Чоловік із симптомами COVID-19 помер у Каховці, - мер Дьяченко

Про це повідомив у Facebook Каховський міський голова Андрій Дьяченко, передає Цензор.НЕТ.
За його словами, два тижні тому чоловік повернувся з Польщі і перебував у самоізоляції.
"У хворого були всі симптоми коронавірусної інфекції, але лікувався вдома, не звертаючись до лікарні по кваліфіковану медичну допомогу. Чи був це коронавірус, дізнаємося, коли отримаємо результати аналізів", - зазначив чиновник.
Він поінформував, що під'їзд і квартиру, де проживав хворий, продезинфікують працівники ДСНС.
Нагадаємо, станом на ранок 30 березня в Україні офіційно підтверджено 480 випадків зараження коронавірусом, з них 11 - летальні, 6 пацієнтів одужали.
Топ коментарі
+17 Серый Вовк
показати весь коментар
30.03.2020 20:34 Відповісти Посилання +7 Ali Hasan
показати весь коментар
30.03.2020 20:31 Відповісти Посилання +7 сидор сидоров #370749
показати весь коментар
30.03.2020 20:34 Відповісти Посилання 