7169 відвідувачів онлайн

Від початку карантину в країну повернулося 160 тисяч українців, - Держприкордонслужба

Від початку карантину в країну повернулося 160 тисяч українців, - Держприкордонслужба

В Україну повернулися 160 тисяч громадян від початку впровадження карантину через коронавірус у середині березня.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Державна прикордонна служба у Фейсбуці.

В ДПСУ нагадали, що українцям, які з 29 березня поверталися в Україну, необхідно пройти примусову обсервацію. Крім того, українців, які повертаються з-за кордону, тестуватимуть на коронавірус на п'ятий чи шостий день після прильоту/приїзду.

Нагадаємо, в Міністерстві закордонних справ повідомили, що станом на 1 квітня щонайменше 12288 українців чекають евакуації з-за кордону.

Топ коментарі
+7
Потенційних носіїв коронавірусу, яким просто виміряли температуру. Зеленський, гори у пеклі !
показати весь коментар
02.04.2020 22:39 Відповісти
+4
Зеленский звал - они и приехали)))
показати весь коментар
02.04.2020 22:59 Відповісти
+3
Тупые ЗЕбильные пархатые бараны вместо приглашения, должны были подарить каждому из этих 160 пособие, на 2 месяца проживания в стране нахождения!!! по 500$ х 2=1000$= 160 млн$=4.5 млрд грн-это КОПЕЙКИ. И у нас не было бы такой #ОПЫ!!!! Нынешняя власть тупое быдло!
показати весь коментар
03.04.2020 01:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Потенційних носіїв коронавірусу, яким просто виміряли температуру. Зеленський, гори у пеклі !
показати весь коментар
02.04.2020 22:39 Відповісти
це повинно нас всіх втішити ...
показати весь коментар
02.04.2020 22:43 Відповісти
Sluga naroda pered vyborami obeciala sto liudi budet vozracatsia s zagranici.Obecanyja vyderzali v proslom mesiace
показати весь коментар
02.04.2020 22:44 Відповісти
Логично. Вы, те, кто работал на Украину и никуда не уезжал, те, кто не воровал, в том числе, на турпоездки, на Бали, сидите дома и не гавкайте. А те, кто работал, на другие страны, кто "отдыхал от тяжкого труда" - добро пожаловать, без серьезных проверок, без обсервации, везите вирус домой.
показати весь коментар
02.04.2020 22:52 Відповісти
Рівень медицини і Карпати вам знищили заробітчани? Чи ті, хто залишився?
показати весь коментар
02.04.2020 23:48 Відповісти
огласите весь список на обсервации из 160000 прибывших?
Я Ж МИМО ГОСТИННИЦЫ КАЗАЦКАЯ КАЖДЫЙ ДЕНЬ ПРОЕЗЖАЮ!
ТУДА 160 000 НЕ ВЛЕЗУТ!!!
показати весь коментар
02.04.2020 22:56 Відповісти
да...
показати весь коментар
02.04.2020 22:57 Відповісти
Зеленский звал - они и приехали)))
показати весь коментар
02.04.2020 22:59 Відповісти
А нікому ваші дозволи чи запрошення не потрібні, люди до себе додому їдуть. Так, плтрібно самоізолюватись чи навіть якась обсервація, але ваш середньовічний гавкіт просто огидний.
показати весь коментар
02.04.2020 23:06 Відповісти
ну так изолируйся... молча... "а родина там, сынок, там где у тебя жопа в тепле..и ты это прекрасно знаешь" (С)....
показати весь коментар
02.04.2020 23:17 Відповісти
Создание миниатюрных ультрафиолетовых https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%B4 светодиодов позволило, объединяя их десятками в панели, создавать новый класс дешевых УФ-дезинфекторов с низким энергопотреблением и большим сроком службы.
показати весь коментар
02.04.2020 23:02 Відповісти
Приїхали, заразили всю країну, тим самим убили поки що 22 людини, в подальшому їхній приїзд буде коштувати десяткам тисяч українців їх життів. Дякую що приїхали, ви нам дуже дорогі.
показати весь коментар
02.04.2020 23:45 Відповісти
о де зарази навезли в рідну домівку, жах
показати весь коментар
02.04.2020 23:59 Відповісти
Тупые ЗЕбильные пархатые бараны вместо приглашения, должны были подарить каждому из этих 160 пособие, на 2 месяца проживания в стране нахождения!!! по 500$ х 2=1000$= 160 млн$=4.5 млрд грн-это КОПЕЙКИ. И у нас не было бы такой #ОПЫ!!!! Нынешняя власть тупое быдло!
показати весь коментар
03.04.2020 01:03 Відповісти
Оно не тупое быдло,а преступное ,коррупционное и воровковитое,****.е ШОПИТО.
показати весь коментар
03.04.2020 07:11 Відповісти