8413 відвідувачів онлайн

УПЦ МП проведе великодню службу в Києво-Печерській лаврі, - архієпископ Климент

Українська православна церква Московського патріархату проведе великодню службу в церковному дворі Києво-Печерської лаври перед храмом.

Про це "Українським новинам" повідомив митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент (Вечеря), передає Цензор.НЕТ.

"Служба розпочнеться о 23:00 18 квітня і відбуватиметься у дворі біля Лаври", - сказав він.

Митрополит запевнив, що будуть дотримані всі норми, встановлені владою.

Зокрема, в храмі зможуть перебувати не більш ніж 10 осіб, а на вулиці парафіяни зможуть взяти участь у богослужінні, перебуваючи один від одного на відстані 1,5 метра і більше.

Раніше мер Києва Віталій Кличко повідомив, що в Києво-Печерській лаврі зафіксовано 26 випадків зараження коронавірусом.

Топ коментарі
+14
ЖИРНАЯ ПОПОВСКАЯ МОРДА---СОБЛЮДАЙ КАРАНТИН !!!!! НЕ ГОНИСЬ ЗА БАБЛОМ !!!!!!!
показати весь коментар
10.04.2020 10:58 Відповісти
+12
нормально...какой то естественный отбор произойдет и прокацапленных дебилов станет меньше
показати весь коментар
10.04.2020 10:53 Відповісти
+10
Яка УПЦ мп? Це шо за церква? Ви про що?
показати весь коментар
10.04.2020 11:03 Відповісти

Завантаження...