9397 відвідувачів онлайн

Фінансування зупинено, ми були змушені звільнити 687 осіб, - директор заводу, що виробляє ракетне паливо, Шиман

Фінансування зупинено, ми були змушені звільнити 687 осіб, - директор заводу, що виробляє ракетне паливо, Шиман

Держава не виділила фінансування на Павлоградський хімічний завод, який виробляє, переробляє і утилізує ракетне паливо. Зупинка заводу буде означати зупинку всієї ракетної галузі, зокрема виробництво ракет "Вільха".

Про це Цензор.НЕТ розповів директор заводу Леонід Шиман.

"ПХЗ зараз в критичному стані - з початку року ми не отримуємо фінансування, в держоборонзамовлення 2020 року на нас і на реалізацію програм підприємства гроші досі не передбачені. ... Фінансування заводу зупинено, ми були змушені звільнити від початку року 687 людей. Якщо гроші не надійдуть найближчим часом - звільнимо ще 190. Питання, навіщо і скільки буде коштувати державі відновлення виробництва?" - сказав він.

ПХЗ володіє технологією виробництва твердого ракетного палива. Це паливо необхідно для всіх серійних і перспективних ракет українського виробництва. Зупинка заводу буде означати зупинку всієї ракетної галузі.

"Україна поки налагодила серійне виробництво всього лише одного типу ракет дальньої дії - "Вільха" , випущена перша партія на замовлення 19-го року, але треба продовжувати роботу. У разі нового широкомасштабного наступу РФ за допомогою "Вільхи" ми отримуємо засіб стримування. Путін буде довго думати, чи варто йому знову атакувати Україну і обстрілювати наші міста, як це робили росіяни в 2014-15 роках, знаючи, що удари "Вільхою" можуть бути нанесені і по їхніх об'єктах критичної інфраструктури, на кшталт того ж "Кам'янського". А якщо "Вільхи" у військах не буде - то чим бити по тилах супротивника?" - питає Шиман.

Крім виробництва, завод володіє технологією переробки та утилізації ракетного палива, вміє продовжувати ресурс ракет і виробляє різні види вибухівки.

"Всі ці технології протягом багатьох років були створені за рахунок коштів українських платників податків, це багато мільярдів гривень. Ми освоїли унікальні технології, якими більшість країн світу не володіє ... При цьому програми виробництва не закриваються, тобто, цілком ймовірно, що ми сьогодні витрачаємо на звільнення гроші, а завтра знову будемо витрачати на набір", - пояснив Шиман.

У Росії аналогічний завод "Каменський" розташований недалеко від кордону України, в Кам'янсько-Шахтинському Ростовської області. Цей завод зараз працює на повну потужність.

Топ коментарі
+75
нет - преступление
показати весь коментар
11.04.2020 16:43
+38
ПХЗ сейчас в критическом состоянии - с начала года мы не получаем финансирования
Джерело: https://censor.net/n3188391

Тобто проект Вільха закрили ще до епідемії коронавірусу.
А ви, зелененьки, кажете зради нема.
показати весь коментар
11.04.2020 16:36
+31
Жесть !!!
показати весь коментар
11.04.2020 16:31
Коментувати
Сортувати:
Жесть !!!
показати весь коментар
11.04.2020 16:31 Відповісти
нет - преступление
показати весь коментар
11.04.2020 16:43 Відповісти
сто процентів робота відповідальних за фіннсування зводу,проти України,у нас війна фсб працює.
показати весь коментар
11.04.2020 17:47 Відповісти
В нас ФСБ вже керує
показати весь коментар
12.04.2020 07:28 Відповісти
А може просто економія ?
"під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності ДП «Науково-виробниче об'єднання «Павлоградський хімічний завод» виявили порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 2,6 млн грн."
http://www.dkrs.gov.ua/kru/uk/publish/article/104373;jsessionid=5749B3CA3093DCEA69B9590167FFC937.app1
"під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності державного підприємства «Науково-виробниче об'єднання «Павлоградський хімічний завод» виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму понад 1,1 млн грн."
http://www.dkrs.gov.ua/kru/uk/publish/article/120366;jsessionid=FB87316662C0BBC0A4FEBC9E682E88B5.app1
показати весь коментар
13.04.2020 23:46 Відповісти
Это не просто жесть, это спланированная диверсия.
показати весь коментар
11.04.2020 23:10 Відповісти
є варіант розподілу між сусідами..( думаєте мадяри та румуни просто так свої паспорти роздають..?
показати весь коментар
11.04.2020 16:35 Відповісти
ну, гамерику навряд поділять..
показати весь коментар
11.04.2020 16:46 Відповісти
Не верзіть куйні, шановний. Першою умовою до вступу в ЄС є відсутність претензій на терени до сусідніх держав.
показати весь коментар
11.04.2020 16:38 Відповісти
можна подати як спасіння "співвітчизників".. євроліберасти зхавають..
показати весь коментар
11.04.2020 16:48 Відповісти
Уже забыли как суд ЕС делил шельф возле острова Змеиный в 2009 году ? Так же поделят и все остальное
показати весь коментар
12.04.2020 09:40 Відповісти
О кацапюра перевел тест гугл транслейтом.
показати весь коментар
11.04.2020 23:03 Відповісти
кравчук сам закликав всіх голосувати за зе.
показати весь коментар
11.04.2020 16:38 Відповісти
Тому що сам така ж сама продажна тварюка, як i ЗЕлупа.
Пуйло недарма всадовив паяца на трон руками 73% дебiлiв.
Державу здають у турборежимI.
показати весь коментар
11.04.2020 16:42 Відповісти
патронные заводы и по ракетному топливу нормальной,извините, державе, нафиг не нужны, мы стрелять не будем, у нас все харашо.***.
показати весь коментар
12.04.2020 04:53 Відповісти
директор производящего ракетное топливо завода Шиман...

