коментар
05.03.2020 22:55 Відповісти