9002 відвідувача онлайн
17 159 91

Смерть від хантавірусу, що передається людині від мишей, зафіксували в Китаї

Смерть від хантавірусу, що передається людині від мишей, зафіксували в Китаї

Чоловік помер під час поїздки в автобусі між провінціями Юньнань і Шаньдун. У решти пасажирів взяли пробу на вірус.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє із посиланням на сайт GlobalTimes.

Чоловік помер у понеділок. Аналізи показали, що в нього був хантавірус, а не COVID-19.

Хантавірус викликає високу температуру, кровотечу і пошкодження нирок. Інкубаційний період для нього становить 1-2 тижні, але бувало і так, що симптоми проявилися через 2 місяці після зараження.

Хантавірус поширюється через сечу, екскременти або слину гризунів. Передатися людині він може через дихальні шляхи, очі або рот - після контакту з твариною або її послідом не варто чіпати обличчя немитими руками. Також можна заразитися через укус гризуна.

Пряма передача хантавірусу від людини до людини поки не зафіксована.

Ліків від цього вірусу для тих, хто вже заразився, немає. Але є вакцина, і щеплення вважається найефективнішим способом запобігти зараженню.

Топ коментарі
+30
Е!.. Почекайте! Ми ще з цим китайським вірусом не розібралися! Горшочок, не вари!
показати весь коментар
25.03.2020 11:40 Відповісти
+23
Млин, китайцы, почистите уже свою антисанитарию и хватит жрать кажанов, задолбали вы уже своими вирусами
показати весь коментар
25.03.2020 11:42 Відповісти
+17
Ну началось. Нам еще мышиного вируса не хватало. Зелупа срочно туда направляй поезд дружбы и завози в Украину ету екзотику
показати весь коментар
25.03.2020 11:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А це ще що за лихо ?Вже й руді миші проти людства! Точно що апокаліпсис поряд!
показати весь коментар
25.03.2020 11:40 Відповісти
В дитинстві мене вчили мити руки, лице і ноги з милом кожен день
показати весь коментар
25.03.2020 11:42 Відповісти
А попу і пісю ???
показати весь коментар
25.03.2020 11:43 Відповісти
про це мудрий прочитає між рядками, якщо не касаб
показати весь коментар
25.03.2020 11:44 Відповісти
Моя ти киця-молодець!
показати весь коментар
25.03.2020 11:46 Відповісти
я коцур а не киця
показати весь коментар
25.03.2020 14:39 Відповісти
А хіба добродій цього не знав ???
показати весь коментар
25.03.2020 12:54 Відповісти
Вот тебе, человечество, вовремя не привившееся от пуйла и рашизма, и ХХI-й век.
Хавай (а я, как мог, предупреждал об этом еще на заре путинизма).
показати весь коментар
25.03.2020 12:34 Відповісти
Е!.. Почекайте! Ми ще з цим китайським вірусом не розібралися! Горшочок, не вари!
показати весь коментар
25.03.2020 11:40 Відповісти
+++
показати весь коментар
25.03.2020 12:05 Відповісти
Скиньте на узкоглазых ядерную бомбу.
показати весь коментар
25.03.2020 11:41 Відповісти
зачем разбрасываться тем, что предназначено кремляди.
показати весь коментар
25.03.2020 12:36 Відповісти
Китайцы - это передаточное звено вирусов от животных к человеку!
показати весь коментар
25.03.2020 12:53 Відповісти
А это ищо что за зверь такой? Хантавирус. Это как хунта, только ханта?
показати весь коментар