Это какой-то капец.. Откуда таких грамотеев берете?
показати весь коментар
11.04.2020 16:35 Відповісти
то ж переклад з української, на «роднойкоторимядумаю»....
показати весь коментар
11.04.2020 18:07 Відповісти
ПХЗ сейчас в критическом состоянии - с начала года мы не получаем финансирования
Джерело: https://censor.net/n3188391

Тобто проект Вільха закрили ще до епідемії коронавірусу.
А ви, зелененьки, кажете зради нема.
показати весь коментар
11.04.2020 16:36 Відповісти
Какая хорошая новость! Правда же?!!
показати весь коментар
11.04.2020 16:45 Відповісти
Финансирование остановлено, мы были вынуждены уволить 687 человек, - директор производящего ракетное топливо завода Шиман - Цензор.НЕТ 7652
показати весь коментар
11.04.2020 16:45 Відповісти
вы управленцев сократите а не простых рабочих и денег будет хватать.
показати весь коментар
11.04.2020 16:39 Відповісти
А зачем нужны простые рабочие, когда делать нечего?
показати весь коментар
11.04.2020 16:43 Відповісти
Ой, і хто ж це зробив? І чому? Головне! Що далі
показати весь коментар
11.04.2020 16:41 Відповісти
Шота немає висеру зебуінів про баригу-марадьора Порошенка...
показати весь коментар
11.04.2020 16:44 Відповісти
Хто? Баканов?
показати весь коментар
11.04.2020 16:46 Відповісти
Иван Геннадьевич Баканов (https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D1%8F%D0%B7%D1%8B%D0%BA укр. Іван Геннадійович Баканов; род. https://ru.wikipedia.org/wiki/2_%D0%BC%D0%B0%D1%8F 2 мая https://ru.wikipedia.org/wiki/1974_%D0%B3%D0%BE%D0%B4 1974 , https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%80%D0%B8%D0%B2%D0%BE%D0%B9_%D0%A0%D0%BE%D0%B3 Кривой Рог , https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%BD%D0%B5%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C Днепропетровская область ) - украинский государственный деятель . Глава https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BB%D1%83%D0%B6%D0%B1%D0%B0_%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%8B Службы безопасности Украины с 29 августа 2019.
показати весь коментар
11.04.2020 17:07 Відповісти
А что их искать. У Венедиктовой есть полный список. Это Т Чорновол, Федына, Звиробий, конечно же Порох, ну и Турчинов с Парубием и Яценюком. Эти барыги только и знают что зарабатывают на войне.
показати весь коментар
12.04.2020 00:24 Відповісти
ха-ха
показати весь коментар
12.04.2020 04:56 Відповісти
просрали полимеры (с)
показати весь коментар
11.04.2020 16:42 Відповісти
О!
От десь у Путіна зараз готують закриті представлення до нагород !
показати весь коментар
11.04.2020 16:44 Відповісти
"В России аналогичный завод "Каменский" находится недалеко от границы Украины, в Каменске-Шахтинском Ростовской области. Этот завод сейчас работает по полной программе."

Там и купим
показати весь коментар
11.04.2020 16:46 Відповісти
"Там и купим" - зачем покупать? Они сами его и доставят. Правда израсходованным...
показати весь коментар
11.04.2020 17:16 Відповісти
Из данной статьи понятно кто поступает против Украины пользу РФ, это правительства вы-браные Президентом и утверждённые большинством в ВР. И насколько понятно правительства выполняли прямые указания Президента.
P.S. данная статья это просто информация к размышлению.
показати весь коментар
11.04.2020 16:47 Відповісти
нужно что бы Зеленский организовал вручение наград воинам ВСУ и толкнул какую нибудь речь о Мире который он увидел в глазах путина...

