8099 відвідувачів онлайн
2 028 43

Електронні студентські квитки доступні в застосунку "Дія", - глава Мінцифри Федоров

Електронні студентські квитки доступні в застосунку "Дія", - глава Мінцифри Федоров

В Україні запустили електронні студентські квитки, які повністю замінюють пластикові.

Про це міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив під час онлайн-презентації цифрових паспортів у мобільному застосунку "Дія", пише Цензор.НЕТ із посиланням на Громадське радіо.

"У нас до 1 млн студентів і тепер вони мають можливість використовувати електронні студентські, які повністю замінять пластик: це економно та зручно", - зазначив він.

Він зауважує, що 5 тисяч українських студентів вже тестували цю послугу.

"Цифрові студентські можуть ідентифікувати особи, підтверджувати статус студента, пільговий проїзд, знижки у музеях, отримання знижок у державних установах", - додав Федоров.

Нагадаємо, цифровий паспорт громадянина України та закордонний паспорт вже доступні у застосунку "Дія".

Топ коментарі
+6
экономно, вместо пластика за два бакса смартфон за 500
показати весь коментар
23.04.2020 03:19 Відповісти
+5
Только последний идиот будет устанавливать программу слежения от зебилоидов себе добровольно.
И Федоров, когда тебя последний раз вживую видели? Проблемы с законом (не украинским)?
показати весь коментар
23.04.2020 04:15 Відповісти
+4
Ага. А потом можно нажать кнопку, и "выключить" человека. А можно и всех выключить.

Ребята, вам охота терпеть этот фашистский режим ?

Вы же не россияне. Это им теперь без штампа на лбу на улицу выйти нельзя.
показати весь коментар
23.04.2020 05:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
экономно, вместо пластика за два бакса смартфон за 500
показати весь коментар
23.04.2020 03:19 Відповісти
Конечно. У студентов, как ты, Нокиа 3310? Лишь бы пернуть, потому-что не петьа сделал? Спасибо, ребята за шикарное приложение, с которым я могу тупо не брать права и документы априори. Рекомендую ссырка люку таскать с собой id паспорт и бумажку А4, подтверждающую, шо он реально ссырка люк, а не люк ссырка. Ну нет у хлопцца денех на смартфон. Студент ***. Который, сук@, дистанционно обучается в онлайн на Нокиа 3310! Мне жаль твою маму
показати весь коментар
23.04.2020 07:19 Відповісти
Ты или генетический раб или феерический дурак ! Возможно то и то вместе.
показати весь коментар
23.04.2020 08:02 Відповісти
Да нет, он просто лахтинская курва.
показати весь коментар
23.04.2020 09:09 Відповісти
Все мы крутые пока есть электричество.
показати весь коментар
23.04.2020 11:56 Відповісти
Нас ждет дистанционное образование в школах,институтах и даже в детсадах.Зачем училкам и воспитателям мучиться,если можно дистанционно делать нервы 30 оболтусам не в классах, аудиториях и кафедрах...
показати весь коментар
23.04.2020 03:27 Відповісти
Дистанційне навчання займає набагато більше часу у викладача,ніж звичайне навчання. Нервів теж для викладача більше!
показати весь коментар
23.04.2020 04:50 Відповісти
А кто собираеться навчаты рабов ?
показати весь коментар
23.04.2020 08:14 Відповісти
Только последний идиот будет устанавливать программу слежения от зебилоидов себе добровольно.
И Федоров, когда тебя последний раз вживую видели? Проблемы с законом (не украинским)?
показати весь коментар
23.04.2020 04:15 Відповісти
Звичайно, що ця програма для стеження за студентами!
показати весь коментар
23.04.2020 04:51 Відповісти
В принципе не важно за кем. Не удивлюсь, если эти ублюдки обяжут всех ставить эту срань.
показати весь коментар
23.04.2020 05:44 Відповісти
Як уйгурам в Китаї🙄
показати весь коментар
23.04.2020 05:46 Відповісти
Пусть тогда начинают разрабатывать версию для Nokia 3310
показати весь коментар
23.04.2020 05:59 Відповісти
Пользование Nokia 3310 будет приравнено к отсутствию паспорта.
показати весь коментар
23.04.2020 06:45 Відповісти
Поки передбачений паперовий і пластиковий паспорт! Не можуть зробити паспорт лише в смартфоні! Уявіть, що смартфон ламається чи його крадуть. А так Ваш жарт мені сподобався!
показати весь коментар
23.04.2020 06:50 Відповісти
Я не могу понять действие этой программы. Вместо того чтобы достать паспорт, я достаю телефон, - открываю программу, - ввожу пароль, - захожу на сайт - открываю раздел паспорт - загружаю изображение - в своих руках показываю экран. Так?
показати весь коментар
23.04.2020 07:28 Відповісти
не льсти себе, тебе уже увы, студенткой не стать, просто забудь про электронный студенческий билет
показати весь коментар
23.04.2020 07:48 Відповісти
Хам.
показати весь коментар
23.04.2020 08:56 Відповісти
Я лише прочитав на плеймаркеті, що є така програма та що вона вимагає повної ідентифікації. Це Ви теж можете зробити. Звичайно, що мене вимоги цієї програми не влаштовують. Думаю, що ви можете погратися з цією програмою і все з'ясувати, але я би не радив її встановлювати.
показати весь коментар
23.04.2020 08:17 Відповісти
Це щось на кшалт - сам поліз до зашморгу.
показати весь коментар
23.04.2020 09:15 Відповісти
Блин. Да кому это сейчас надо и кому это важно? "Страна в смартфоне"? Да вы лучше пожары под реактором потушите, обеспечьте народ хотя бы масками (не говоря уже обо всем остальном) да ворье по нарам хоть начните рассаживать! Вот это будет "ДІЯ"! А они детям очередную мобильную цацку придумали. Во "достижение"!
показати весь коментар
23.04.2020 04:23 Відповісти
Ага. А потом можно нажать кнопку, и "выключить" человека. А можно и всех выключить.