25.03.2020 11:41 Відповісти
Наверное от английского Hunt - охота, ящетаю
показати весь коментар
25.03.2020 11:42 Відповісти
#ящетаю
показати весь коментар
25.03.2020 11:52 Відповісти
Это от названия одной из версий древнего китая - Хань?
показати весь коментар
25.03.2020 12:38 Відповісти
Млин, китайцы, почистите уже свою антисанитарию и хватит жрать кажанов, задолбали вы уже своими вирусами
показати весь коментар
25.03.2020 11:42 Відповісти
Кажаны этол отмазка! Весть этот трипер они вывели в лаборатории биооружия в Ухане!
показати весь коментар
25.03.2020 11:44 Відповісти
если не завезли из кацапских запасов.
показати весь коментар
25.03.2020 12:39 Відповісти
Они там едят всё что не прибито гвоздями или не прикручено проволокой.
показати весь коментар
25.03.2020 12:06 Відповісти
Ну началось. Нам еще мышиного вируса не хватало. Зелупа срочно туда направляй поезд дружбы и завози в Украину ету екзотику
показати весь коментар
25.03.2020 11:42 Відповісти
Ізраїль заробляє на онколікуванні.Схоже, що Китай шукає свою нішу - вірусолікування.
показати весь коментар
25.03.2020 11:42 Відповісти
Торговля вирусами или шантаж
показати весь коментар
25.03.2020 11:44 Відповісти
не те і не інше. Просто є ніша в світі - медичний ринок, а Китай заробляє на всьому, від тракторів до гайок - це не добрі і не погано, це так світ влаштовано. Але на медицині Китай не заробляв, а коли потягнуться на Китай мільйони народу, то тут відкривається серйозний ринок.
показати весь коментар
25.03.2020 11:56 Відповісти
Ну, началось! Опять в бежать магазин покупать пречку и туалетную бумагу....
показати весь коментар
25.03.2020 11:43 Відповісти
показати весь коментар
25.03.2020 11:45 Відповісти
отраву для грызунов... ну, или напалм...
показати весь коментар
25.03.2020 11:58 Відповісти
никогда не думал, что гречка такая проносная...
показати весь коментар
25.03.2020 12:07 Відповісти
Учитывая последствия, пора на всякий пожарный уже елку на новый год купить.
показати весь коментар
25.03.2020 15:32 Відповісти
Китай еще даст всем прикурить) Один китаец съел сырую летучую мышь теперь весь мир полыхает, теперь ещё один китаец с грызуном целовался и еще один вирус)
может пора уже им проводить какие-то лекции что нельзя есть все что лазит ?
показати весь коментар
25.03.2020 11:43 Відповісти
Потім якийсь китаєць запхає в дупу осьминога й людство вимре...
показати весь коментар
25.03.2020 11:45 Відповісти
Ну, видос такой порнушный видел, только там были две японки....)))
показати весь коментар
25.03.2020 12:20 Відповісти
Да ты ценитель! Гурман!
показати весь коментар
25.03.2020 14:13 Відповісти
Места знать надо, это ж не порнхаб какой-то
показати весь коментар
25.03.2020 14:16 Відповісти
а может и прелюдий не было...
показати весь коментар
25.03.2020 11:54 Відповісти
им лекции до задницы. международный санитарный контроль нужно устанавливать над Китаем
показати весь коментар
25.03.2020 12:18 Відповісти
коммуняку - на гиляку,
китаёзу - на берёзу(китаёзку - под берёзкой).

показати весь коментар
25.03.2020 12:42 Відповісти
Я видел видео как китаец у мёртвой мыши отгрыз голову и жевал на камеру! Просто жесть.

