10799 відвідувачів онлайн
8 105 28

Житель Дніпропетровщини з підозрою на коронавірус помер від грипу

Житель Дніпропетровщини з підозрою на коронавірус помер від грипу

45-річний житель Дніпропетровщини, якого було госпіталізовано з підозрою на коронавірус, помер від грипу А (пандемічного).

Про це повідомила 26 березня прессекретар Дніпропетровської обласної ради Ганна Рибченко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Радіо Свобода".

За її даними, причину смерті встановили на підставі лабораторних аналізів. Сім'ю чоловіки також обстежили на коронавірус, тести - негативні.

В облраді пояснили, що грип А пандемічний – це гостре респіраторне інфекційне захворювання, що викликається одним з декількох вірусів свинячого грипу А. Вірус поширюється повітряно-крапельним шляхом, при прямому та непрямому контакті. Симптоми вірусу схожі з симптомами сезонного грипу, але клінічна картина варіюється.

45-річного жителя Кам’янського доправили до 21-ї інфекційної лікарні Дніпра 23 березня. Тиждень тому він прибув з Єгипту, відчув симптоми нездужання, але до лікарів не звертався. Чоловіка шпиталізували у важкому стані, спершу в нього діагностували пневмонію. Наступного дня він помер.

Топ коментарі
+9
Настало время оффигительных историй..
показати весь коментар
26.03.2020 15:42 Відповісти
+7
грустно, молодой еще мужик....
показати весь коментар
26.03.2020 15:40 Відповісти
+5
повезло
показати весь коментар
26.03.2020 15:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
повезло
показати весь коментар
26.03.2020 15:38 Відповісти
грустно, молодой еще мужик....
показати весь коментар
26.03.2020 15:40 Відповісти
******
показати весь коментар
26.03.2020 16:42 Відповісти
При Порошенко такого не было!!!
показати весь коментар
26.03.2020 15:39 Відповісти
Зеля, беня і *уйло! В чергу, сукіни діти!)))
показати весь коментар
26.03.2020 15:40 Відповісти
"молодежь" призадумалась....
показати весь коментар
26.03.2020 15:41 Відповісти
З Кам'янського.
показати весь коментар
26.03.2020 15:42 Відповісти
А чого з Кам'янського везли в Дніпро, там нема інфекціонки?
показати весь коментар
26.03.2020 15:46 Відповісти
Стан був важкий, самолікування.
показати весь коментар
26.03.2020 15:50 Відповісти
Тут у нас ничего нет.Все только на бумагах у чиновников.
показати весь коментар
26.03.2020 16:44 Відповісти
Навпроти ж/м Придніпровськ через Дніпро.
показати весь коментар
26.03.2020 15:49 Відповісти
Е-е-еее... через Дніпро навпроти нас деревня селище https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%BE%D1%86%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%9A%D0%B0%D0%BC%27%D1%8F%D0%BD%D0%BA%D0%B0 Лоцманська Кам'янка (безпосередньо поруч із Зіг-Штадтмасивом, себто ж/м Перемоги).
Кам'янське - це колишній Дніпродзержинськ, відносно далекувато на північ/захід )))
показати весь коментар
26.03.2020 16:49 Відповісти
Дякую за роз'яснення. Жила в Придніпровську ще підлітком. З мого вікна було видно протилежний крутий берег Дніпра. Мені було цікаво, шо ж там... Казали, що Кам'янка якась. Вона для мене мала якусь невідомо-казкову реальність. Отакі в нас були підліткові хфантазії(. Нє то, шо зараз))).
показати весь коментар
28.04.2020 16:36 Відповісти
А почему просто нельзя было проверить тестом на короновирус и быть уверенным. что у него не было короновируса?
А то, лишь подозревался... а оказалось, что не короновирус...
уверен, что из за нехватки тестов, многих умерших будут скопом записывать в строку - смерть от короновируса.
показати весь коментар
26.03.2020 15:42 Відповісти
Скорее наоборот...от чего угодно ...только не от короновируса...
От гриппа...как в данном случае...от пневмонии...найдут что придцмать..
показати весь коментар
26.03.2020 15:44 Відповісти
Только короновирус. Вы хотите Европе всю статистику испортить? Самые умные? Косит только короновирус. Если тестов не закупят, европа пришлёт бесплатно. Оно как нет теста нет вируса. Уж не крикните ли Вы что король голый?

Вирус есть но без специального теста он не определяется. От него лекарства нет - но народ выздоравливает. Секретный вирус.
показати весь коментар
26.03.2020 16:00 Відповісти
Или наоборот... Как в России... Там короновирусом болеют единицы... Зато от ОРВИ мрут пачками...
показати весь коментар
26.03.2020 15:47 Відповісти
Россія вже зрушила потиху, сьогодні +182 корони.
показати весь коментар
26.03.2020 15:49 Відповісти
Настало время оффигительных историй..
показати весь коментар
26.03.2020 15:42 Відповісти
Тисячі людей привезли з Єгипту корону, а цей десь свиню знайшов. Віримо.
показати весь коментар
26.03.2020 15:44 Відповісти
Звідки така дурня про "тисячі"? В Египті взагалі не дуже багато випадків коронавірусу, і всі - переважно завезенні італійцями...
показати весь коментар
26.03.2020 16:21 Відповісти
"- дохтурь, шо ж воно в мене, грип таки, чи оцей новий вітрус?
- скритіє покаже" (С)
показати весь коментар
26.03.2020 15:47 Відповісти
Типа должно стать всем легче. Получается, что от гриппа помирать можно? Только от коронавируса нельзя. А тут типа можно и в статистику не учитывать. Паникуем только от коронавируса!!
показати весь коментар
26.03.2020 15:50 Відповісти
Печально
показати весь коментар
26.03.2020 15:57 Відповісти
Это вчерашняя новость! Зачем повторять? Уже подумал, что еще один...
показати весь коментар
26.03.2020 16:00 Відповісти
это фото какой больницы ?
это койка жертвы или лежал без помощи, пока не умер ?
какое лечение он получал ?
показати весь коментар
26.03.2020 16:16 Відповісти
А что это за красивая фотка ??? Больница вот Житель Дніпропетровщини з підозрою на коронавірус помер від грипу - Цензор.НЕТ 4381
и вот Житель Дніпропетровщини з підозрою на коронавірус помер від грипу - Цензор.НЕТ 2140