9011 відвідувач онлайн

Медична допомога хворим на COVID-19 надається безкоштовно, - головний санлікар Ляшко

Медична допомога хворим на COVID-19 надається безкоштовно, - головний санлікар Ляшко

Міністерство охорони здоров'я буде робити все можливе, щоб хворі, які потрапляють до лікарень і лікуються від коронавірусної хвороби, мали повне забезпечення засобами для симптоматичного лікування.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це під час брифінгу заявив головний санлікар Віктор Ляшко.

"Відповідно до закону про захист населення від інфекційних хвороб, медична допомога в комунальних установах охорони здоров'я хворим на інфекційні хвороби надається безкоштовно. Сьогодні, 1 квітня, система охорони здоров'я запрацювала в іншому режимі. Національна служба здоров'я України передбачила спеціальний тариф, який буде оплачуватися комунальним установам охорони здоров'я, що надають медичну допомогу хворим на коронавірус", - заявив він.

За його словами, Міністерство охорони здоров'я буде робити все можливе, щоб хворі, які потрапляють до лікарень і лікуються від коронавірусної хвороби, мали повне забезпечення засобами для симптоматичного лікування.

Топ коментарі
+15
Прохання ж було сьогодні не жартувати.
показати весь коментар
01.04.2020 11:09 Відповісти
+11
Медична допомога хворим COVID-19 надається безкоштовно, - головний санлікар Ляшко - Цензор.НЕТ 9344
показати весь коментар
01.04.2020 11:11 Відповісти
+10
лучше туда вообще не попадать. Счас стремно вообще с другими болячками слеч на больничке ибо корону получишь 100%
показати весь коментар
01.04.2020 11:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Только приходите - добавил Ляшко.
показати весь коментар
01.04.2020 11:07 Відповісти
лучше туда вообще не попадать. Счас стремно вообще с другими болячками слеч на больничке ибо корону получишь 100%
показати весь коментар
01.04.2020 11:09 Відповісти
Вам не повезло. Специалист, который лечит, в отъезде, но есть второй - не хуже.
Лучше договориться лично. Хотя можно и по направлению.
У нас только по пропискам. Хотя можно пройти и так.
Лечение стоит дорого, но можно и не платить.
Нянечкам, сестрам обычно платят, но они ухаживают и так.
Поэтому я вам советую подождать специалиста, договориться с нянечкой и заплатить.
Но можно этого и не делать. Если вас не интересует результат.
показати весь коментар
01.04.2020 12:28 Відповісти
Бесплатный сыр токо в мышеловке, не?
показати весь коментар
01.04.2020 11:08 Відповісти
тобто відтепер хворим не будуть виносити папірець зі списком потрібного
для закцпівлі в їхній аптеці? чи це стосується лише хворих уклавших угоду?
показати весь коментар
01.04.2020 11:09 Відповісти
це стосується лише хворих, у кого "спіна бєлая"
показати весь коментар
01.04.2020 11:16 Відповісти
лише хворих які ще не прокинулись
показати весь коментар
01.04.2020 11:17 Відповісти
Прохання ж було сьогодні не жартувати.
показати весь коментар
01.04.2020 11:09 Відповісти
Год шутки шутили - порпробуй отвыкни...
показати весь коментар
01.04.2020 11:12 Відповісти
Медична допомога хворим COVID-19 надається безкоштовно, - головний санлікар Ляшко - Цензор.НЕТ 9344
показати весь коментар
01.04.2020 11:11 Відповісти
Вначале я поверил потом посмотрел на календарь.
показати весь коментар
01.04.2020 11:11 Відповісти
Ляшко, тебя самого надо в поликлинику сдать. Для опытов
показати весь коментар
01.04.2020 11:14 Відповісти
с Днем Зебила, дорогие товарищи!!!
показати весь коментар
01.04.2020 11:15 Відповісти
Зеленский, заканчивай Цырк, давай ДоСвиданья!
показати весь коментар
01.04.2020 11:15 Відповісти
Медична допомога хворим COVID-19 надається безкоштовно, - головний санлікар Ляшко - Цензор.НЕТ 2876
показати весь коментар
01.04.2020 11:18 Відповісти
" ...будет делать всё возможное..."
Звучит весьма туманно. Надо бы - гарантировано обеспечит .
показати весь коментар
01.04.2020 11:18 Відповісти
https://censor.net/news/3185859/pravitelstva_ryada_stran_prosyat_grajdan_ne_shutit_1_aprelya_o_koronaviruse
показати весь коментар
01.04.2020 11:18 Відповісти
"Медична допомога хворим COVID-19 надається безкоштовно, - головний санлікар Ляшко"- шкода що похорон за рахунок родичів ,мля ,після "дупоМохи" зебілів!
Поясніть це ляжку що воно морозить!
показати весь коментар
01.04.2020 11:20 Відповісти
"Медицинская помощь больным COVID-19 предоставляется бесплатно, но деньги - вперёд!"
показати весь коментар
01.04.2020 11:26 Відповісти
Бреше
показати весь коментар
01.04.2020 11:31 Відповісти
И его тоже - с праздником, с Днём Дурака!
показати весь коментар
01.04.2020 11:38 Відповісти
Нове
Ну що ж друзі , я і моя дружина більше не беремо участь у народному флешмобі "підвези медика" !!!!

