5822 відвідувача онлайн
3 052 113

У середньому жінки отримують на 22-23% меншу зарплату, ніж чоловіки, - Милованов

У середньому жінки отримують на 22-23% меншу зарплату, ніж чоловіки, - Милованов

Всього в двох галузях рівні зарплат приблизно рівні.

Як передає Цензор.НЕТ, про це на сторінці в фейсбуці  написав ексглава Мінекономіки Тимофій Милованов.

Він зазначає, що згідно з даними Держстату в 4 кварталі 2019 року, галузями з найменшими зарплатами для жінок були:

1. Поштарі та кур’єри-жінки отримують 64,9% (тобто на третину менше) від зарплати чоловіків
2. Фінансисти та страховики - 66,7%
3. Науковці - 78,2%
4. Працівники авіатранспорту - 76,2%
5. Працівники сільського господарства - 78,7%.

Тількі в одній галузі середня зарплата жінок була більша. А саме в адміністративному обслугованні жінки отримували 102,9% порівняно з чоловіками.

Друга галузь з найвищим рівнем зарплат жінок відносно чоловіків - освіта. Але навіть там зарплата жінок становить 98,1% від зарплати чоловіків.

У всіх галузях середня зарплата жінок становить 78,1%. Це в четвертому кварталі 2019 року. В попередніх кварталах рівень зарплати був приблизно такий - 75,7% (3 кв 2019 року), 77,8% (2 кв), 77,2 (1кв), 77,7 (4 кв 2018 року), 76,1% (3 кв), 78,6% (2 кв), 78,4% (1 кв).

Подобається нам це чи ні, жінки отримують в середньому значно менше ніж чоловіки. Це факт. І це потрібно міняти. Через освіту, професіоналізацю, боротьбу з стереотипами та дискримінацією, і реформою ринку праці в цілому.

Топ коментарі
+9
За одну і ту ж роботу платять різні суми,на кого ці брехні розраховані? Чи шахтар в забої має отримувати рівні гроші з консьєржкою?
показати весь коментар
08.03.2020 15:05 Відповісти
+8
В середньому жінки в більшості випадків не можуть фізичо робити те,що чоловік.В нас в середньому не йдуть на строкову службу,в середньому виходять раніше на пенсію і тд.Про яку рівність можна казати?Робіть як у Швеції,нехай всі йдуть в армію.Хотів би подивитися на картину,коли дівчат будуть ловити військомати.
показати весь коментар
08.03.2020 14:48 Відповісти
+7
И шо? Сейчас пол на раз меняют. Один раз вложился и наслаждайся.
показати весь коментар
08.03.2020 14:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Всего у человека 30 000 генов. Из них чисто мужские аж 30. Наши особенности поведения обусловлены прежде всего социальной средой. Во многом - детским опытом и самоидентификацией.
показати весь коментар
12.03.2020 09:51 Відповісти
чаво?
показати весь коментар
12.03.2020 10:13 Відповісти
У середньому жінки отримують на 22-23% меншу зарплату, ніж чоловіки, - Милованов - Цензор.НЕТ 2652
показати весь коментар
08.03.2020 19:08 Відповісти
чергова лівацька маніпулятивна заява.
показати весь коментар
08.03.2020 19:42 Відповісти
Ну так пусть идут на тяжелые работы как мужчины и будут также получать.
показати весь коментар
08.03.2020 20:01 Відповісти
Ну наверно они металлурги- литейщики,шахтеры,грузчики в среднем? Нет? Тогда ТВАРЮКИ зачем вы поджигание эту тему? Как могут быть равны те кто по своим функциям так отличаются? Или КТО ТО поставил задачу выростить НЕЧТО НИ мужчину и НИ женщину? И мужчина и женщина хороши своими отличиями. Задача женщины продолжить род это ее природа. Что природно то хорошо. Пытаться поменять местами мужчину и женщину проти воприродно,а значит не хорошо. Задача мужчины кормить свою подругу и потомство Если поменять и добытчица будет женщина,а мужчина будет стремиться рожать и ухаживать за детьми это ли не бред,зачем насиловать природу? Пока женщина сидит в декрете,на больничных,имеет сокращённый рабочий день и НЕ работает в высокооплачиваемых но физически напряжённых отраслях. Как **** при этом будет "одинаковая" зп,ну как МРАЗИ,поджигающие эту тему. Без вас уродов,природа отрегулирует. Или процент гомосексуалистов будет рости,будет рости бесплодие у мужчин и женщин,НЕ нужно стараться выращивать человека среднего рода.
показати весь коментар
08.03.2020 20:14 Відповісти
ЗНАЧИТ СРЕДИ МУЖЧИН КОРРУПЦИОНЕРОВ БОЛЬШЕ !!! СЛЕДСТВЕННО СУЖАЕТСЯ КРУГ ПОДОЗРЕВАЕМЫХ !)
показати весь коментар
08.03.2020 20:57 Відповісти
повна дурня. При однаковому рівні фахівці отримують однаково. Інше питання, що жінки в сфері автотранспорту не можуть на фурі десятиліттями жити за кермом!
показати весь коментар
08.03.2020 21:38 Відповісти
а еще женщины на 20% меньше, чем мужчины весят (в среднем) и на 10% меньше ростом, и на 50% за рабочую смену могут переместить грузов вручную...
Разница в зарплате имеет значение только в случае, если за одну и ту же, одинаково выполненную работу женщина получает меньше мужчины, тогда это дискриминация.
показати весь коментар
08.03.2020 23:26 Відповісти
В среднем мужчинам приходиться тратить на 400% больше денег на своих женщин) А им на трусы хватит
показати весь коментар
08.03.2020 23:42 Відповісти
И это нужно менять... Ну так меняй. Какие твои действия и когда будет результат? А так бла,бла,бла..нуна минять и т.д. Пи..еть не мешки ворочать. Да?
показати весь коментар
08.03.2020 23:56 Відповісти
Аучителя за вас проголосовавшие ждут по 4000 у.е., когда будут платить?
показати весь коментар
08.03.2020 23:58 Відповісти
Представниці найдревніших професій точно отримують більшу з/п за годину роботи, ніж мінімалка.
показати весь коментар
09.03.2020 01:07 Відповісти
Сторінка 2 з 2