УПЦ МП проведе великодню службу в Києво-Печерській лаврі, - архієпископ Климент

Українська православна церква Московського патріархату проведе великодню службу в церковному дворі Києво-Печерської лаври перед храмом.
Про це "Українським новинам" повідомив митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент (Вечеря), передає Цензор.НЕТ.
"Служба розпочнеться о 23:00 18 квітня і відбуватиметься у дворі біля Лаври", - сказав він.
Митрополит запевнив, що будуть дотримані всі норми, встановлені владою.
Зокрема, в храмі зможуть перебувати не більш ніж 10 осіб, а на вулиці парафіяни зможуть взяти участь у богослужінні, перебуваючи один від одного на відстані 1,5 метра і більше.
Раніше мер Києва Віталій Кличко повідомив, що в Києво-Печерській лаврі зафіксовано 26 випадків зараження коронавірусом.
Топ коментарі
+14 Владимир Попов #459089
показати весь коментар
10.04.2020 10:58 Відповісти Посилання +12 Kolja Stambulskij
показати весь коментар
10.04.2020 10:53 Відповісти Посилання +10 Чайка Київ
показати весь коментар
10.04.2020 11:03 Відповісти Посилання