У командувача Нацгвардії Балана діагностовано коронавірус

Як передає Цензор.НЕТ, про це в Фейсбуці повідомив заступник міністра МВС Антон Геращенко.
Він зазначив: "Захворювання проходить майже безсимптомно. Стан здоров'я задовільний.
Генерал Балан від сьогодні перебуває на самоізоляції.
Всі особи, які з ним контактували останнім часом, пройдуть тестування.
Національна гвардія продовжує виконувати покладені на неї завдання в повному обсязі.
Обов'язки Командувача Національної гвардії виконує перший заступник - генерал-лейтенант Володимир Кондратюк".
не жалко....
от слова совсем..