8328 відвідувачів онлайн
4 719 20

Зеленський підписав закон про повну загальну середню освіту

Зеленський підписав закон про повну загальну середню освіту

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про повну загальну середню освіту, ухвалений Верховною Радою 16 березня.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на пресслужбу Міністерства освіти і науки.

Закон гарантує рівний доступ до освіти для учнів, забезпечує педагогічну автономію вчителів і передбачає більше можливостей для шкіл у використанні власних коштів, зазначили в міністерстві.

"Документ надає вчителям реальну автономію в створенні програм, розробці систем оцінки, відкриває широкі можливості для підвищення кваліфікації і зростання їхньої зарплати", - сказано в повідомленні.

Крім цього, учні зможуть вибирати навчальні предмети і "будувати індивідуальні освітні траєкторії", а їхні батьки отримають право ініціювати в школі позаплановий інституційний аудит.

Топ коментарі
+14
так і сказав: образованіє далжно бить срєднім, как у мєня
показати весь коментар
13.03.2020 16:30 Відповісти
+9
Прикольно, обсос со средним образованием подписал ЗАКОН о среднем образовании.
показати весь коментар
13.03.2020 16:32 Відповісти
+8
Задовбали своїми зєбільними законами - понасцикають тут , а мені прибиратись...

Зеленский подписал закон о среднем образовании - Цензор.НЕТ 607
показати весь коментар
13.03.2020 16:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
так і сказав: образованіє далжно бить срєднім, как у мєня
показати весь коментар
13.03.2020 16:30 Відповісти
Ну не все так плохо - подписаться же смог!) А текст ему скорее всего пересказали)))
показати весь коментар
13.03.2020 16:34 Відповісти
показати весь коментар
13.03.2020 16:33 Відповісти
Зеленский подписал закон о среднем образовании - Цензор.НЕТ 8711
показати весь коментар
13.03.2020 16:35 Відповісти
один зелений глист питає іншого- а в тебе мізки є?
- ти що дурак, в нас зєлєних глистів ні в кого їх не має.
показати весь коментар
13.03.2020 16:42 Відповісти
В зєлі глистів нема? Ойц, ну хоч шось позитивне в цього дебіла знайшлося...)))
показати весь коментар
13.03.2020 16:57 Відповісти
а этот ублюдок только и подписывает "законы" в турборежиме...................
показати весь коментар
13.03.2020 16:36 Відповісти
Нарешті!
показати весь коментар
13.03.2020 16:36 Відповісти
Згідно нового Закону "О срєднєм абразаваніі" - повним срєднім абразаванієм буде вважатися закінчення 4-х класів. Для того, аби на виборах голосувати за клоунів, гвалтівників, збочинців, зрадників, аферістів і інший непотріб - 4-х класів навчання буде достатньо.
показати весь коментар
13.03.2020 16:40 Відповісти
Подписал:
Зеленский подписал закон о среднем образовании - Цензор.НЕТ 9698
показати весь коментар
13.03.2020 16:41 Відповісти
показати весь коментар
13.03.2020 16:58 Відповісти
Четыре класса и три коридора
показати весь коментар
13.03.2020 16:52 Відповісти
три калидора
показати весь коментар
13.03.2020 19:03 Відповісти
Cпасибо за поправку. Мой покойный папа так иногда говорил...
показати весь коментар
15.03.2020 08:58 Відповісти
Чем серьезнгей сделать рыло пытается Ишак, тем смешней он выглядит!
показати весь коментар
13.03.2020 16:59 Відповісти
Самое кльовое среднее образование - это между манголией и крывым рогом! Не знаю, чему их там учат, но там каждый идиот может стать прэзом ! )))
показати весь коментар
13.03.2020 17:03 Відповісти
Скажите ему, что еще есть высшее образование.
показати весь коментар
13.03.2020 17:45 Відповісти
Все покритиковали, никто статью не почитал. 16 марта - дата принятия.
показати весь коментар
14.03.2020 04:13 Відповісти