4397 відвідувачів онлайн
4 890 13

Національний природний парк горів в Одеській області. ФОТОрепортаж

В Одеській області на території Нижньодністровського національного природного парку від ранку триває пожежа.

Як передає Цензор.НЕТ, про це інформує пресслужба ДСНС в області.

Повідомляється, що загрози населеним пунктам немає.

"1 квітня о 07:42 у службу порятунку 101 надійшло повідомлення про займання сухої водно-болотної рослинності поблизу автодороги Одеса - Рені на території Нижньодністровського національного природного парку. У зв'язку з відсутністю під'їзних шляхів до вогнищ займання рятувальники проводять моніторинг обстановки і гасіння пожежі на доступних ділянках місцевості. Площа пожежі зараз становить приблизно 9 гектарів", - сказано в повідомленні.

Водночас адміністрація парку повідомила в Фейсбуці, що займання почалося вночі.

У повідомленні зазначається: "Займання сталося ще вночі, в районі 43-45 км траси Одеса - Рені. Вранці полум'я вже стіною рухалося на південь, у напрямку до човнової станції, на правому березі річки, навпроти с.Маяки. О 13.00 горіло на декількох ділянках, уздовж Старого Турунчука і вздовж траси. Працівники Нижньодністровського НПП повідомили ДСНС і власними силами намагалися загасити вогонь. Але ні їм, ні пожежникам, які приїхали, це не вдалося. Вигоріли великі площі".

Національний природний парк горів в Одеській області 01
Національний природний парк горів в Одеській області 02
Національний природний парк горів в Одеській області 03
Національний природний парк горів в Одеській області 04

Топ коментарі
+11
В Дністровських плавнях спеціально підпалюють очерет, щоб вигорів старий і виріс новий, який можна буде косити і продавати закордон! Підпал національного природного парку це злочин, але поліція в Одеській області покриває бандитів, бо бандити які панують в Дністровських плавнях це зять колишнього губернатора Одеської області - Гриневецького, який побудував котеджне містечко на забороненій території нацпарку, прямо в санітарній зоні одеського водозабора і ніхто ніяка влада не може вигнати звідти цих бандитів! А інші одеські бандити тероризують інший нацпарк Тузлівські лимани і забороняють адміністрації парка прорити прірву між лиманами та Чорним морем, щоб риба вільно ходила на нерест і назад! Бандити яких кришує народний депутат Ткаченко від Слуги Народу, за допомоги міліції зірвали природоохоронні роботи нацпарку, щоб зберегти бандитську штучну прірву через яку тотально виловлюють всю рибу!
показати весь коментар
01.04.2020 23:26 Відповісти
+6
Це так жахливо. Скільки живого гине. Люди, схаменіться
показати весь коментар
01.04.2020 23:26 Відповісти
+2
Стартувала земельна "реформа" - розчищають угіддя.
показати весь коментар
01.04.2020 23:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Поле - это нацональный природный парк, прикольно. А ну короче аваковское не собиратся в парках это подведут под это дело, то есть парк это вся Украина))
показати весь коментар
01.04.2020 22:56 Відповісти
Ну не поле а болотистая местность с зарослями камыша редколесье и т.д. В таких местах много живности живет и гнездится по сезону. Чем не природный парк?
показати весь коментар
01.04.2020 23:23 Відповісти
Ага. Снизу кто то классный коммент написал. Стартувала земельна "реформа" - розчищають угіддя. )))
показати весь коментар
01.04.2020 23:26 Відповісти
В Дністровських плавнях спеціально підпалюють очерет, щоб вигорів старий і виріс новий, який можна буде косити і продавати закордон! Підпал національного природного парку це злочин, але поліція в Одеській області покриває бандитів, бо бандити які панують в Дністровських плавнях це зять колишнього губернатора Одеської області - Гриневецького, який побудував котеджне містечко на забороненій території нацпарку, прямо в санітарній зоні одеського водозабора і ніхто ніяка влада не може вигнати звідти цих бандитів! А інші одеські бандити тероризують інший нацпарк Тузлівські лимани і забороняють адміністрації парка прорити прірву між лиманами та Чорним морем, щоб риба вільно ходила на нерест і назад! Бандити яких кришує народний депутат Ткаченко від Слуги Народу, за допомоги міліції зірвали природоохоронні роботи нацпарку, щоб зберегти бандитську штучну прірву через яку тотально виловлюють всю рибу!
показати весь коментар
01.04.2020 23:26 Відповісти
у нас хорошая полиция не нагаваривай. самое время запускать рынок земли.
показати весь коментар
01.04.2020 23:29 Відповісти
Все в этой Украине как не у людей . Почему не перерабатывать эту траву в брикеты , она же горит .
показати весь коментар
01.04.2020 22:58 Відповісти
патамушта, мы особенные)))
показати весь коментар
01.04.2020 23:20 Відповісти
Стартувала земельна "реформа" - розчищають угіддя.
показати весь коментар
01.04.2020 23:21 Відповісти
Це так жахливо. Скільки живого гине. Люди, схаменіться
показати весь коментар
01.04.2020 23:26 Відповісти
Продавать шото треб! яке ще живе?)))
показати весь коментар
01.04.2020 23:27 Відповісти
Цікаві у нас "спасатєлі"... "У зв"язку з відсутністю під"їздних доріг, рятувальники проводять ... моніторинг ситуації (!!!)" Цей парк без кінця горить і вигарає з року-в - рік, можно було би вже і зробити "під"їздні дороги, бездарі - дармоїди!
Варто державним коштом утримувати цю шоблу дармоїдів, які тільки споглядають, як горить заповідник?? Поцікавтеся, які у них зарплати, пенсії.
показати весь коментар
02.04.2020 07:26 Відповісти
куди, на болото через кожні 20 метрів?
показати весь коментар
02.04.2020 08:04 Відповісти
Мажори розпрекрасно прокладають через зарослі, очерети і болота "доріжки" до своїх мисливських "хатинок" з саунами і лодочних пристаней з навісами і шашличними. Якщо бачив - то такі зовні не примітні "доріжки" вистелені гравієм, а основа - як у айсберга: джипи з причепами (і *******...) і вантажівки проходять за милу душу.
І до котеджного містечка (котре з мосту споглядається...) непогані і численні під"їзди - воно не згорить, не бійся (там т.з. "рятівники" будуть днювати і ночувати)! Та й дорога Одеса - Рені прокладена через болота - на фото гарно видно.
Якщо треба - то все робиться, тим більше - з метою протипожежної безпеки. Але то - коли треба.
показати весь коментар
02.04.2020 08:26 Відповісти