7729 відвідувачів онлайн
5 282 80

З 2025 для кожного офіцера знання іноземної мови буде обов'язковим, - Хомчак

З 2025 для кожного офіцера знання іноземної мови буде обов'язковим, - Хомчак

Для поліпшення сумісності з арміями країн НАТО українські військові повинні на високому рівні володіти англійською мовою.

Про це заявив в інтерв'ю АрміяInform головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак, передає Цензор.НЕТ.

"Зараз посилюються вимоги до наших військовослужбовців як від лейтенанта, так і до генерала, зокрема і щодо знання англійської мови. З 2025 для кожного офіцера знання іноземної мови має бути обов'язковим. Зараз реальний стан речей не на нашу користь. Тільки близько 20% випускників вітчизняних вишів володіють іноземними мовами (англійська) на рівні, що дозволяє їм вільно спілкуватися з іноземними колегами", - зазначив Хомчак.

За його словами, у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка опрацьовують нову програму з вивчення іноземних мов для курсантів із використанням інтерактивних засобів навчання. Нову програму вивчення іноземних мов запровадять з вересня 2020 року.

У результаті у випускників вищих військових навчальних закладів тактичного рівня рівень володіння іноземною мовою має бути СМР 2.

"Крім цього, вже сьогодні окремі заняття з курсантами з вивчення спеціальних дисциплін проводять іноземною мовою. А для курсантів льотного військового вишу тестують мовну програму, розраховану на 800 годин, що дозволяє їм володіти ще й вимогами ІКАО (для міжнародних перельотів). У Національній академії Сухопутних військ з 2019 до навчальних занять тричі на тиждень залучають американських військовослужбовців із тренувальної групи JMTG-U. Більшість із них мають педагогічну освіту", - повідомив головнокомандувач ЗСУ.

Офіцери Збройних сил можуть вчитися на курсах іноземних мов, проте щороку їх можуть проходити лише близько тисячі військовослужбовців.

"Я ще до призначення на посаду НГШ поставив перед собою завдання підвищити рівень знання англійської. І над цим працюю. Щоправда, найважче - це знайти зараз хоча б кілька годин на тиждень для занять. Проте сподіваюся, що незабаром зможу відмовитися від допомоги перекладача під час зустрічей із колегами з НАТО", - заявив Хомчак.

Топ коментарі
+13
Для початку потрібно українську знати.В нас вже сьомий рік війна з московитами,а люди і далі не хочуть своєї мови знати.Нерозуміють,що мова впливає на свідомість.
показати весь коментар
01.04.2020 23:46 Відповісти
+11
Українського?
показати весь коментар
01.04.2020 23:39 Відповісти
+11
Українську мову не всі знають, а вони хочуть вже англійську! А нові війська БПЛА коли будуть створені, чи Хомчак хоче і далі бикувати на своїй посаді і фальсифікувати діяльність Генштабу по реформуванню ЗСУ?
показати весь коментар
01.04.2020 23:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Українського?
показати весь коментар
01.04.2020 23:39 Відповісти
Українську мову не всі знають, а вони хочуть вже англійську! А нові війська БПЛА коли будуть створені, чи Хомчак хоче і далі бикувати на своїй посаді і фальсифікувати діяльність Генштабу по реформуванню ЗСУ?
показати весь коментар
01.04.2020 23:44 Відповісти
Підозрюю, що Хомчак мав на увазі російську, яка стпюане обов'язковою. Просто називати речі своїми іменами ще не час.
показати весь коментар
01.04.2020 23:49 Відповісти
Російську?
показати весь коментар
02.04.2020 06:16 Відповісти
С 2025 для каждого офицера знание иностранного языка будет обязательным, - Хомчак

