11265 відвідувачів онлайн

На засіданні в четвер ВР призначить міністра енергетики, - Арахамія

Про це заявив голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, пише Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"У нас у четвер буде новий міністр. Дійсно, в енергетиці зараз криза, не вистачає особи, яка приймає рішення, тому ми обов'язково його отримаємо і вже з програмою і розрахунками", - заявив голова фракції "Слуга народу".

Він зазначив, що, незважаючи на відсутність призначеного парламентом міністра, ведеться робота з підготовки антикризового плану для вітчизняної енергетики.

За словами Арахамії, відтепер всі кандидати на пост міністрів проходять співбесіду в профільному комітеті парламенту, презентують програму розвитку своїх відомств і визначають ключові показники ефективності.

Топ коментарі
+5
Неужели фамилия кандидата так испугала Шмыгаля, что он сразу нашел себе замену и приказ подготовил? Ждем завтра новость, что Шмыгаль с коронавирусом в больничке закрылся.
показати весь коментар
14.04.2020 22:03 Відповісти
+4
А когда вернут нормально президента? На заседании в четверг ВР назначит министра энергетики, - Арахамия - Цензор.НЕТ 2400
показати весь коментар
14.04.2020 21:44 Відповісти
+4
https://twitter.com/tZEinform

tZE inform
Зеленский и К не могут найти человека, который бы согласился на пост министра энергетики. 9 отказалось. В этот "клуб самоубийц" никто записываться не хочет Сидите дома ! Иначе быть вам министром энергетики !
показати весь коментар
14.04.2020 21:50 Відповісти

Завантаження...