8241 відвідувач онлайн
3 384 31

Вища рада правосуддя задовольнила заяви про відставку ще п'яти суддів. СПИСОК

Вища рада правосуддя задовольнила заяви про відставку ще п'яти суддів. СПИСОК

Масові звільнення суддів тривають. Сьогодні на засіданні Вищої ради правосуддя розглянуто матеріали про звільнення суддів за загальними обставинами, а саме у зв'язку з поданням заяв про відставку.

Про це повідомляє Управління інформації та забезпечення комунікацій ВРП, передає Цензор.НЕТ.

Вища рада правосуддя вирішила звільнити у зв’язку з поданням заяв про відставку:

Фрич Марію Миколаївну – з посади судді господарського суду Івано-Франківської області;

Стеганцова Сергія Михайловича – з посади судді Шевченківського районного суду Харківської області;

Ніколаєнко Ірину Вікторівну – з посади судді Київського районного суду міста Харкова;

Якименко Тетяну Олександрівну – з посади судді Котелевського районного суду Полтавської області;

Кофанова Андрія Валентиновича – з посади судді Вільнянського районного суду Запорізької області.

Водночас Вища рада правосуддя відклала розгляд матеріалів щодо звільнення Тищенко Лариси Іванівни з посади судді Гадяцького районного суду Полтавської області, оскільки суддя надіслала заяву з проханням відкласти розгляд її заяви про відставку.

Нагадаємо, раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що 9 квітня цього року Вища рада правосуддя задовольнила відразу 17 заяв про відставку суддів, серед них переважно судді апеляційних судів.

Топ коментарі
+4
Все нормально, бо у СН завжди є заміна! От Сивохо поки без роботи...
показати весь коментар
16.04.2020 12:25 Відповісти
+2
Умные судьи бегут без оглядки. Проще потом восстановиться через конкурсный отбор, чем быть замешанными в то, что сейчас происходит. При этом не просто так основное число увольняющихся - судьи апелляционных судов.
показати весь коментар
16.04.2020 12:33 Відповісти
+2
ніхто не буде відновлюватися. Просто дуже велика пенсія, десь від 40 тис грн і вище. Тому і звільняються, досягнувши відповідного строку вислуги - політика тут ні при чому.
А апеляційних - тому, що там більші стажі роботи і зарплата була вища для пенсіє, там мабуть від 50 тис - пенсія. От і вся конспірологія.
показати весь коментар
16.04.2020 13:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чи подасть заяву на звільнення суддя, котрий "годується" з "роботи"?
І хто залишиться? І де ми шукатимимо правосуддя?
показати весь коментар
16.04.2020 12:21 Відповісти
когда не работает правосудие работать начинает товарисч Линч...
показати весь коментар
16.04.2020 13:25 Відповісти
Удавили товарисЧа Линча после Майдана, идет реванш(
показати весь коментар
16.04.2020 13:46 Відповісти
всё по правилам и традициям - революции пожирают своих детей...
показати весь коментар
17.04.2020 18:33 Відповісти
Все нормально, бо у СН завжди є заміна! От Сивохо поки без роботи...
показати весь коментар
16.04.2020 12:25 Відповісти
Умные судьи бегут без оглядки. Проще потом восстановиться через конкурсный отбор, чем быть замешанными в то, что сейчас происходит. При этом не просто так основное число увольняющихся - судьи апелляционных судов.
показати весь коментар
16.04.2020 12:33 Відповісти
Дело в финансировании почти у всех судей - никто не хочет бесплатно пахать.
показати весь коментар
16.04.2020 12:42 Відповісти
Думаю, это просто был предлог. Не рискнет сейчас никто устроить демарш, озвучивая причины. Пара месяцев урезания зарплат для судей не критичны.
показати весь коментар
16.04.2020 13:19 Відповісти
ще раз вам кажу - тільки дуже добра пенсія (до 2 тис доллярів і більше) для відставки спонукає суддів - йти у відставку.
+ ще можна практикувати адвокатом або читати лекції або в школі суддів або у інститутах благородних дівиць.
показати весь коментар
16.04.2020 13:59 Відповісти
Всё может быть.......
показати весь коментар
16.04.2020 14:21 Відповісти
а шо тут бить?
найменша скарга від якогось журналіста чи актівіста чи ще когось із процесу - і потягнуть суддю на Вищу раду правосуддя. Відписуйся, виправдовуйся, що ти не верблюд і результати непрогнозовані - попадеш під роздачу і не отримаєш вислугу та пенсію. То ви би там сиділи?
показати весь коментар
16.04.2020 14:30 Відповісти
Вот в суде я бы не работала - это точно. Даже за такую зарплату.
показати весь коментар
16.04.2020 14:59 Відповісти
ніхто не буде відновлюватися. Просто дуже велика пенсія, десь від 40 тис грн і вище. Тому і звільняються, досягнувши відповідного строку вислуги - політика тут ні при чому.
А апеляційних - тому, що там більші стажі роботи і зарплата була вища для пенсіє, там мабуть від 50 тис - пенсія. От і вся конспірологія.
показати весь коментар
16.04.2020 13:18 Відповісти
Да не в этом дело - им сейчас зарплату режут законодательно, мол бюджет в опасности, обойдётесь.
Выходит - нагрузка бешеная (потому что куча вакансий незаполненных), денег не платят нормальных (как для специалиста высокого уровня) + все тебе в спину плюют, потому что СМИ создали за годы такой образ, что каждый судья - исчадие ада (хотя далеко не каждый - да, проблемных тоже не мало, но не 100%).
И получается, если у судьи есть стаж 20 лет работы, при котором ему государство будет платить пожизненное содержание (типа пенсия, но по ставкам судейской зарплаты), то какой смысл в этом дурдоме работать и получать копейки, если можно свалить на пенсию, не работать, получать те же деньги + ещё себе адвокатствовать, например, или преподавать и зарабатывать дополнительно ???