Ребята, вам охота терпеть этот фашистский режим ?

Вы же не россияне. Это им теперь без штампа на лбу на улицу выйти нельзя.
показати весь коментар
23.04.2020 05:32 Відповісти
Похоже что в нас влили слишком много кацапской крови.
показати весь коментар
23.04.2020 08:12 Відповісти
Тетрис на телефоне более полезен, чем ЭТО.
показати весь коментар
23.04.2020 06:02 Відповісти
https://24tv.ua/tsina_na_naftu_mozhe_vpasti_do_minus_100_dolariv_za_barel__bloomberg_n1331112 Ціна на нафту може впасти до мінус 100 доларів за барель, - Bloomberg

//
/Электронные студенческие билеты доступны в приложении "Дія", - глава Минцифры Федоров - Цензор.НЕТ 2466
показати весь коментар
23.04.2020 06:06 Відповісти
все правильно, саме карантин знизив ціну на нафту і саме карантин вбиває московію
але московія вистоїть, це все таки не совок, і з послабленням карантину ціна на нафту полізе вгору
показати весь коментар
23.04.2020 07:05 Відповісти
Україна стає схожою на цивілізовану країну
показати весь коментар
23.04.2020 07:01 Відповісти
закусывать надо
показати весь коментар
23.04.2020 07:03 Відповісти
саме "схожою" на цивілізовану країну, твльки схожою, бо сама стане повноцінною цивілізованою країно. тільки після закінчення ери таких як ти дикунів
показати весь коментар
23.04.2020 07:08 Відповісти
да канеш - голосующие за Микки Мауса - это и есть цивилизованные люди. жги ещё!
показати весь коментар
23.04.2020 07:15 Відповісти
Народ объясните зачем этот електронный студенческий билет?
показати весь коментар
23.04.2020 07:15 Відповісти
тобі він точно ніколи не знадобиться, так що розслабся і не напружуйся
показати весь коментар
23.04.2020 07:23 Відповісти
А тебе? Так объясни зачем нужен?
Не проще было сделать в организациях где он нужен просто базу данных студентов?
Вот заходишь ты на ж.д. говоришь в кассе здраствуйте я Путкин он набирают и видят твои данные что ты действительно пупкин но тебе ЗЕбилу этого не понять!
показати весь коментар
23.04.2020 07:27 Відповісти
а 1000 разів складніше, довше і дорожче
ти просто вже дуже старий і навіть не уявляєш, у скількох місцях він потрібен, цей студентський квиток
особливо шикарно твій геніальний інтелектуальний шедевр буде виглядати в метро на турнікетах: стоїть черга і пасажир вводить в турнікет дані свого квитка і турнікет декілька хвилин риється в базі для підтвердження ідентифікації...
іноді краще жувати ніж говорити
показати весь коментар
23.04.2020 07:34 Відповісти
Так смартфон к турникету не приложишь да вобще ты этой дией ничего оплатить не сможешь. Что за бред несёшь? Короче ты или полный дебил или просто топишь за Бубочку что впрочем одно и тоже! Я поржал. Аффтор пиши есчо!
показати весь коментар
23.04.2020 08:38 Відповісти
Тем более что проверять данные по дие все равно будут! сварганить псевдодию с левыми данными может любой 3 курсник технического вуза!
показати весь коментар
23.04.2020 08:44 Відповісти
Смысл этой мерзопакости в тотальном контроле все и вся. Реального смысла для населения нет никакого. В цивилизованных странах одна пластиковая карта заменяет практически все, но она не позволяет отслеживать все что делает или думает сделать человек. Вся эта мерзость пострашнее наркоты.
показати весь коментар
23.04.2020 08:10 Відповісти
Ну не ставьте, ходите с саветским паспортом и скажите шо адвентист шоб инн не получать.. шо за народ???
показати весь коментар
23.04.2020 08:17 Відповісти
Шо за народ? НЕ КАКЦАПЫ !!!! Вас тупых 73 % привели в уничтожению страны, но мозгов у вас как не было так и нет. Лезьте дальше за зеофилом через смартфон.
показати весь коментар
23.04.2020 08:31 Відповісти
Идентифицировать человека можно по множеству признаков,- по узору радужной оболочки глаз, по отпечаткам пальцев, и т.д. Смартфон для этого не нужен в принципе.
показати весь коментар
23.04.2020 08:46 Відповісти
Да,да. Минцифры очень важное и нужное Мин.,а еще без музеев ху..во как то.
показати весь коментар
23.04.2020 09:00 Відповісти
Да уж... Минцифры - очередной миньет от бубопердиЗЕдента.
показати весь коментар
23.04.2020 09:21 Відповісти