і не розповідайте що вони бувають різні !

за два тижні ми підвезли два десятки осіб медперсоналу ....

висновки - всі вони поголовно голосували за зеленського та за винятком однієї тітки прибиральниці ( років так 45ти) всі продовжують бути переконаними зелебобиками !

молода дівонька 27ми років яка думає тільки про чоловічі органи і відкрито заявляє, що їй треба вдало заміж , а робота в лікарні це все херня . тітки молодший медперсонал які працюють по двом-трьом лікарням і зарлата яким не настільки важлива, як то що дають ( те що вони самі вимагають з пацієнтів і дають!!!) "вдячні" родичі !

лікарі, які працюють одночасно в Борисі-Феофанії-5ой лікарні ! але таксі Бориса ,їм замовити в падлу, тому що вони просто впевнені ,що їх зобов'язаний безкоштовно підвезти такий ось водій як ми , ну а че ? вони ж медики , а країну до цього ******* НАШ ПОРОШЕНКО ДОВІВ !!!!!

РОЗУМІЄТЕ ??????

не ЇХ зеленський за цей рік , а НАШ ПОРОШЕНКО !!!!

і їм пох₴р при якій владі жити і взагалі нехай вже рашка зайде так хоч порядок буде .

везли сьогодні останнього персонажа ,ця тварина травматолог працює в Олександрівській, Військовому госпіталі та в БСП так воно просто

ненавидить Юсупову

за те що та не дає брати гроші з сімей поранених ! за те що зробила їм нормальну їжу в їдальні .

Ненавидить всіх і вся, хто за нормальне життя , тому що операція коштує грошей , і він тепер змушений (!!!!!!!!!) ви розумієте ?

ВИМУШЕНИЙ !!!!! солдат оперувати безкоштовно !!!

ця тварина чесно зізнається ( загалом як і всі інші) що голосувала за зеленського пАтАмучта треба перестати тиснути на медиків і вони повинні за операції отримувати з хворих !

коротше у мене все ! висновки робіть самі ! !

Андрій Старцев
показати весь коментар
01.04.2020 11:43 Відповісти
Да, страну до этого цирка довел ваш мародер - порошенко.
показати весь коментар
01.04.2020 12:32 Відповісти
Чем - тем шо попросил дебилов подумать?
показати весь коментар
01.04.2020 13:18 Відповісти
Но они все равно не подумали и пошли проголосовали за мародера, хорошо, хоть таких оказалось не много.
показати весь коментар
01.04.2020 13:45 Відповісти
пізнавально, тільки це сприймається як 1 квітня, якщо розміщено з Польщі та без посилання.
показати весь коментар
01.04.2020 12:34 Відповісти
Ти це серйозно, що якщо з Польщі то щось не так? Фейсбуку не все одно звідки???
показати весь коментар
01.04.2020 12:44 Відповісти
Геніально! Всі медики голосували за Зе, тому всі вони тварини, і я їх возити не буду. -
Та не вози! Тебе ніхто не просить!
показати весь коментар
01.04.2020 13:09 Відповісти
У вас проблеми з розумінням тексту? А з поясненням "як малій дитині", стане легше та не образить? Написано від першої особи, що є в Польщі та не надано посилання на першоджерело, а тільки вжито нове...

Шукайте ворога в комусь іншому.
показати весь коментар
01.04.2020 13:15 Відповісти
"Лікар-травматолог працює в Олександрівській лікарні" - далі можна не читати, повнний пі*деж.
Для тих хто не в курсі - В Олександрівській немає травматологічного відділення ))))
показати весь коментар
01.04.2020 13:53 Відповісти
Медицинская помощь больным COVID-19 предоставляется бесплатно..

Да и вообще здравоохранение в Украине бесплатное.. Да?
показати весь коментар
01.04.2020 11:50 Відповісти
По его словам, Министерство здравоохранения будет делать все возможное, чтобы больные, которые попадают в больницы и лечатся от коронавирусной болезни, имели полное обеспечение средствами для симптоматического лечения.

===============================================================
Так по Конституції у нас медицина також безплатна. Балабол навіть нічого нового не сказав.
В реалі ж потрібно все купувати. Скільки ж можна брехати уже ? Совість маєш, лікарю ?
показати весь коментар
01.04.2020 12:14 Відповісти
Абсолютная брехня! Знаю из первых уст.
показати весь коментар
01.04.2020 12:30 Відповісти
Медицинская помощь больным COVID-19 предоставляется бесплатно.Но лекарства стоят тысячи гривен
показати весь коментар
01.04.2020 12:35 Відповісти
Если бесплатно значит со своим лекарством если достанеш если нет лекарств будут просто наблюдать для статистики.
показати весь коментар
01.04.2020 12:47 Відповісти
Бесплатно получаем коронавирус .
показати весь коментар
01.04.2020 13:31 Відповісти