10876 відвідувачів онлайн

"Північний потік-2" загрожує безпеці Європи, - глава МЗС Польщі Чапутович

Про це в інтерв'ю агентству РБК заявив глава МЗС Польщі Яцек Чапутович, передає Цензор.НЕТ.

"Північний потік-2" становить загрозу європейській солідарності та енергетичній безпеці. Газопровід матиме негативні політичні та економічні наслідки для ЄС і підсилить нашу залежність від ненадійного постачальника - "Газпрому"", - наголосив Чапутович.

За його словами, реалізація проєкту призведе до квазімонополії одного підрядника та єдиного шляху поставок.

На його думку, газопровід не підвищує диверсифікацію ні постачальників енергії, ні напрямків поставок у регіоні Центральної та Східної Європи.

Топ коментарі
+3
Помиляється Чапутович. Безпеці Європи щагрожує РФ. А "Північний потік-2" - лише дубина, якою оці кацапи погрожують.
показати весь коментар
13.03.2020 10:21 Відповісти
+2
Да хоть пять лет. Если поляки выбрали своего поставщика, то пусть не лезут в экономические интересы Германии.
показати весь коментар
13.03.2020 10:44 Відповісти

Завантаження...