9908 відвідувачів онлайн
15 318 81

Рада ухвалила законопроєкт про зміни до Регламенту. ВIДЕО

Верховна Рада проголосувала в другому читанні за законопроєкт №1043 про внесення змін до Регламенту щодо протидії зловживанням правами народних депутатів у ході законодавчої процедури.

"За" проголосували 242 народні депутати, передає Цензор.НЕТ.

Документ передбачає, що в разі подання до законопроєкту, який готується до другого читання, понад 500 поправок, у парламенті може бути застосована спеціальна процедура розгляду. Для запуску відповідної процедури народні депутати мають зібрати 150 підписів, а далі - підтримати її 226 голосами. Далі протягом двох днів після застосування процедури всі фракції мають подати від себе по 5 поправок із переліку відхилених, на яких вони б хотіли наполягати під час розгляду в сесійній залі. Позафракційний депутат може подати одну правку.

За словами заступниці голови фракції "Слуга народу" Євгенії Кравчук, цю процедуру застосують для розгляду законопроєкту про банки, до якого подано 16 тис. поправок.

Топ коментарі
+13
Ну и хорошо, это был полный идиотизм когда любой депутат мог подать тысячи правок и заблокировать парламент.
показати весь коментар
16.04.2020 15:11 Відповісти
+9
В черговий раз коаліція Слуга + Колоборанти приймають закони ледве перетнувши необхідний мінімум в 225 голосів. Що Зеленський пообіцяв Ху№лу в обмін на це голосування?
показати весь коментар
16.04.2020 15:18 Відповісти
+7
Так частина ОПЗЖ тепер вже за "антибанківський" закон?
показати весь коментар
16.04.2020 15:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
За це рішення проголосували депутатів 242 депутати. Більшість з фракції "Слуга народу", а також частина фракції ОПЗЖ та група "Довіра".
показати весь коментар
16.04.2020 15:10 Відповісти
Так частина ОПЗЖ тепер вже за "антибанківський" закон?
показати весь коментар
16.04.2020 15:16 Відповісти
Так вони й одразу були ЗА?
показати весь коментар
16.04.2020 15:31 Відповісти
Не знаю, казали що там положення антиконституційні. Напевно, за сам закон не будуть голосувати, а тут допомогли. Я розчарований діями ОПЗЖ.
показати весь коментар
16.04.2020 15:35 Відповісти
Ти розчарований тільки після цього ??? А раніше вони для тебе були нормальні ? Не знаю що й казати ...
показати весь коментар
17.04.2020 07:31 Відповісти
И 1781 поправок от свадебного фотографа чорного....
показати весь коментар
16.04.2020 15:56 Відповісти
Бо він така розумна людина, аж страшно...
показати весь коментар
16.04.2020 17:20 Відповісти
Ну и хорошо, это был полный идиотизм когда любой депутат мог подать тысячи правок и заблокировать парламент.
показати весь коментар
16.04.2020 15:11 Відповісти
Теперь правки будут подавать не депутаты, а один Арахимия. Он у нас в стране самый умный.
https://www.youtube.com/watch?v=nRV4yb1OW14&feature=share&fbclid=IwAR1eapP3k0r7y5xFtr4JjiJU_etQ8T6DCJY5_D_BYS7q1mDS2TN9cN55Nt4
показати весь коментар
16.04.2020 15:17 Відповісти
В черговий раз коаліція Слуга + Колоборанти приймають закони ледве перетнувши необхідний мінімум в 225 голосів. Що Зеленський пообіцяв Ху№лу в обмін на це голосування?
показати весь коментар
16.04.2020 15:18 Відповісти
Походу дійсно якийсь договорняк з частиною ОПЗЖ. Поки що Батьківщина найбільш опозиційна до слуг фракція. ЄС та ОПЗЖ час від часу підголосовують "слугам".
показати весь коментар
16.04.2020 15:21 Відповісти
Опозиційна - не повинно означати, що дебільна. Якщо закон правильний - необхідно підтримувати.
показати весь коментар
