5180 відвідувачів онлайн
3 001 22

Слідком РФ порушив кримінальну справу проти Чубарова

Слідком РФ порушив кримінальну справу проти Чубарова

Слідчий комітет РФ порушив кримінальне провадження щодо голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова, приписуючи йому організацію масових заворушень у 2014 році в Криму.

Про це повідомляє пресслужба Слідчого комітету РФ, інформує Цензор.НЕТ.

"Слідчими органами Слідчого комітету Російської Федерації по Республіці Крим і місті Севастополі порушено кримінальну справу стосовно голови громадського об'єднання "Меджліс кримськотатарського народу" Рефата Чубарова, якому інкримінується організація масових заворушень, що супроводжувалися насильством (ч. 1 ст. 212 КК РФ)", - йдеться в повідомленні.

У Слідчому комітеті Російської Федерації заявляють, що "отримані докази причетності Чубарова до безпосередньої організації масових заворушень" біля будівлі Верховної Ради Автономної Республіки Крим.

Так, за версією російського слідства, 25 лютого 2014 року Чубаров, доручив своєму заступнику Ахтему Чийгозу організувати масові заворушення біля будівлі Верховної Ради і особисто керувати прихильниками "Меджлісу".

Сам Чубаров, коментуючи цю інформацію на своїй сторінці в Facebook, зазначив, що "Москва намагається залякати всіх нас напередодні 3 травня - дати проведення міжнародної мирної ненасильницької акції "Світ проти насильства і окупації. Марш гідності. Ну і звичайно, "сигнал" всім, хто в будь-якій формі протистояв, протистоїть і буде протистояти російській агресії і боротися за відновлення територіальної цілісності України, включно з Кримом".

Слідком РФ порушив кримінальну справу проти Чубарова 01

Топ коментарі
+13
Скажите, а у нас в Украине есть правоохранительная система? У меня к ней вопрос: почему не осуждена (пускай и заочно) прокурор Украины Наталья Поклонская за государственную измену (шесть лет уже прошло), было ли судебное решение по адмиралу Березовскому, который сдал весь черноморский флот Украины враждебной стране шесть лет назад, и по всех прочих Аксеновых и Константиновых? Иногда я думаю зачем нам кормить такую армию правоохранителей, судей, прокуроров, сбуушников, если мы всех прощаем? Как Вы думаете?
показати весь коментар
24.03.2020 12:03 Відповісти
+7
во москалей начало калбасить от небесных камней и жажды, селедкой соленой лечитесь скрепобесы православнутые
показати весь коментар
24.03.2020 12:00 Відповісти
+5
Последняя империя всё никак угомонится не может.
показати весь коментар
24.03.2020 11:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Последняя империя всё никак угомонится не может.
показати весь коментар
24.03.2020 11:57 Відповісти
Какая там империя. Страна-404.
показати весь коментар
24.03.2020 16:24 Відповісти
А то Чубаров обосрался со страху... От нащадков ФСБешных сперматозоидов. ******....это я вам....я знаю что такое подписЬка на 50 лет и я ой... Между Питером и москвой,
показати весь коментар
24.03.2020 18:51 Відповісти
Я куй ложил,я ротипал.я киев брал,я Харьков брал... За мной медали тачками возили).
показати весь коментар
24.03.2020 18:54 Відповісти
В спам, нехороший человек.
показати весь коментар
24.03.2020 19:00 Відповісти
За шо???
показати весь коментар
24.03.2020 21:18 Відповісти
во москалей начало калбасить от небесных камней и жажды, селедкой соленой лечитесь скрепобесы православнутые
показати весь коментар
24.03.2020 12:00 Відповісти
Дельное предложение... начиная с лета этого года касабы смогут солить селедку, закапывая непосредственно в почву...
показати весь коментар
24.03.2020 12:03 Відповісти
И все-таки путин- *****, а расеянцы-быдлорабы.
показати весь коментар
24.03.2020 13:09 Відповісти
Беспорядки напротив крымской Рады в нарушение чьей конституции и закона??? Касабы, поздравляю с украинизауией... теперь у вас на расеи имеется верховная рада касабстана, буряты вы рускее
показати весь коментар
24.03.2020 12:02 Відповісти
Скажите, а у нас в Украине есть правоохранительная система? У меня к ней вопрос: почему не осуждена (пускай и заочно) прокурор Украины Наталья Поклонская за государственную измену (шесть лет уже прошло), было ли судебное решение по адмиралу Березовскому, который сдал весь черноморский флот Украины враждебной стране шесть лет назад, и по всех прочих Аксеновых и Константиновых? Иногда я думаю зачем нам кормить такую армию правоохранителей, судей, прокуроров, сбуушников, если мы всех прощаем? Как Вы думаете?
показати весь коментар
24.03.2020 12:03 Відповісти
Скажите, а у нас в Украине есть правоохранительная система? она зеленая как те зеленые человечки..
показати весь коментар
24.03.2020 12:09 Відповісти
Портнов пока только до Киева добрался, до Крыма не успел и его опередили...
показати весь коментар
24.03.2020 12:21 Відповісти
Московия наглая, до безобразия. Даже по её дебильным законам Крым аннексирован 18 марта 2014 года. 25 февраля 2014 года в Крыму была юрисдикция Украины.
показати весь коментар
24.03.2020 12:17 Відповісти
по*й......
показати весь коментар
24.03.2020 12:19 Відповісти
Он видать Сене снаряды подносил!
показати весь коментар
24.03.2020 12:29 Відповісти
я знову ж в 3433-й раз переконуюсь яка це лжива і підла продажна мерзота цей руSSкій мір і його адепти!
показати весь коментар
24.03.2020 13:24 Відповісти
Ця акція скерована на те, щоби підтвердити усьому Світові наміри московітів, а власне кремлівських фашистів про захват України і встановлення "російського миру" читай россійсько-фашистського порядку де право карати буде мати тільки РФія - щось на кшалт совка=фашистської Німеччини.
Московська орда без України, Білорусії, Прибалтійських країн відкочується по своїм досягненням у далеке ХУІІІ сторіччя.
А ще трохи і розлетиться ординське державоутворення до рівня ХІУ ст. Чингізидів, яке існує ще по даний час.
показати весь коментар
24.03.2020 13:50 Відповісти
Монголотатарське іго це "Російський мир". Носії російського язика автоматично є власністю орди., це на заміну перепису населення.
ТОМУ ЗАПИСУВАТИ СЕБЕ ДО РУСЬКОЯЗЬІЧНИХ ЦЕ ДОБРОВІЛЬНО ЗАПИСУВАТИСЬ У РАБСТВО ДО ОРДИ.
Реваншисти , масони обрізані, оманом пролізли до влади і намагаються просунути "язик - Російській мир"..
показати весь коментар
24.03.2020 14:02 Відповісти
Е-панутым нет покоя.
показати весь коментар
24.03.2020 16:23 Відповісти