Коронавірус у Білорусі підтверджено у 27 пацієнтів

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "БЕЛТА", про це заявила начальниця головного управління організації медичної допомоги Міністерства охорони здоров'я Олена Богдан.
"РНК коронавірусу сумарно виділено у 27 пацієнтів. Три пацієнти вже одужали. Це перший пацієнт і особи, які є контактами першого рівня", - повідомила вона.
У закладах охорони здоров'я перебувають 24 людини, в однієї захворювання має середньотяжкий характер, у решти - легкий чи безсимптомний перебіг.
"На сьогодні виписано частину громадян - контактів першого рівня. Наприклад, останній представник БНТУ (Білоруський національний технічний університет. - Ред.) виписаний у середу. На сьогодні ізольовано 224 людини", - сказала Богдан.
Топ коментарі
+4 Мария Орловская #276965
показати весь коментар
13.03.2020 14:41 Відповісти Посилання +4 Kamate Kaora
показати весь коментар
13.03.2020 14:42 Відповісти Посилання +2 Who’s Here
показати весь коментар
13.03.2020 14:43 Відповісти Посилання