8717 відвідувачів онлайн
15 935 126

В'ятровича викликали в ДБР через форум, присвячений Голодомору

В'ятровича викликали в ДБР через форум, присвячений Голодомору

Народного депутата фракції "ЄС", ексглаву Українського інституту національної памяті Володимира В'ятровича викликали на допит у Державне бюро розслідувань (ДБР).

Про це він повідомив у фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.

"Мене викликають на допит в ДБР. Як свідка у справі, ініційованій Бужанським - за проведення міжнародного форуму, присвяченого 85-й річниці пам'яті жертв Голодомору", - написав він.

За словами В'ятровича, виклик підписаний слідчим Амеліним, на якого він раніше подав до суду за "ігнорування" державної зради Єрмаком і Кучмою.

"У нас знову садитимуть за правду про злочини комуністів?" - запитує В'ятрович.

У коментарі телеканалу "Прямий" В'ятрович зазначив, що вбачає у цьому суто політичне переслідування і реалізацію російського сценарію.

"У 2018 році до 85 роковин Голодомору нами було організовано великий міжнародний захід за участю дослідників з цілого світу і українських дослідників. Ми два дні працювали, і я вважаю, що це був один з найважливіших заходів в контексті відзначення 85 роковин Голодомору. Кілька місяців тому я дізнався, що мій колега Макс Бужанський подав заяву на ДБР щодо нібито неправомірних витрат на організацію цього форуму", – повідомив В’ятрович.

"Я в цьому вбачаю виключно політичні переслідування, продовження, на жаль, тих політичних переслідувань щодо нашої політичної сили, які тривають вже кілька місяців. Які зачепили і Президента Порошенка, і мою колегу Софію Федину, а вчора буквально і Тетяну Чорновол. Особливої брутальності цьому надає те, що приводом для переслідування мене обрано, власне, захід, який присвячений поширенню правди про Голодомор. Від цього всього, вибачте, тхне якимось совком і бажанням крім всього іншого ще й залякати тих людей, які готові говорити правду про Голодомор, і знову таки в цьому вбачаю величезну користь Росії", – переконаний В’ятрович.

Вятровича викликали в ДБР через форум, присвячений Голодомору 01

Топ коментарі
+72
Цікаво, якої держави це "Державне" бюро, якщо воно гнобить українських патріотів?
показати весь коментар
15.04.2020 10:55 Відповісти
+71
ну що, як вам нова зелена влада?!? -- хоча у кого я питаю
показати весь коментар
15.04.2020 10:55 Відповісти
+60
Закази ФСБ понад усе!!!
Ви зробили це разом !
показати весь коментар
15.04.2020 10:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Чи новину читало, убоге? Па рускі же напісана!
показати весь коментар
15.04.2020 12:23 Відповісти
если резко с Буковеля отправляешься в Оман -
превратишься в злого зверя, как кремлёвский уркаган
показати весь коментар
15.04.2020 12:25 Відповісти
"Меня вызывают на допрос в ГБР. В качестве свидетеля по делу, инициированному Бужанским - за проведение международного форума, посвященного 85 годовщине памяти жертв Голодомора", - написал он. Источник: https://censor.net/n3189154

В'ятровича викликали в ДБР через форум, присвячений Голодомору - Цензор.НЕТ 7925
показати весь коментар
15.04.2020 12:30 Відповісти
Московія і більшовіцька Московія це не тільки тюрма народів, а ще кат і маніак у одному обличчі, а Захід тільки занепокоєний увесь цей час, навіть коли був Голодомор уряд США закуповував хліб у сталинських більшовиків
показати весь коментар
15.04.2020 12:38 Відповісти
Зелена влада ділить країну з шаленою силою. Не здивуюсь, що зелені шпигуни впораються ще в цьому році.
показати весь коментар
15.04.2020 12:42 Відповісти
Ти за це проголосував 21.04.2019.
показати весь коментар
15.04.2020 14:46 Відповісти
зебільна тварь, нах#я ти це все пишеш зараз????????? коли тебе десятки людей 31.03 - 21.04 попереджали, що ти своїм вибором призведеш до знищення україни...
показати весь коментар
15.04.2020 15:49 Відповісти
Г(амнюки) Б(ениного) Р(азлива) проверяют количество идиотов.... Скока ? Все еще 73% или есть поумневшие.
показати весь коментар
15.04.2020 12:46 Відповісти
Пост выше))) Ваня уже переобулся и гнобит зеленых)))
показати весь коментар
15.04.2020 13:20 Відповісти
Ваня уже переобулся и гнобит зеленых)))
***********
Українською мовою, між іншим.
Але найбільші патріоти України, звісно, разгаварівают на опщєпанятно-мишєбратском. )))
показати весь коментар
15.04.2020 14:04 Відповісти
А Що ДБР вже розібралися зі справою по заяві Лероса?
показати весь коментар
15.04.2020 13:02 Відповісти
Це жид бужанський хоче захистити своїх соплемінників, які голодом морили українців разом з кацапами?
показати весь коментар
15.04.2020 14:33 Відповісти
В цій статті цензора не повністю розкрито сюжет вище вказаної справи. Ось тут трохи зрозуміліше хто, кого і за що https://vesti.ua/politika/358236-banket-na-den-holodomora-u-stroitelnoj-kompanii-protiv-vjatrovicha-vozbudili-uholovnoe-delo
показати весь коментар
15.04.2020 14:38 Відповісти
Сейчас наверное у народа нет сил на новый Майдан. Нужны ненасильственные, но сильные действия. Например игнорирование любых вызовов в прокуратуру и ГБР до тех пор, пока не будет назначено независимое руководство этих структур.
показати весь коментар
15.04.2020 14:58 Відповісти
да разгоните этот филиал ФСБ в Украине...долбаное ГБР. Все уже поняли кто им и из какого кремля дает указания...
показати весь коментар
15.04.2020 15:00 Відповісти
А потом и умерших с голода станут вызывать.....
показати весь коментар
15.04.2020 15:51 Відповісти
Маємо цензуру на "Цензорі" де вичищаються всі натяки на те що високопосадовці-євреї могли бути причетними до Голодомору . Кругом одні хрестики вичищення . Навіть пост про другого секретаря ЦК ВКП(б)У Хатаєвича Менделя Марковича , який був відповідальний за хлібозаготівлю, вишкребли . І як це перекликається з Правилами форуму ? Ви ще Вікіпедію почистіть .
показати весь коментар
15.04.2020 17:24 Відповісти
Це правда але правду не сховати!
показати весь коментар
15.04.2020 20:58 Відповісти
В'ятровича викликали в ДБР через форум, присвячений Голодомору - Цензор.НЕТ 3721