Правильно делают. Если общество не ценит их работу, то пусть потом это же общество ждёт годами рассмотрения судебных дел, которые некому рассматривать, и не жалуется.

P.S. Я не оправдываю тех судей, которые замешаны в коррупции или по иным причинам принимают предвзятые решения. Я комментирую ситуацию, пытаясь мысленно поставить себя на место нормального судьи.
показати весь коментар
16.04.2020 13:40 Відповісти
Ваши безапелляционные познания во всех сферах, просто поражают.
И вирусология и политика и ... ВСЕ ВСЕ ВСЕ
И что вы тут на форуме с убогими общаетесь?
показати весь коментар
16.04.2020 13:49 Відповісти
Да нахрен он нужен вообще...
показати весь коментар
16.04.2020 14:58 Відповісти
Тікають
показати весь коментар
16.04.2020 12:38 Відповісти
не тікають - а виходять у відставку з прилічним утриманням.
показати весь коментар
16.04.2020 13:47 Відповісти
Ага, Гуртом. "Напомним, ранее Цензор.НЕТ https://censor.net/news/3188106/sudi_massovo_uhodyat_v_otstavku_vsp_udovletvoril_srazu_17_zayavleniyi, что 9 апреля этого года, Высший совет правосудия удовлетворил сразу 17 заявлений об отставке судей, среди них преимущественно судьи апелляционных судов." Источник: https://censor.net/n3189463
показати весь коментар
16.04.2020 13:56 Відповісти
я там вище написав Іраді.
Ясно, що гуртом. Підійшли строки для виходу у відставки та пристойної вислуги, то чого там сидіти? Бігають по процесам всякі божевільні активісти та журналістки, паплюжать суддів - можна за дрібницю отримати великі проблеми - захисту судді немає звідки чекати - то краще піти, отримувати 40-50 тис.грн , а то і вище+ практикувати адвокатом.
показати весь коментар
16.04.2020 14:07 Відповісти
крысы бегут с тонущего корабля. бубочка , в чем дело? бабло не платишь уродам в мантиях?
или перестали давать взятки? )))))
показати весь коментар
16.04.2020 12:44 Відповісти
та все пусть увольняются, нах они нужны, какая от них польза ? Дворник и грузчик в супермаркете гораздо более полезны чем эти дармоеды
показати весь коментар
16.04.2020 12:49 Відповісти
Ага, не приведи Господи придётся Вам в суд обратиться . . . Тогда будете караул кричать, что дело долго не рассматривается. Не забудьте тогда вспомнить эти свои слова "та пусть все увольняются".
показати весь коментар
16.04.2020 13:42 Відповісти
Наглядный пример https://hcj.gov.ua/doc/doc/215 Судьей рассмотрены за период семи месяцев 1030 дел, на него подают жалобу и в итоге наказывают за то, что он не успел в установленные сроки рассмотреть дело о досрочном освобождении. Это первая ссылка, которую выдал гугл по запросу.
показати весь коментар
16.04.2020 14:29 Відповісти
ну тут правильно. Бо саме перше для судді має - це є звільнення від позбавлення волі - щоби людина не парилась на зоні, якщо строк вийшов.
Але, ясно, що коли у судді така кількість справ - помилки неминучі.
показати весь коментар
16.04.2020 14:37 Відповісти
Поковырялась я в архиве с этим делом. Одни вопросы.
показати весь коментар
16.04.2020 15:01 Відповісти
зачем вам это?
я в этом вижу ответ - почему судьи стараются уволиться.
показати весь коментар
16.04.2020 16:29 Відповісти
вся эта муть-колготня (сроки, млрды дел и т.д и т.п.)=дебилизм процессуальных кодексов (всех скопом)- там лазейки торчат для безответственности абсолютно всех - и дознавателей, и следаков, и экспертов, и судей... итог - абсолютная коррупция на всех стадиях расследования
показати весь коментар
16.04.2020 16:22 Відповісти
В Украине давно пора вводить институт "Мировой судья". Выборная должность, возьмёт на себя "мелкие" дела на местном уровне... хорошая альтернатива... и Портнову будет сложнее контролировать, и янелохам... не хотят! Цивилизация - это не про 73%, им бы пограбить - "янукович-2"
показати весь коментар
16.04.2020 14:44 Відповісти
Честно говоря со способностями нашего народа делать выбор, как-то пугает перспективы голосования за судью.
показати весь коментар
16.04.2020 16:43 Відповісти