Может сдох потом. ..
показати весь коментар
25.03.2020 13:48 Відповісти
Зеленський не Оман, а Омен.
показати весь коментар
25.03.2020 11:44 Відповісти
да, аналогии с Антихристом не раз приходили в голову...
показати весь коментар
25.03.2020 11:51 Відповісти
- пуйло образца 2000 года - или вы тогда еще не мыслили?
показати весь коментар
25.03.2020 12:44 Відповісти
Хорошее кино, у меня ещё кассеты с ним лежат.
показати весь коментар
25.03.2020 11:55 Відповісти
Ну кассеты. Ну лежат. А смотреть их чем?
показати весь коментар
25.03.2020 18:49 Відповісти
ОВЕН
показати весь коментар
25.03.2020 12:57 Відповісти
Скоро у наших трупів будуть самі чисті задниці.
показати весь коментар
25.03.2020 11:44 Відповісти
Не скоро - политическому трупу Пети до сих пор не намылили задницы.
показати весь коментар
25.03.2020 13:05 Відповісти
Китайці розводять а потім жруть усілякий непотріб- а тобі віруси розхльобує вес світ!
показати весь коментар
25.03.2020 11:44 Відповісти
природа ищет пути убрать человека разрушителя из эволюции ,видать достал он природу конкретно
показати весь коментар
25.03.2020 11:44 Відповісти
Смерть от хантавируса, передающегося человеку от мышей, зафиксировали в Китае - Цензор.НЕТ 237
показати весь коментар
25.03.2020 11:45 Відповісти
Валуев, ты?
показати весь коментар
25.03.2020 14:14 Відповісти
это его мамка
показати весь коментар
25.03.2020 18:44 Відповісти
Пока китайцы не перестанут жрать всё, что движется, нельзя с ними авиасообщение восстанавливать.
показати весь коментар
25.03.2020 11:46 Відповісти
О! Ще одну муйню китайозі породили...
показати весь коментар
25.03.2020 11:48 Відповісти
Этот вирус известен с 70-х годов. И им регулярно заражаются по миру в небольших кол-вах. Кто вам запрещает гуглить инфу? Тупость или лень?
показати весь коментар
25.03.2020 11:49 Відповісти
Умничай -ка ти в спамі-граматей!
показати весь коментар
25.03.2020 11:50 Відповісти
Він правий, хантавірус відомий давно, хто з форумчан контактував колись з какашками кажана?
показати весь коментар
25.03.2020 12:06 Відповісти
Нашёл что спросить...)))
показати весь коментар
25.03.2020 12:21 Відповісти
поскольку наш пэрзыдент-ишак ну оооочень, ну очень "везучий", то эпидемия ханта-вируса наверняка скоро будет у нас.
в мире - не думаю, но у нас так точно.

