"Північний потік-2" загрожує безпеці Європи, - глава МЗС Польщі Чапутович

Про це в інтерв'ю агентству РБК заявив глава МЗС Польщі Яцек Чапутович, передає Цензор.НЕТ.
"Північний потік-2" становить загрозу європейській солідарності та енергетичній безпеці. Газопровід матиме негативні політичні та економічні наслідки для ЄС і підсилить нашу залежність від ненадійного постачальника - "Газпрому"", - наголосив Чапутович.
За його словами, реалізація проєкту призведе до квазімонополії одного підрядника та єдиного шляху поставок.
На його думку, газопровід не підвищує диверсифікацію ні постачальників енергії, ні напрямків поставок у регіоні Центральної та Східної Європи.
Топ коментарі
+3 Rostyslav Komarnytsky
показати весь коментар
13.03.2020 10:21 Відповісти Посилання +2 FikiRiki
показати весь коментар
13.03.2020 10:44 Відповісти Посилання