Для этого надо запомнить всего два слова- Виски браво!...
IQ сверхсрочнослужащих Испании- 70. При планке в 90 не могли заполнить штат.
В Германии даже пословица есть - если ты не вяшешь слова- в бундесвер возьмут любого!
Или наше- как одену портупею...
показати весь коментар
02.04.2020 09:35 Відповісти
А для старших офицеров и высшего офицерского состава?
показати весь коментар
01.04.2020 23:40 Відповісти
там толмачей хватает ))))
показати весь коментар
01.04.2020 23:41 Відповісти
Ну, так закон один для всех...
показати весь коментар
01.04.2020 23:46 Відповісти
ну вот... толмачи и выучат ))))
показати весь коментар
01.04.2020 23:59 Відповісти
Англійську мову треба вивчати.
А також українським офіцерам не треба забувати "руський язик". Бо, як казав поет Маяковський: "Я б руський би виучив лише за те, що треба допитувать "плєнних".
показати весь коментар
01.04.2020 23:53 Відповісти
Не вивчати треба, а друкувати посібники-розмовники для допиту полонених, наприклад: гдє расположен штаб? Атвечайт нємедлєнно русіш швайн ілі ми вас будім убівайт і нємножко вешать!
показати весь коментар
02.04.2020 01:10 Відповісти
а ти тупий чи ще тупішій.
показати весь коментар
02.04.2020 00:29 Відповісти
це дуже важко.
Можуть завчити десяток стандартних фраз.
Може є спец. методики, тоді може і вийде.
показати весь коментар
01.04.2020 23:41 Відповісти
ханде хох?
показати весь коментар
01.04.2020 23:48 Відповісти
Hände hoch (хэнде хох)
показати весь коментар
02.04.2020 00:04 Відповісти
я ще по німецьки знаю "млеко яйко"
показати весь коментар
02.04.2020 00:19 Відповісти
Ахтунг. Аусвайс.
показати весь коментар
02.04.2020 06:19 Відповісти
Дожитьбы ещё какбы...
показати весь коментар
01.04.2020 23:41 Відповісти
Кто доживет будет один за двоих :
показати весь коментар
02.04.2020 00:05 Відповісти
С 2025 для каждого офицера знание иностранного языка будет обязательным, - Хомчак - Цензор.НЕТ 8952
показати весь коментар
01.04.2020 23:42 Відповісти
З 2025 для кожного офіцера знання іноземної мови буде обов'язковим, - Хомчак - Цензор.НЕТ 9428

...
показати весь коментар
02.04.2020 00:06 Відповісти
Карантин ибиомать
Рано незачем вставать.
показати весь коментар
02.04.2020 01:47 Відповісти
Россия, что ли будет охвицеров поставлять? Офицер должен воевать уметь. Хомчак не умеет.. Какой командующий - такие и офицеры. Боевой хомяк.
С 2025 для каждого офицера знание иностранного языка будет обязательным, - Хомчак - Цензор.НЕТ 3781
показати весь коментар
01.04.2020 23:42 Відповісти
пошел в жопу молдован разом з кацапами.сунешся вонючка туда куда тебе не кличуть..іди шпаклюй дегенерат кацапу хату за копійки..
показати весь коментар
02.04.2020 00:31 Відповісти
О, видишь, какая ты вонючка рукожопая. Настоящий боевой хомяк - на форуме говномет, а в бою - серун.
показати весь коментар
02.04.2020 00:36 Відповісти
знаеш чого ваши любимі кацапи кажуть на вас молдован вонючий..йди кури красти будулай ****.
показати весь коментар
22.04.2020 13:15 Відповісти
а генералітет на українську мову перейшов...
показати весь коментар
01.04.2020 23:43 Відповісти
а генералітет на українську мову перейшов...