просто - Господь ****** зебилов. Сапогами.
методы у Господа такие.
показати весь коментар
25.03.2020 11:50 Відповісти
поскольку наш .......... оооочень, ну очень "везучий", то эпидемия ханта-вируса наверняка скоро будет у нас.
в мире - не думаю, но у нас так точно.
+++++ и ещё раз
показати весь коментар
25.03.2020 12:10 Відповісти
понеслась пиз..да по кочкам))) гулять так гулять
показати весь коментар
25.03.2020 11:51 Відповісти
Смерть от Крокодилуса - тоже красиво
показати весь коментар
25.03.2020 11:51 Відповісти
Китайцы не угомонятся никак ...
показати весь коментар
25.03.2020 11:53 Відповісти
Срочно отправляйте в Китай Грету Тунберг! они хотят украсть нашу старость.
показати весь коментар
25.03.2020 11:53 Відповісти
https://www.rbc.ru/rbcfreenews/5e7a54259a79477e142d4901 Грета Тунберг заподозрила у себя коронавирус после поездки по Европе
показати весь коментар
25.03.2020 12:21 Відповісти
ЦЕНЗОР, публикуя всякую хрень, уверенно подвигает власть к введению чрезвычайного положения (не ситуации), когда запретят свободу слова.
показати весь коментар
25.03.2020 11:57 Відповісти
Хреньвирус это тоже вирус😀
показати весь коментар
25.03.2020 12:00 Відповісти
Ага, ждем следующую публикацию про двухголовых мутантов и марсиан на треножниках, которые зародились в Китае.
показати весь коментар
25.03.2020 12:22 Відповісти
мечта всех амебных - загнать собственный народ по резервацим (самокарантинам), развозя ему еду, пойло и медикаменты спецрейсами МАУ... чтоб не мельтешил под ногами... у каждого народа - свои амебы...
показати весь коментар
25.03.2020 12:01 Відповісти
всем сидеть дома!!!
показати весь коментар
25.03.2020 12:02 Відповісти
да, а когда уже коровавирус появится?...
показати весь коментар
25.03.2020 12:02 Відповісти
На всей планете только два типа организмов уничтожают свою среду обитания: вирусы и люди. Подобное к подобному...
см. "Живущие вместо себя" - https://maidanfire.blogspot.com/2017/07/blog-post_27.html
показати весь коментар
25.03.2020 12:03 Відповісти
Додатковий повід закривати будь-який імпорт з Китаю і не тільки та починати запускати своє виробництво.
От тільки де взяти державників-інтелектуалів, які би змогли запровадити податкову і фінансову систему, щоб це стало вигідним, і де взяти своїх Ілонів Масків.
показати весь коментар
25.03.2020 12:06 Відповісти
ото нечего мышиное гуано из Китая импортировать.
показати весь коментар
25.03.2020 12:11 Відповісти
Это они изобрели в уханьской лаборатории такую хрень, которая изменяет геном всех вирусов. И те вирусы, которые раньше были нейтральными к человеку, начинают мутировать и заражать людей. Так можно уничтожить цивилизацию на Земле.
показати весь коментар
25.03.2020 12:25 Відповісти
показати весь коментар
25.03.2020 12:27 Відповісти
Смерть від хантавірусу, що передається людині від мишей, зафіксували в Китаї - Цензор.НЕТ 9157
показати весь коментар
25.03.2020 12:26 Відповісти
оно одноврємєнно жрьот миш лєтучую і трахайєт ползучую
показати весь коментар
25.03.2020 13:19 Відповісти
А почему бы Зеленскому не проведать Хорошковского
показати весь коментар
25.03.2020 12:28 Відповісти
Этот вирус гораздо опаснее короновируса. Но пока что зарегестрированы были лишь случаи заражения людей при непосредственном контакте с грызунами. И если он начнет передаваться от человека к человеку цивилизация просто исчезнет с лица Земли.
показати весь коментар
25.03.2020 12:32 Відповісти
Короче говоря, китайцы решили угробить планету Земля....
показати весь коментар
25.03.2020 12:47 Відповісти
шо, опять?)) мы так не вылезем из этих вирусов
показати весь коментар
25.03.2020 12:57 Відповісти
нада кітайоз оскоплять всєх поголовно - іначє оні ******* какую-то миш, а ми всє родохнєм
показати весь коментар
25.03.2020 13:18 Відповісти
Когда хайп сильнее здравого смысла.
В СМИ сообщают о вирусе животного происхождения из Китая - хантавирусе.
Кто-то решил хайпануть на панике. Вирус есть, смертность - 30%, но о нем мы знаем уже 50 лет. И от него есть вакцина.
❗️Заразиться можно только от грызунов. От человека к человеку не передается. Отставить панику.
показати весь коментар
25.03.2020 13:19 Відповісти
Кого оставить, панику Монику ?
показати весь коментар
25.03.2020 13:41 Відповісти
Пора звать Элис из Резидент Ивл, где эта Йовович прохлаждается?
показати весь коментар
25.03.2020 13:41 Відповісти
Котов нужно меньше кастрировать
показати весь коментар
25.03.2020 13:41 Відповісти
Китай вместо производства ноутбуков стал производить вирусы.
показати весь коментар
25.03.2020 14:30 Відповісти
дайте хтось по сраці редактору новин. йому реально нехера робити.
показати весь коментар
25.03.2020 14:49 Відповісти
ось це і називається "Україна=тупариле село". Скажіть будь ласка. Редактора новин хтось змушував оцю "новину" додавати. Чи воно саме таке їбануте?
показати весь коментар
25.03.2020 14:51 Відповісти
С китаем все отношения прекращать,китайцев в Китай,и никогда ни одного китаеза никуда не пускать,и не будет вирусов никаких