16.04.2020 18:56 Відповісти
Юля-политпростигосподи
показати весь коментар
16.04.2020 19:12 Відповісти
Опять у порохоботов не благополучно ты кизяк в самокрутку или в люльке куриш?
показати весь коментар
16.04.2020 15:43 Відповісти
Кучму гэть!
показати весь коментар
16.04.2020 16:14 Відповісти
Я конечно за закон против Коломойского, но депутатов лишили законодательной инициативы. Все законы теперь буду приниматься кулуарно: Зеля, Ермак, Арахимия. Думаю это сделали специально.
показати весь коментар
16.04.2020 15:21 Відповісти
"розвели як котят"... І тепер можна самим вносити поправки, а потім любий закон приймати по спрощенній процедурі.
показати весь коментар
16.04.2020 15:29 Відповісти
Атдельных таких расватильщикав уже черви съели и высрали.
показати весь коментар
16.04.2020 18:07 Відповісти
Полагаю, что если важная правка какого-то депутата фракция не принимает, он должен выходить из фракции и подавать свою правку как внефракционный.
показати весь коментар
17.04.2020 08:20 Відповісти
ВСЕХ В ТЮРМУ !!!
показати весь коментар
16.04.2020 15:26 Відповісти
Всех?А хто буде охранять?
показати весь коментар
16.04.2020 16:16 Відповісти
Але тут цікаво інше. В Слуг стабільно вже 200-206 депів за контраверсійні закони. Тобто монобільшості нема.
показати весь коментар
16.04.2020 15:28 Відповісти
Это последняя точка - ВР уже пора палить вместе со слугами урода и иже с ними !!!
показати весь коментар
16.04.2020 15:29 Відповісти
Треба було палити до, а не після повної ().()
показати весь коментар
16.04.2020 15:39 Відповісти
да може й так...
показати весь коментар
16.04.2020 15:54 Відповісти
чем плох закон? Ты кукухой подумал ботяра?
показати весь коментар
16.04.2020 17:02 Відповісти
чем плох закон ?! та тем чтобы не отвлекаться на чужие мнения вести страну к 314здецу в турборежиме а не вступать в переговоры и приходить к общему знаменателю!!! Ведь 30 лет регламент ВСЕХ устраивал а этих поцев сейчас не устраивает...
показати весь коментар
16.04.2020 17:06 Відповісти
Если правок больше 500 это не личное мнение - это называется спам и блокировка работы рады
показати весь коментар
16.04.2020 17:11 Відповісти
я об этом и говорю что договариваться а не через колено..
показати весь коментар
16.04.2020 17:17 Відповісти
Народу виднее кто против слуг народа тот сядет))
показати весь коментар
16.04.2020 15:35 Відповісти
Особенно умиляет определение "противовравне заподiяння смертi", типа бывает правовое, т.е. законное убийство а бывает незаконное.
показати весь коментар
16.04.2020 15:37 Відповісти
Бывает, при исполнении приговора суда. Это тоже убийство. Равно как и при ведении военных действий по приказу государства.
показати весь коментар
16.04.2020 16:16 Відповісти
убийство всегда убийство.
показати весь коментар
16.04.2020 16:21 Відповісти
По такой логике не надо с оружием в руках защищать свою страну.
показати весь коментар
16.04.2020 16:23 Відповісти
по такой логике, Гитлер нападая на нас тоже защищал свою страну.
показати весь коментар
16.04.2020 16:25 Відповісти
Это по вашей логике.
показати весь коментар
16.04.2020 16:32 Відповісти
это по логике Гитлера и любой стороны конфликта.
показати весь коментар
16.04.2020 16:35 Відповісти
Открой толковьій словарь и посмотри значение слов нападать и защищать.
показати весь коментар
16.04.2020 18:12 Відповісти
При вооруженном сопротивление преступника.
показати весь коментар
16.04.2020 18:09 Відповісти
Покажіть табло, що разом з зебілами "за" були зажопи! І сами їхніми голосами були прийняті ці зміни!