Та да, Петро,біжи за горілкою!...
показати весь коментар
02.04.2020 09:39 Відповісти
С генералов, по два иностранных языка!!! нех расслабляться!!
показати весь коментар
01.04.2020 23:45 Відповісти
а матерный можна считать языком?
показати весь коментар
01.04.2020 23:47 Відповісти
а дебіла адвокатом.можна считать..
показати весь коментар
02.04.2020 00:32 Відповісти
Да,якщо у дебіла буде відповідний документ.
показати весь коментар
02.04.2020 11:10 Відповісти
Одна вже є, не переймайся...
показати весь коментар
01.04.2020 23:49 Відповісти
Аха, если где прибыло, значит где-то убыло.
показати весь коментар
02.04.2020 00:07 Відповісти
Для початку потрібно українську знати.В нас вже сьомий рік війна з московитами,а люди і далі не хочуть своєї мови знати.Нерозуміють,що мова впливає на свідомість.
показати весь коментар
01.04.2020 23:46 Відповісти
Пільги введіть для знавців мов. Наприклад, 20% до посадового окладу за знання англійської хоча би на рівні В2. І так далі за кожну мову. А так, пустопорожні балачки.
показати весь коментар
01.04.2020 23:50 Відповісти
пільги вже треба вводити на знання української. Російський язик - теж іноземна. Більшість у великих містах на ній лише й розмовляють.
показати весь коментар
01.04.2020 23:55 Відповісти
За російську ніяких пільг не потрібно - і так їхню мову знаємо - навіть краще за московитів.
показати весь коментар
01.04.2020 23:59 Відповісти
Ти знаєш російську мову? де ти її вивчав?
показати весь коментар
02.04.2020 07:38 Відповісти
А за русский штрафовать.
показати весь коментар
02.04.2020 00:10 Відповісти
свежо питание, да серется с трудом... the food is fresh but it's hard to shit, так сказать...
показати весь коментар
01.04.2020 23:51 Відповісти
не іж ріпу на ніч.лапоть.
показати весь коментар
02.04.2020 00:34 Відповісти
я в жизни ее не ел, придурок, не говоря уж про на ночь. Практикуйся на кацапе, избератель еврея...
показати весь коментар
02.04.2020 08:00 Відповісти
лапоть не смерди тут..ти кацапське обосране гімно..вчи мову ******** пригодиться.
показати весь коментар
05.04.2020 16:47 Відповісти
а с хера ты Никааалаиййй, а, Микола? Шота ты запистелся, вонь кацапская. Пшелна, репоед...
показати весь коментар
05.04.2020 17:40 Відповісти
звідки виліз убогий з криму чи донбасу..скоро прикопаем..приготовся..
показати весь коментар
22.04.2020 13:18 Відповісти
шо, недопесток, на интернет наскреб полуйопок?
показати весь коментар
22.04.2020 14:25 Відповісти
я то нашкреб як ти кажеш а ти скоріш всего гніда путінська с трупа сняв..робити ти не вміеш гидоталапотна.
показати весь коментар
29.04.2020 18:17 Відповісти
Kolya, podinakhui
показати весь коментар
29.04.2020 18:30 Відповісти
В Дании с первого класса датский и английский , сделайте так в Украине, что бы с первого класса учили украинский и английский, а не русский .
показати весь коментар
01.04.2020 23:53 Відповісти
Датский нам нафиг не нужен.
показати весь коментар
02.04.2020 00:12 Відповісти
ти кацап свій хоть вивчи
показати весь коментар
02.04.2020 00:36 Відповісти
Даньска мова дуже подібна до німецької ,голландської, а мовна система- групи романо-германських мов! Тому для них це як для українців вивчати польську,чи білоруську,чеську,горватську,словацьку.
А вчити мову можна успішно тільки у мовному середовищі з будь-якого віку ( не стосується мацкалів і людей з модифікованою щелепою.
показати весь коментар
02.04.2020 08:57 Відповісти
Спочатку потрібно їм буде вивчити українську, а вже потім англійську...
показати весь коментар
01.04.2020 23:59 Відповісти
Выходит они совсем немые?
показати весь коментар
02.04.2020 00:13 Відповісти
