12207 відвідувачів онлайн
3 427 19

Чемпіонат України з футболу призупинено

Чемпіонат України з футболу призупинено

Виконавчий комітет Української асоціації футболу (УАФ) на виконання постанов Кабінету Міністрів України ухвалив рішення про призупинення всіх футбольних змагань на території країни.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляється на офіційному сайті УАФ.

Виконком УАФ ухвалив рішення зобов'язати відповідних організаторів змагань у період з 18 березня припинити проведення всіх змагань.

Таким чином, турніри Української Прем'єр-ліги, Кубка України, U-21 і U-19 УПЛ, ПФЛ, Вищої ліги чемпіонату України серед жіночих команд і Екстра-ліги, Кубка України з футзалу, ДЮФЛ, футзальних дитячо-юнацьких змагань і змагань серед команд у всіх вікових категоріях, всіх змагань з футболу та футзалу обласного, районного та міського рівня з 18 березня призупинено.

Топ коментарі
+2
Бляха в букмекерки вообще играть нечего кроме волейбола Ещё и Евро перенесли
показати весь коментар
17.03.2020 19:39 Відповісти
+1
Пустые трибуны были до запрета .
показати весь коментар
17.03.2020 19:33 Відповісти
+1
вже друґий тиждень як NHL всьо - в ґольф ґуляють...
показати весь коментар
17.03.2020 19:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Бог вирішив, що щоб навчити зебілів правильно обирати, одного зюзі недостатньо
треба ще й коронавірус
показати весь коментар
17.03.2020 19:32 Відповісти
Пустые трибуны были до запрета .
показати весь коментар
17.03.2020 19:33 Відповісти
Бляха в букмекерки вообще играть нечего кроме волейбола Ещё и Евро перенесли
показати весь коментар
17.03.2020 19:39 Відповісти
Ну почему... Есть еще Никарагуа, Нигерия, Сингапур.
показати весь коментар
17.03.2020 22:37 Відповісти
Австралия, я ТБ беру и не парюсь))))).
показати весь коментар
18.03.2020 05:19 Відповісти
Австралия, я ТБ беру и не парюсь))))).
показати весь коментар
18.03.2020 05:19 Відповісти
"Динамо" Киев - бронзовый призер. ) и знаково в свете современных тенденций политики "Шахтер" Донецк и "Заря" Луганск в Лиге Чемпионов следующего розыгрыша. ( наверное "совпадение")
показати весь коментар
17.03.2020 19:47 Відповісти
с какого бронзовый? сейчас второе место
показати весь коментар
17.03.2020 19:52 Відповісти
3-е, по особистим зустрічам Динамо програє Зорі.
показати весь коментар
17.03.2020 19:59 Відповісти
согласен!!
показати весь коментар
17.03.2020 20:15 Відповісти
вже друґий тиждень як NHL всьо - в ґольф ґуляють...
показати весь коментар
17.03.2020 19:50 Відповісти
Суркис всех купил!
показати весь коментар
17.03.2020 19:54 Відповісти
Пахтакор-чемпион!
показати весь коментар
17.03.2020 20:04 Відповісти
Зачем вообще сейчас футбол . тем более такого низкого качества . В стране война и куча других проблем .
показати весь коментар
17.03.2020 20:18 Відповісти
а украинский футбол он вообще есть? ЕГО НЕТ! ыдыйоты коломыйские,, ахмедовы, и прочая шваль, уничтожали юношеский футбол и брали сранных бразильцев...футбол... бол..
показати весь коментар
17.03.2020 20:56 Відповісти
При всем неуважение им к экс-бандюгану Ахметова , он в Украине поднял футбол
показати весь коментар
18.03.2020 05:22 Відповісти
Зоря повинна грати в ЛЧ.
показати весь коментар
17.03.2020 21:41 Відповісти
Я дивлюсь чемпіонат України і скажу вам, що наш чемпіонат досить на високому рівні, тільки на жаль команди не працюють з вболівальниками.
показати весь коментар
17.03.2020 21:43 Відповісти
Плевать на футбол, это сейчас вообще не важно.
показати весь коментар
17.03.2020 22:45 Відповісти