Фракція політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ" Кількість депутатів: 44 За:15 Проти:5 Утрималися:2 Не голосували:16 Відсутні:6
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=5209
показати весь коментар
16.04.2020 15:40 Відповісти
Закон хорош на сегодняшний день. Плохо, что он бессрочный.
показати весь коментар
16.04.2020 16:24 Відповісти
хорошее всегда должно быть бессрочным.
показати весь коментар
16.04.2020 16:26 Відповісти
Проти законодавчого спаму потрібно боротися іншими методами. Зокрема, виносити на голосування в зал тільки ті правки, якщо в профільному комітеті вона набирає 40 чи 45% голосів; і банити ті поправки, які, відповідно до рішення комітету, концептуально суперечать прийнятому в першому читанні Закону.
показати весь коментар
16.04.2020 18:48 Відповісти
16000+ правок рассмотреть и проголосовать даже в комитете сложно......
показати весь коментар
16.04.2020 18:51 Відповісти
Почему бессрочный? Со временем можно подать иной закон ему на замену.
показати весь коментар
17.04.2020 08:27 Відповісти
ха ха ха, как этот закон может отменить уже поданные поправки ?
может проще принять закон, что зеленский Царь и его слово закон ?
депутаты мрази, арахамия отброс
показати весь коментар
16.04.2020 15:59 Відповісти
а чего этот закон не заспамили ?
показати весь коментар
16.04.2020 16:00 Відповісти
Петя с Голосом были против. Для них чем хуже для Украины, тем лучше для них.
показати весь коментар
16.04.2020 16:05 Відповісти
Успокойтесь уже, они предлагали не делать этот закон бессрочным, чтобы не злоупотребляли. Принято не было, поэтому и не голосовали. У Закона двойное дно.
показати весь коментар
16.04.2020 16:18 Відповісти
тройное и даже четверное дно. Как все у порохоботов.
показати весь коментар
16.04.2020 16:20 Відповісти
Даже не сомневаюсь в том, что это сложно было понять для отдельной категории людей.
показати весь коментар
16.04.2020 16:22 Відповісти
"Очень трудно найти черную кошку в темной комнате, особенно если ее там нет" (с)
показати весь коментар
16.04.2020 16:23 Відповісти
Вы с успехом это делаете.
показати весь коментар
16.04.2020 16:26 Відповісти
спамить и искать тройное дно любят только порохоботы.
показати весь коментар
16.04.2020 16:27 Відповісти
Обратитесь к админу, если есть техническая возможность выяснить - пусть Вам скажут, сколько раз я воспользовалась спамом за все годы.
показати весь коментар
16.04.2020 16:31 Відповісти
у админ нет такой статистики, без нее все знают как ведут себя порохоботы.
показати весь коментар
16.04.2020 16:34 Відповісти
Вот так же Вы ошибаетесь и во всем остальном. Жаль, что такой статистики у них нет.
показати весь коментар
16.04.2020 16:38 Відповісти
я никогда не ошибаюсь.
показати весь коментар
16.04.2020 16:40 Відповісти
показати весь коментар
16.04.2020 16:44 Відповісти
О, давно тебе дебіла чути не було! Був на "обсерації"?
показати весь коментар
17.04.2020 00:15 Відповісти
Рада ухвалила законопроєкт про зміни до Регламенту - Цензор.НЕТ 3073