Подавляющее большинство общается на русском или на суржике. В Украине найти тех, кто общается на чистом украинском очень проблематично
показати весь коментар
02.04.2020 00:19 Відповісти
https://censor.net/ua/user/268858 Чистою російською також не розмовляє майже ніхто.
показати весь коментар
02.04.2020 00:32 Відповісти
Так для допроса военнопленных и фильтрации задержанных нужно знание русского, правда затем документы нужно оформлять на украинском, т.е. сразу два нужно знать.
показати весь коментар
02.04.2020 11:09 Відповісти
а ти шукав .ти шукай не на дорнбасі і лугандоні з кримом..репоед.
показати весь коментар
29.04.2020 18:18 Відповісти
Так они и так уже все знают 1 иностранный язык
показати весь коментар
02.04.2020 00:25 Відповісти
Не всі, деякі неякісно допитують та фільтрують мокшанців, особливо молодь.
показати весь коментар
02.04.2020 11:07 Відповісти
Чепуха. Лондон итс а капитал оф грейт Британ. Все.
показати весь коментар
02.04.2020 00:49 Відповісти
І буде як в тому анекдоті - Товаришу лейтенанте, а вам на службі допомогла вища математика, яку ви вчили в училищі? - А якже, от пішов я якось по великому, а пістолет з кишені в дірку і вивалився. Ну так я скрутив з проволоки інтеграл і його витяг...
показати весь коментар
02.04.2020 02:26 Відповісти
показати весь коментар
02.04.2020 08:58 Відповісти
Погано вчив, треба було за інтеграл ремшнура відразу чипляти.
показати весь коментар
02.04.2020 11:06 Відповісти
Считаю, что это в корне неправЕльно! Если военный знает иностранный язык, то для того чтоб проводить "допрос военнопленного"... Представляю, вояку который будет затягивать тиски с органами допрашиваемого и шипеть: "вотиз твой нейм, вотиз твой нейм"
показати весь коментар
02.04.2020 05:06 Відповісти
Можливо,військову справу?Тварин в цирку заборонили використовувати із-за дресировок,а чим люди,військові,за них гірші.
показати весь коментар
02.04.2020 06:02 Відповісти
Военные должны знать язык предполагаемого или явного врага!
показати весь коментар
02.04.2020 07:52 Відповісти
Порошенко вів реформи, які не передбачали проведення заходів розвідувально-підривної діяльності проти РФ, як зараз буде побачимо.
показати весь коментар
02.04.2020 11:03 Відповісти
дурак ти реформований..
показати весь коментар
22.04.2020 13:21 Відповісти
Дитячий садочок. Ну чим іще зайнятися офіцерам ЗСУ під час війни, як не вивченням іноземної мови?
показати весь коментар
02.04.2020 08:43 Відповісти
Наполеонище-хомЧак вже москалів в лугандоні переміг, тепер малює плани ,як перемогти нато, от для чого йому ця "краща сумісність" і англійська мова- щоб допитувати військовополонених !
показати весь коментар
02.04.2020 09:03 Відповісти
Давай Хомчина тупая, отправляй на курсы изучения языков, командиров рот и взводов, которых у тебя КАТАСТРОФИЧЕСКИ НЕ ХВАТАЕТ.
У тебя ротами, командуют бывшие сержанты с воинским званием "мамлей". Не говорится что, они плохие. У тебя бестолочь тупая просто людей нет.
показати весь коментар
02.04.2020 10:14 Відповісти
Русский иностранный язык или нет? Или это наречие?
показати весь коментар
02.04.2020 11:01 Відповісти
у нас мова у скота язик...
показати весь коментар
05.04.2020 16:50 Відповісти
А зачем? Учили, сдавали в академии МОУ, был сертификат СМР-2, который действует 2 года, пришел в войска, а мне говорят: "запихни этот сертификат поглубже, твоя должность не подразумевает использование английского, никаких доплат". В армиях НАТО за каждую способность доплачивают, латиносы с момента прихода в войска получают доплату за знание испанского, хоть и не используют его. Есть категория лицензии водителя - доплата, пилота гражданской легкой авиации - доплата, ученая степень - доплата.
показати весь коментар
02.04.2020 11:49 Відповісти