10819 відвідувачів онлайн

Чоловік із симптомами COVID-19 помер у Каховці, - мер Дьяченко

Про це повідомив у Facebook Каховський міський голова Андрій Дьяченко, передає Цензор.НЕТ.

За його словами, два тижні тому чоловік повернувся з Польщі і перебував у самоізоляції.

"У хворого були всі симптоми коронавірусної інфекції, але лікувався вдома, не звертаючись до лікарні по кваліфіковану медичну допомогу. Чи був це коронавірус, дізнаємося, коли отримаємо результати аналізів", - зазначив чиновник.

Він поінформував, що під'їзд і квартиру, де проживав хворий, продезинфікують працівники ДСНС.

Чоловік із симптомами COVID-19 помер у Каховці, - мер Дьяченко 01

Нагадаємо, станом на ранок 30 березня в Україні офіційно підтверджено 480 випадків зараження коронавірусом, з них 11 - летальні, 6 пацієнтів одужали.

Топ коментарі
+17
Кому вирус а кому земельку продать ...
показати весь коментар
30.03.2020 20:34 Відповісти
+7
Епідемія продовжує збирати свій смертельний врожай.
показати весь коментар
30.03.2020 20:31 Відповісти
+7
Зашибись.Это на совести власти.
показати весь коментар
30.03.2020 20:34 Відповісти

Завантаження...