9258 відвідувачів онлайн

Від початку доби на Донбасі зберігається "режим тиші", - Міноборони

Від початку поточної доби російсько-окупаційні війська активності не проявляли, втрат серед українських захисників немає.

Про це заявив на брифінгу речник Міноборони Максим Праута, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Від початку поточної доби російсько-окупаційні війська активності не проявляли. За поточну добу втрат серед українських захисників немає.

Об’єднані сили надійно тримають ситуацію під контролем і готові відповісти на будь-які ворожі провокації.

Додам, що випадків захворювання на коронавірусну інфекцію серед особового складу Об’єднаних сил не зафіксовано".

Топ коментарі
+2
Бухають. Позаливають очі і на вечір почнуть.
показати весь коментар
19.04.2020 13:45 Відповісти
+2
кацапы поползли в московскую секту иконы облизывать. Дарвин на нашей стороне!!! Слава Украине!!!
показати весь коментар
19.04.2020 13:47 Відповісти

Завантаження...