И поэтому заради Мира нам эти ракеты нахрен не нужны...


Хватит наживаться на войне директору Павлоградского химического завода...!!


показати весь коментар
11.04.2020 16:50 Відповісти
Тавариш Путен приказал
показати весь коментар
11.04.2020 16:52 Відповісти
зелебоба сознательно разрушает ракетную отрасль по указке рашки
показати весь коментар
11.04.2020 16:53 Відповісти
Да даже без указа рашки она разрушается без заказов. Отпразднуем 9 апреля?
"09.04.2020 Корабль доставил на станцию членов новой длительной экспедиции - космонавтов Роскосмоса Анатолия Иванишина и Ивана Вагнера, а также астронавта NASA Криса Кэссиди.
Запуск «Союза МС-16» прошел по шестичасовой схеме. «Союз МС-16» стал первым пилотируемым кораблем, который отправился на орбиту на ракете-носителе «Союз-2.1а» с полностью российской системой управления. До этого все пилотируемые пуски осуществлялись на ракете «Союз-ФГ» с украинской системой управления".
показати весь коментар
11.04.2020 16:59 Відповісти
заказы были для военных, а теперь и этих нет
показати весь коментар
11.04.2020 17:02 Відповісти
И я подозреваю, что за мои комментарии мне пенсионный фонд не выдал мою шикарную пенсию 1717 гривен за март месяц
показати весь коментар
11.04.2020 16:54 Відповісти
Многовато что-то... У народа 1638 и ни гривней больше
показати весь коментар
11.04.2020 19:59 Відповісти
зеленского и ярмака вполне устраивает ...
показати весь коментар
11.04.2020 16:54 Відповісти
Пора зе-уродов гнать с Украины!
показати весь коментар
11.04.2020 16:57 Відповісти
зеленые человечки захватили такі Україну.
показати весь коментар
11.04.2020 16:58 Відповісти
Когда будут судить Зеленского?
показати весь коментар
11.04.2020 16:58 Відповісти
Зеленський робить все правильно, то всі інші хродники колоборанти та російські диверсанти, "люди" це розуміють та підтримують його.
показати весь коментар
11.04.2020 17:02 Відповісти
ещё пол года назад на ракетной отрасли был поставлен крест .. мы же готовимся к миру .. зачем нам всё это !
показати весь коментар
11.04.2020 17:04 Відповісти
Твари зеленые. Когда вас вешать будут, в стране объявят праздник.
показати весь коментар
11.04.2020 17:15 Відповісти
Ауу СБУ де реакція на державну зраду,ще ж недавно рнбо відосики показували запусків,це що останні???чи як?
показати весь коментар
11.04.2020 17:17 Відповісти
та путен вже испугался и не точит когти на украину, бо военная мощь украины непобедима и несокрушима
показати весь коментар
11.04.2020 17:29 Відповісти
В каждом вопросе нужно тщательно разбираться и "копать глубоко", "а почему так случилось?" и ответ на этот вопрос не так прост, как кажется, потому что правда всегда неудобна и неприятна всем, поэтому никому и не нужна!
показати весь коментар
11.04.2020 17:29 Відповісти
Ти про те що блазень просто вкрав гроші?
показати весь коментар
11.04.2020 17:39 Відповісти
там все до кучи, помимо отсутствия толкового менеджмента и не целевое использование средств, и банальное воровство, и бесхозяйственность тоже!
показати весь коментар
11.04.2020 17:44 Відповісти
Так, у блазня ті самі проблеми, але свій офіс він не припинив фінансувати.
показати весь коментар
11.04.2020 17:59 Відповісти
эти вопросы к прокурорам, а не ко мне!
показати весь коментар
11.04.2020 18:07 Відповісти
Пуйло попросило шоблу Зешмаркли приостановить финансирование ракетной программы Украины.
показати весь коментар
11.04.2020 17:35 Відповісти
А если "Вільхи" в войсках не будет - то чем бить по тылам противника?
Ну как чем - Кварталом95!!! А в принципе, все вышеописанное Шиманом, называется саботаж.
показати весь коментар
11.04.2020 17:44 Відповісти
То, что делает Шиман называется просто воровство. За чей счёт егоо две дочери выучились в Лондоне????
показати весь коментар
11.04.2020 17:51 Відповісти
А ещё у шимана два магазина в Липецке и один ларек!
Барыга, развел бизнес на крови!!!
показати весь коментар
11.04.2020 22:18 Відповісти
Я его лично знаю. И знаю, что пишу. Отвали, недоразвитый олигофрен...
показати весь коментар
12.04.2020 12:48 Відповісти
Переразвитый