Выдержка из Конституции Пилипа Орлика - http://gska2.rada.gov.ua/site/const/istoriya/1710.html І новообраний гетьман, коли Господь-Бог могутній у битвах допоможе щасливою зброєю королю Його Милості Шведському звільнити Вітчизну нашу - Малу Росію від ярма московського, повинен буде насамперед піклуватися, щоб жодне інше іновір'я у Вітчизні нашій не було впроваджено. Якщо таке таємно або явно з'явиться, тоді владою своєю мусить його викорінювати, а проповідництво й поширення його не допускати. Проживати іновірцям в Україні, а особливо зловір'ю юдейському, не дозволяти, а докладати всіх зусиль, щоб одна віра православна східного сповідання, під послушенством святішого Апостольського трону Константинопольського, навіки стверджена була, і з помноженням хвали Богові, святих церков та квітненням у науці серед звільнених синів малоросійських поширювалась і немов біла лілія в тернії між сусідніми іновірними державами процвітала.
показати весь коментар
16.04.2020 16:11 Відповісти
А чем плох этот закон? Спамить будут любой закон и блокировать рассмотрение. Все правильно, странно что ЕС и Батькивщина "утрымались". Наверно тоже "за", но зашквариться и голосовать с ОПЗЖ и СН нехотели. А так нормальный закон, чего тут Дибилам не нравится? Кукухой улетели вообще? Типа если ОПЗЖ голосует, а ЕС - нет, то закон априори херовый??? Ну так могут только тупоголовые идиоты рассуждать.
показати весь коментар
16.04.2020 17:00 Відповісти
для ЕС нужен только пиар. Для них чем хуже - тем лучше.
показати весь коментар
16.04.2020 17:04 Відповісти
У тебя рот не закрьівается, флудишь много, пиши по теме а не о своих чувствах к той или иной партии
показати весь коментар
16.04.2020 18:15 Відповісти
У тебя рот не закрьівается, флудишь много, пиши по теме а не о своих чувствах к той или иной партии
показати весь коментар
16.04.2020 18:24 Відповісти
Зебил, я ни на секунду не сомневался, что у тебя нет ни одной собственной мьісли
показати весь коментар
17.04.2020 00:00 Відповісти
https://censor.net/user/380700 Так они же принципиальная оппозиция. Значит все наоборот должны голосовать. И Голос тоже не проголосовал. В некоторых, особо важных для их спонсоров случаях, только тогда голосуют вместе со СН. А именно ЕС и Голос проголосовали за дерибан земли.
показати весь коментар
17.04.2020 08:33 Відповісти
А нельзя было просто после первого чтения принять "антиколомойский" закон в целом и прекратить весь этот сырбор?
показати весь коментар
16.04.2020 18:10 Відповісти
к сожалению нельзя. Согласно существующей процедуре спикер парламента не может подписать законопроект, если в Раде зарегистрирован хоть один проект постановления об отмене решения о его принятии.
показати весь коментар
16.04.2020 18:22 Відповісти
Чим саме слуги уродів взяли в зажопів 15 голосів "за" - демонструє наступна інфа:
Тимчасова слідча комісія ВР для проведення розслідування відомостей щодо дотримання вимог законодавства під час зміни власників інформаційних телеканалів NewsOne, «112 Україна» і ZIK та забезпечення протидії інформаційному впливу Російської Федерації провела останнє засідання і прийняоа рішення, повідомив член ТСК, голова Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко (фракція "Слуга народу") у Facebook.
"Провели останнє засідання Тимчасової слідчої комісії з приводу дотримання вимог законодавства під час зміни власників кількох інформаційних телеканалів, які сьогодні належать одній людині - правій руці Медведчука, депутату Тарасу Козаку. Мова про 112, ZIK та NewsOne", - написав Ткаченко. Депутат зауважив, що ані Тарас Козак, ані керівники зазначених телеканалів жодного разу не з'явились на засіданнях ТСК. Він додав, що звіт ТСК буде опублікований після його заслуховування у Верховній Раді.

