8952 відвідувача онлайн

Кабмін оприлюднив номери гарячих ліній із питань COVID-19 у регіонах

У кожній області діють телефони, куди можна звернутися з питань щодо карантину, допомоги літнім людям під час карантину, алгоритму виявлення і лікування коронавірусної інфекції COVID-19.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

Кабмін оприлюднив номери гарячих ліній із питань COVID-19 у регіонах 01

Як повідомлялося, за даними МОЗ, станом на ранок 5 квітня в Україні 1 251 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, із них 32 летальні, 25 пацієнтів одужали. 

6 квітня в Україні посилять обмеження, щоб запобігти поширенню коронавірусної інфекції. Заходи діятимуть до 24 квітня. Зокрема, забороняється перебувати в громадських місцях без маски або респіратора; переміщатися групою з більш ніж двох людей, крім випадків службової необхідності і супроводу дітей; перебувати в громадських місцях дітям до 14 років без супроводу дорослих; відвідувати парки та інші зони відпочинку, крім вигулу собак у супроводі однієї людини і в разі службової необхідності.

Топ коментарі
+18
А може для цих:

Кабмин обнародовал номера горячих линий по вопросам COVID-19 в регионах - Цензор.НЕТ 215
показати весь коментар
05.04.2020 18:47 Відповісти
+12
Для этих целей шоле?
Кабмин обнародовал номера горячих линий по вопросам COVID-19 в регионах - Цензор.НЕТ 3445
показати весь коментар
05.04.2020 18:44 Відповісти
+12
Кабмін оприлюднив номери гарячих ліній із питань COVID-19 у регіонах - Цензор.НЕТ 384
показати весь коментар
05.04.2020 18:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Для этих целей шоле?
Кабмин обнародовал номера горячих линий по вопросам COVID-19 в регионах - Цензор.НЕТ 3445
показати весь коментар
05.04.2020 18:44 Відповісти
Вряд ли.
Обычная имитация бурной деятельности.
показати весь коментар
05.04.2020 18:45 Відповісти
ни по одному из этих телефонов гарантированно никогда не дозвонишься. Даже не пытайтесь!
показати весь коментар
05.04.2020 19:59 Відповісти
Кого не вб'є коронавірус - доб'є боротьба з ним та медична «реформа»...
показати весь коментар
05.04.2020 20:36 Відповісти
А може для цих:

