11999 відвідувачів онлайн

У командувача Нацгвардії Балана діагностовано коронавірус

Як передає Цензор.НЕТ, про це в Фейсбуці повідомив заступник міністра МВС Антон Геращенко.

Він зазначив: "Захворювання проходить майже безсимптомно. Стан здоров'я задовільний.

Генерал Балан від сьогодні перебуває на самоізоляції.

Всі особи, які з ним контактували останнім часом, пройдуть тестування.

Національна гвардія продовжує виконувати покладені на неї завдання в повному обсязі.

Обов'язки Командувача Національної гвардії виконує перший заступник - генерал-лейтенант Володимир Кондратюк".

Топ коментарі
+17
Проходить безсимптомно, а на людей з симптомами тестів не вистачає.
показати весь коментар
17.04.2020 20:21 Відповісти
+13
И этому Куршевель боком выходит?
показати весь коментар
17.04.2020 20:17 Відповісти
+6
муссорок с НКВД имени Авакяна приболел...
не жалко....
от слова совсем..
показати весь коментар
17.04.2020 20:42 Відповісти

Завантаження...