10487 відвідувачів онлайн

Жінка, інфікована коронавірусом, померла в Івано-Франківську, - МОЗ

В Івано-Франківську померла жінка, інфікована коронавірусом COVID-19

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні Міністерства охорони здоров'я.

У повідомленні зазначається: "Пацієнтка поступила в лікарню у важкому стані. Довгий час вона займалася самолікуванням і надто пізно звернулася до лікарів. Жінка померла через добу після госпіталізації, ще до отримання результатів тесту на COVID-19".

МОЗ висловлює співчуття рідним померлої.

Також МОЗ закликав українців: за перших симптомів респіраторних захворювань обов'язково зателефонуйте сімейному лікарю. Залишайтеся вдома! Самоізоляція - найдієвіший спосіб убезпечити себе від інфікування.

Топ коментарі
+29
У нас на практике умереть быстрее, чем пройти тест.
показати весь коментар
19.03.2020 20:48 Відповісти
+24
А у нас все под контролем пока. Даже занятия в школах и вузах не отменили. Просто всех, кто возвращался из Европы, посадили на карантин, проверили на вирус. Из за одного студента, который оказался зараженным, посадили на карантин 250 человек в вузе. И все норм пока. В некоторых областях, например, в Могилевской, ни одного зараженного нет. Надеемся, у нас все будет хорошо.

P.S. Просто у нас не было много тех, кто был за границей. В нашем Витебске, например, это где то 100 человек. Всех взяли на контроль. Такого, как в Украние, когда 300 тыс людей, многие из которых с признаками болезни, наглотавшись жаропонижающих, как зомби, рвались через границу, у нас не было.
показати весь коментар
19.03.2020 20:44 Відповісти
+24
Вам з росії привезуть, або від нас.
показати весь коментар
19.03.2020 20:46 Відповісти

Завантаження...