показати весь коментар
12.04.2020 17:06 Відповісти
Это чучуло как то забыли, как в начале 2000 американская сторона прекратила финансирование утилизации пакет из-за воровства этого персонажа...
показати весь коментар
11.04.2020 17:50 Відповісти
Всё правильно, ведь главный лозунг Зеленского - "Надо просто прекратить стрелять", вот он и прекращает. Так что скоро будет и нечем стрелять, и не из чего, и не кому.
У Путина, правда, совсем другие лозунги, и с его стороны стрельба только усиливается, но "какая разница"?
показати весь коментар
11.04.2020 17:51 Відповісти
А шо если петицию Зеленскому послать? Или лучше не надо, а то в угоду Ермаку вообще завод закроют.
показати весь коментар
11.04.2020 18:04 Відповісти
Это САБОТАЖ, предательство = преступление! За это должен ответит през - Зе, Шмыгаль...и остальная шушера...которая вредит обороне страны.
показати весь коментар
11.04.2020 18:05 Відповісти
... а самостоятельно работать с инопартнерами не дают крысы из концерна...
показати весь коментар
11.04.2020 18:16 Відповісти
Почему нет денег для завода? Они (деньги) нужны для расчистки канала в Крым и подаче воды. Деньги нужны для покупки электроэнергии у нашего друга - России. Деньги нужны для содержания и подкормки "комиссии" для прямых переговоров с донбасскими предателями, деньги нужны для "поощрения" справедливых судей...А ракеты не нужны, вы же хотите мира, а не ракет.
показати весь коментар
11.04.2020 18:33 Відповісти
Да что вы всё кричите, куда смотрит СБУ. Так вот отвечу. Никуда оно не смотрит и даже не думает. У неё другие планы и задачи... Сродника уволили из этой службы в начале 2000-х годов за то, что отказался продавать военное оборудование. Вот начальство и накопало на него компромат. А потом кричали почему Украина не готова была к окупации. Неужели вы все такие наивные и верите в непродажность силовиков?
показати весь коментар
11.04.2020 19:06 Відповісти
Зеля розвалює в Україні все, до чого дотягнеться своїм маленьким інструментом.. походу, зебіли від цього шаленіють
показати весь коментар
11.04.2020 19:35 Відповісти
Так ось які вони,-500000 робочих місць від Шмигаля !
показати весь коментар
11.04.2020 19:51 Відповісти
зелеНые мрази и подонки.за все ответят!дело времени
показати весь коментар
11.04.2020 20:10 Відповісти
Фінансування зупинено, ми були змушені звільнити 687 осіб, - директор заводу, що виробляє ракетне паливо, Шиман - Цензор.НЕТ 8546
показати весь коментар
11.04.2020 20:41 Відповісти
Фінансування зупинено, ми були змушені звільнити 687 осіб, - директор заводу, що виробляє ракетне паливо, Шиман - Цензор.НЕТ 6952
показати весь коментар
12.04.2020 12:28 Відповісти
ЗЕлена шмаркля веде країну на зближення з фашистським окупантом..проти кого нам вільхами воювати, проти мирних повстанців дамбасу?
показати весь коментар
11.04.2020 21:18 Відповісти
уже видео было в ютубе док..еспрессо или крым реали.и.
показати весь коментар
12.04.2020 02:38 Відповісти
Интересно, сколько из уволенных голосовали за ЗЕ-дебилов...
показати весь коментар
12.04.2020 04:44 Відповісти
Зеля самоизолировался и существует только в электронном виде
показати весь коментар
12.04.2020 04:51 Відповісти
Это сильный удар по нашей обороне, по нашим возможностям противостоять российскому агрессору и как не странно, но организовало этот удар по Украине руководство страны во главе с Зеленским.
показати весь коментар
12.04.2020 11:32 Відповісти
А теперь думайте на кого работает янелох оманский с ермаком!
Ауууу, зебилоиды, вы где?
Где там танечка с ла ла ла?
показати весь коментар
12.04.2020 11:47 Відповісти
Зеленского и ко под снос, это уже даже не обсуждается и в этот раз самосуда будет в разы больше.
показати весь коментар
12.04.2020 11:59 Відповісти
Так, це-дійсно, злочин, вчинений групою тупих і не дуже зєльоних осіб, за попередньою змовою, протиУКРАЇНИ І ЇЇ НАРОДУ.
показати весь коментар
12.04.2020 12:44 Відповісти
Ни один директор оборонного предприятия, в здравом уме,не будет делать таких заявлений.
показати весь коментар
12.04.2020 13:20 Відповісти