10700 відвідувачів онлайн
8 390 18

Київські лікарі отримуватимуть щомісячні надбавки до кінця року

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, це передбачено внесеними сьогодні Київрадою змінами до міської цільової програми "Здоров’я киян" на 2020-2022 роки в частині фінансування поточного року.

Директор Департаменту охорони здоров’я КМДА Валентина Гінзбург, яка доповідала з цього питання в сесійній залі, заявила, що рішення підготовлено з урахуванням змін до Бюджетного кодексу, 89-ї та 90-ї статтей.

"До міської програми внесено зміни, відповідно до яких медпрацівникам забезпечуватиметься щомісячна безповоротна фінансова допомога у зв’язку з переходом на іншу форму оплати праці. Тобто це мова йде, що в такій формі муніципальна надбавка буде продовжуватись. Лікарям - у обсязі 4 тис. грн, фахівцям з базовою на неповною вищою освітою – 3 тис. грн, молодшому медперсоналу – 1 тис. грн", - сказала Гінзбург.

За її даними, фінансування програми на поточний рік з цією метою сьогоднішнім рішенням збільшено на 984 млн грн.

"Це включно всім до кінця року: для 9 тис. 157 лікарів, 14 тис. 698 фахівців з базовою неповною освітою і 8 тис. 949 молодшого медперсоналу", - сказала керівник департаменту.

Топ коментарі
+4
Це,незамінить відсутність біозахисту.Без останнього ніхто,з них недоживе до кінця року
показати весь коментар
26.03.2020 17:31 Відповісти
+3
Почему только киевские врачи? А остальные врачи пусть работают за копейки и рискуют своей жизнью?
показати весь коментар
26.03.2020 17:32 Відповісти
+3
А районним, а міським, а сільським.......?
показати весь коментар
26.03.2020 17:33 Відповісти

Завантаження...