Кабмин обнародовал номера горячих линий по вопросам COVID-19 в регионах - Цензор.НЕТ 215
показати весь коментар
05.04.2020 18:47 Відповісти
Два дебіла ето сіла.
показати весь коментар
05.04.2020 18:50 Відповісти
два дебила - это Кабмін оприлюднив номери гарячих ліній із питань COVID-19 у регіонах - Цензор.НЕТ 7341 https://censor.net/user/422151.?
показати весь коментар
05.04.2020 19:22 Відповісти
ахаха, уроды
показати весь коментар
05.04.2020 18:50 Відповісти
Кабмін оприлюднив номери гарячих ліній із питань COVID-19 у регіонах - Цензор.НЕТ 4138
показати весь коментар
05.04.2020 19:45 Відповісти
Кабмін оприлюднив номери гарячих ліній із питань COVID-19 у регіонах - Цензор.НЕТ 147
показати весь коментар
05.04.2020 19:56 Відповісти
Кабмін оприлюднив номери гарячих ліній із питань COVID-19 у регіонах - Цензор.НЕТ 2380
показати весь коментар
05.04.2020 20:03 Відповісти
Нарешті дійшло. Про це казала Юлька слугам у Шустера.
показати весь коментар
05.04.2020 18:48 Відповісти
А что это даст? Чем и кому поможет?
показати весь коментар
05.04.2020 18:52 Відповісти
ЛЮБІ МОЇ, ну не вспоминайте еще и юлю. и так на душе хреново.
показати весь коментар
05.04.2020 18:53 Відповісти
Я кажу про факти. Профани самі до цього не додумаються і пам"ятай що хреновий настрій знижує імунітет.
показати весь коментар
05.04.2020 19:02 Відповісти
Кабмін оприлюднив номери гарячих ліній із питань COVID-19 у регіонах - Цензор.НЕТ 7597
показати весь коментар
05.04.2020 19:51 Відповісти
они как мечехвосты
показати весь коментар
05.04.2020 19:02 Відповісти
лучший и самій разумный политик за всю незалежную историю Украины
показати весь коментар
05.04.2020 19:00 Відповісти
І бідна, як церковна миша....
показати весь коментар
05.04.2020 19:06 Відповісти
только звонить бесполезно. вас спросят, а есть ли у вас подтвержденный диагноз, а вы скажите, так я к вам и обращаюсь тогда вам самоизоляция и список лекарств которых нет в аптеке. вы о...еваете и клеите ласты если конечно малина не поможет приблизительно так .
показати весь коментар
05.04.2020 18:51 Відповісти
А если позвонить то там скажут в какой аптеке можно купить маски и спирт??
показати весь коментар
05.04.2020 18:51 Відповісти
в ихней, что не понятно?
показати весь коментар
05.04.2020 18:56 Відповісти
Кабмін оприлюднив номери гарячих ліній із питань COVID-19 у регіонах - Цензор.НЕТ 3740
показати весь коментар
05.04.2020 18:57 Відповісти
Зебилам и документ не нужен...у них на мордах написано что зебил...
показати весь коментар
05.04.2020 18:53 Відповісти
Боти Ігоря Валерійовича?
показати весь коментар
05.04.2020 19:01 Відповісти
И почем стоит позвонить на указанные номера?
показати весь коментар
05.04.2020 18:52 Відповісти
Кабмін оприлюднив номери гарячих ліній із питань COVID-19 у регіонах - Цензор.НЕТ 384
показати весь коментар
05.04.2020 18:52 Відповісти
Кабмін оприлюднив номери гарячих ліній із питань COVID-19 у регіонах - Цензор.НЕТ 8672
показати весь коментар
05.04.2020 19:14 Відповісти
ага , знаю Я эти горячие линии , музыка Лебединое Озеро играет без конца
показати весь коментар
05.04.2020 18:56 Відповісти
І на хрєна ці телефони? Літні люди їх просто не знайдуть, а хто потребує допомоги відомо в пенсійному фонді.
показати весь коментар
05.04.2020 18:58 Відповісти
Моя мати користується, а багато інших не вміє цього. Всім інтернет не доступний.
показати весь коментар
05.04.2020 19:02 Відповісти
Це норма, яку треба враховувати. Організація допомоги літнім людям від цієї влади відсутня, а телефони лише імітація.
показати весь коментар
05.04.2020 19:07 Відповісти
ну почему, успокаивающая музыка играет бесконечно
показати весь коментар
05.04.2020 19:00 Відповісти
узнал , черт
показати весь коментар
05.04.2020 19:08 Відповісти
- Альо, доктор, у меня температура +40, кашляю, сморкаюсь, нюх отбило, вкуса нет.. шо творить?
- Плевать и ловить!
показати весь коментар
05.04.2020 18:58 Відповісти
Одягни на босі ноги шкарпетки з горчицею і тоді тебе попустить.
показати весь коментар
05.04.2020 19:01 Відповісти
на скольких сегодня ты уже настучал? ща посмотрю
показати весь коментар
05.04.2020 19:01 Відповісти
Они с ксюхой только и делают, что стучат, дятлы.
показати весь коментар
05.04.2020 19:20 Відповісти
работа у них такая. 30 "серебряников".
показати весь коментар
05.04.2020 19:45 Відповісти
дебильные у тебя шутки
показати весь коментар
05.04.2020 19:01 Відповісти
Так він сам такий, тому і відповідні жарти.
показати весь коментар
05.04.2020 19:03 Відповісти
Может он и такой, зато не стукач.
показати весь коментар
05.04.2020 19:22 Відповісти
Я тоже но в Ноябре ,температура была до глюков , думал пистец , переболел на ходу без врачей
показати весь коментар
05.04.2020 19:06 Відповісти
три недели это длилось
показати весь коментар
05.04.2020 19:09 Відповісти
то у тебя насморк был , обычно грипп длится минимум две недели
показати весь коментар
05.04.2020 19:11 Відповісти
в Николаеве короны НЕТ !
показати весь коментар
05.04.2020 19:21 Відповісти
народу у на много , но не столько как до шухера
показати весь коментар
05.04.2020 19:22 Відповісти
Индия запретила экспорт гидроксихлорохина

Переговоры с Индией о поставках препарата вели США и Украина
Индийское правительство ввело полный запрет на экспорт гидроксихлорохина (противомалярийный препарат, который используется при экспериментальном лечении коронавируса). Об этом сообщает https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-04-05/india-bans-all-exports-of-trump-s-game-changer-virus-drug?srnd=premium-europe Bloomberg .
Генеральное управление внешней торговли Индии сообщило, что с 4 апреля запрещается экспорт препарата "без каких-либо исключений". В марте власти Индии уже ограничили поставки лекарств за границу, допуская лишь некоторые исключения, например, из гуманитарных соображений или для выполнения предыдущих обязательств.
показати весь коментар
05.04.2020 19:11 Відповісти
мають трошки тильки для сэбэ
показати весь коментар
05.04.2020 19:13 Відповісти
Зебил бы все уж разбазарил, по дешевке... А что, имеет право - он, Царь!
показати весь коментар
05.04.2020 21:33 Відповісти
зачем так много писать , если можна кратко как Я
показати весь коментар
05.04.2020 19:14 Відповісти
шоб не сказали шо бреханул и сею панику ))
показати весь коментар
05.04.2020 19:15 Відповісти
https://russian.alibaba.com/g/*******-powder-price.html хоть тоннами покупай