Короче, в цій комісії результативного рішення прийнято не було - і тому зажопи дали своїх 15.
показати весь коментар
16.04.2020 18:41 Відповісти
Рада ухвалила законопроєкт про зміни до Регламенту - Цензор.НЕТ 1087
показати весь коментар
16.04.2020 20:58 Відповісти
Нормально. Тільки не ясно чого це ЗаЖопи проголосували ?
показати весь коментар
16.04.2020 21:55 Відповісти
договорняк. Багатоплановий. Один - я навів вище. За другий - Бутусов: https://www.5.ua/polityka/zelenskyi-prodav-spravy-proty-maidanu-butusov-212916.html "Зеленський продав справи проти Майдану в обмін на політичну підтримку Медведчука і проросійської партії"
показати весь коментар
17.04.2020 00:35 Відповісти
https://www.facebook.com/ferrummustflow/posts/2279147822390156?__xts__%5B0%5D=68.ARBYtZfUTu1TFtL5SrIMua1X_HaWXGLvXxs1wO3bp1Mweb5o9rDxjtUUDc8u8ASdQ9FDBzZdbd_xIeCief23YCu32CH9bfQND9mQ-JUqcs26AYWAgLJXwEemXGrGRmNdJUQNmvQn85G2RBXvTLHgk-o0nwjShwH8LgOlD_zkFI8X22ZACFM3FbWdLpg8GnD_dSxNKVV1pK2OTDKQjTObwCULt9AeRtEm7iatsSaAncj6GNLuV7zjXHgW706SgC0cJ9g0KO8XQljHMbNt_PKPfVlNOWmUwFOJJGbi0suaSualaevRm-BCsdNcBGV2UzGMM-rMdW5lAvU1fZm93nPZ2wkDoUrO&__tn__=K-R ДИНАМО КОЛОМОЙСКОГО
Прекрасно понимаем МВФ. Как можно поверить Зеленскому, что он не отдаст «Приватбанк» Коломойскому, если он его уже отдает? Частями. Игорю Валерьевичу, конечно, нужно сразу, но он готов взять и частями, через Суркисов. Апелляционный суд Киева оставил в силе Печерского райсуда, по которому Суркисы могут вынуть у Приватбанка, читай, у государства 250 млн долларов, то есть, около 7 млрд гривен.
Ни для кого в высшей лиге украинского бизнеса не было секретом, что Суркисы были младшими партнерами Коломойского. Видимые публичные проявления этого союза - логотип «Приватбанка» на футболке игроков киевского «Динамо», многолетнее титульное спонсорство. Опять-таки давнее партнёрство в телевизионном бизнесе - «1+1», «Гравис-кино», телеканале «ТЕТ». Запорожский завод ферросплавов, «Днепроспецсталь» и ряд облэнерго. Банки Коломойского и Суркиса тоже «дружили»: Приватбанк, например, передал в пользование А-Банка Суркисов свой уникальный софт.
Ну и наконец. Суркисы сами признают в английском суде, что являются партнерами Коломойского. В иске, поданном в Лондонский арбитраж, Суркисы требуют от Порошенко компенсировать им $140 млн за то, что он не купил у них 25% телеканала "1+1". Контрольный пакет которого принадлежит человеку, имя которого так страшно произносить президенту.
Суркисы были крупнейшими частными вкладчиками «Приватбанка». У них там были семейные депозиты физлиц на 1 млрд грн, вклады их «А-банка» (опять-таки купленного у Коломойского) и те самые 250 млн долларов на Кипре. Деньги эти лежали под очень интересную ставку - 13%. Таких ставок нигде в мире нет, а на Кипре тем более.
Наверное, Коломойского можно подозревать в чем угодно, но только не в желании просто так облагодетельствовать Суркисов, которых он регулярно унижает в опубликованных им же телефонных разговорах.
...при Порошенко Суркисам удалось добиться лишь отдельных решений в судах, находящихся под традиционным влиянием Коломойского и Портнова, то теперь за них играют не только суды, но и Минюст.
Начиная с 2017 года Суркисы подают ряд исков в украинские суды и параллельно на Кипр, в которых они отрицают свою связь с Коломойским, говоря о том, что «1+1» и «ТЕТ» владеют какие-то офшоры, им неизвестные - верните нам наши деньги. Законность процедуры bail-in сейчас рассматривает Верховный суд. В том же 2017 году английские компании Суркисов обращаются в Печерский суд, требуя, чтобы государство отдало 250 млн долларов, а потом решало - мошенники ли Суркисы. А если таки да - то мы, конечно, вернем. Печерский суд в 2017 году принимает решение, что надо, мол, выполнять условия договора, но как - сказать сложно, разъяснения суд давать отказывается, и ситуация замирает на два с лишним года.
И вот в конце 2019 года в игру вступает Минюст. Исполнительная служба по инициативе Суркисов открывает производство и просит у Печерского суда разъяснения - что он имел в виду в 2017? И судья Пидпалый выносит решение - а делайте все так, как велят Суркисы: заплатите 250 млн долларов из бюджета, тоже мне бином Ньютона. Купленный судья? Ну нельзя вот так просто взять и подкупить судью, который ездит на «Бентли», снимал арест с 200 млн грн Арбузова...

Вся стаття - за ссиллю зверху.
показати весь коментар
17.04.2020 00:44 Відповісти
Нужно за каждую поданную и непринятую парламентом правку наказывать депутата штрафом, а за каждые 10 правок - розгами, и тогда не будет такого спама.
показати весь коментар
17.04.2020 07:35 Відповісти