Жінка, інфікована коронавірусом, померла в Івано-Франківську, - МОЗ

В Івано-Франківську померла жінка, інфікована коронавірусом COVID-19
Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні Міністерства охорони здоров'я.
У повідомленні зазначається: "Пацієнтка поступила в лікарню у важкому стані. Довгий час вона займалася самолікуванням і надто пізно звернулася до лікарів. Жінка померла через добу після госпіталізації, ще до отримання результатів тесту на COVID-19".
МОЗ висловлює співчуття рідним померлої.
Також МОЗ закликав українців: за перших симптомів респіраторних захворювань обов'язково зателефонуйте сімейному лікарю. Залишайтеся вдома! Самоізоляція - найдієвіший спосіб убезпечити себе від інфікування.
P.S. Просто у нас не было много тех, кто был за границей. В нашем Витебске, например, это где то 100 человек. Всех взяли на контроль. Такого, как в Украние, когда 300 тыс людей, многие из которых с признаками болезни, наглотавшись жаропонижающих, как зомби, рвались через границу, у нас не было.