7296 відвідувачів онлайн

Коронавірус у Білорусі підтверджено у 27 пацієнтів

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "БЕЛТА", про це заявила начальниця головного управління організації медичної допомоги Міністерства охорони здоров'я Олена Богдан.

"РНК коронавірусу сумарно виділено у 27 пацієнтів. Три пацієнти вже одужали. Це перший пацієнт і особи, які є контактами першого рівня", - повідомила вона.

У закладах охорони здоров'я перебувають 24 людини, в однієї захворювання має середньотяжкий характер, у решти - легкий чи безсимптомний перебіг.

"На сьогодні виписано частину громадян - контактів першого рівня. Наприклад, останній представник БНТУ (Білоруський національний технічний університет. - Ред.) виписаний у середу. На сьогодні ізольовано 224 людини", - сказала Богдан.

Топ коментарі
+4
Думаю на самом деле их сотни,просто дома тихо болеют.
показати весь коментар
13.03.2020 14:41 Відповісти
+4
Почему из на расии нет новостей о коронавирусе? Померли уже все?
показати весь коментар
13.03.2020 14:42 Відповісти
+2
Так на расеи же запретили говорить о заболевших коронавирусом. поэтому ихтамнет
показати весь коментар
13.03.2020 14:43 Відповісти

Завантаження...