10656 відвідувачів онлайн

Жодна партія поки не відмовилася від держфінансування, - глава НАЗК Новіков

Жодна партія поки не відмовилася від держфінансування, - глава НАЗК Новіков

Жодна політична партія ще не зверталася до Національного агентства з питань запобігання корупції із заявою про відмову від державного фінансування.

Про це в інтерв'ю РБК-Україна повідомив глава НАЗК Олександр Новіков, передає Цензор.НЕТ.

Він розповів, що до 21 квітня закон дозволяв партіям відмовитися від державних грошей на всі п'ять років каденції Верховної Ради. Але з 21 квітня партії можуть припинити своє фінансування лише на квартал.

Водночас, коментуючи заяву керівництва "Слуги народу" про намір відмовитися від державного фінансування, Новіков заявив: "Жодна партія до нас не зверталася".

Нагадаємо, наприкінці березня глава партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко заявив, що партія відмовиться від державного фінансування на 2020 рік. Політична сила також звернулася до решти парламентських партій наслідувати їхній приклад. На фінансування "Слуги народу" з державного бюджету в 2020 році передбачено 140,5 млн гривень.

Топ коментарі
+10
А пиzтежу то было.
Хотя как от чего-то может отказываться партия СН, которой по сути нет
показати весь коментар
23.04.2020 10:57 Відповісти
+7
Не смешите!Пчелы?Откажутся от меда?
показати весь коментар
23.04.2020 10:56 Відповісти
+6
зебилы рвали на себе рубахи, что они отдадут все гос финансирование своей партии на борьбу с короновирусом. прошел месяц, зебилы так ничего и передали в фонд борьбы с короновирусом. но виноват в этом порошенко, я правильно понимаю?
показати весь коментар
23.04.2020 11:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Не смешите!Пчелы?Откажутся от меда?
показати весь коментар
23.04.2020 10:56 Відповісти
12 достижений Зеленского за год работы опубликовала его команда
Премьера могут отругать за высокие зарплаты чиновников.
Президент может давать пресс-конференцию 14 часов, до последнего вопроса.
Министр может добровольно пойти на карантин, только чтобы успокоить людей.
Государство может оплатить десятки самолетов, чтобы вернуть домой граждан, застрявших за рубежом.
Президентская партия может добровольно отказаться от государственного финансирования.
Во время пандемии президент может обращаться к людям чаще, чем мэр вашего города" Источник: https://censor.net/n3190414
показати весь коментар
23.04.2020 11:09 Відповісти
Опять спи"дели двойка
показати весь коментар
23.04.2020 10:56 Відповісти
Слуги народа, откажитесь, покажите всем пример.
показати весь коментар
23.04.2020 11:09 Відповісти
так они уже со всех утюгов свистят что отказались
показати весь коментар
23.04.2020 11:19 Відповісти
А пиzтежу то было.
Хотя как от чего-то может отказываться партия СН, которой по сути нет
показати весь коментар
23.04.2020 10:57 Відповісти
Ну реально то и других нет, ну там ветераны от Юли....долгоживучие. Другие морды просто перебежали, переобулись или в засаде сидят до новых выборах по ТВ Украина шастает типа Ляшко.
показати весь коментар
23.04.2020 11:00 Відповісти
они скорее откажутся от украинского гражданства чем от денюжек...какого чёрта мы должны финансировать этот сброд?
показати весь коментар
23.04.2020 10:58 Відповісти
Тот то и оно. Что новое дерьмо, что старое.....Но как же они заботятся и переживают за народ! На подвластных ТВ каналах, на Ток Шоу, в интервью...прямо слёзы наворачиваются. Атёры трагикомики . куда там Квартал 95.....Это как в Наша Раша....всё работаешь. о народе беспокоишься, не бережёшь себя.....Отдохнуть тебе надо. а сами в это время в барделе. на крортах. на язтах бало нал считают.
показати весь коментар
23.04.2020 10:58 Відповісти
не может такого быть ))))
показати весь коментар
23.04.2020 11:00 Відповісти
зебилы рвали на себе рубахи, что они отдадут все гос финансирование своей партии на борьбу с короновирусом. прошел месяц, зебилы так ничего и передали в фонд борьбы с короновирусом. но виноват в этом порошенко, я правильно понимаю?
показати весь коментар
23.04.2020 11:00 Відповісти
ГРАБИЛИ! ГРАБИМ! И БУДЕМ ГРАБИТЬ! (с) ПАРТИИ БАРЫГ УКРАИНЫ!
А ВЫ ТЕРПИЛЫ ТЕРПИТЕ И БОЙТЕСЬ МАЙДАНОВ!
показати весь коментар
23.04.2020 11:01 Відповісти
от тока нє нада на бубочку нагаварівать!
на свайу ЄС пасматрітє, парахаботи!
показати весь коментар
23.04.2020 11:02 Відповісти
партія коронавірусу по переду інших ніщєбродів...
показати весь коментар
23.04.2020 11:03 Відповісти
хє-е!
показати весь коментар
23.04.2020 11:18 Відповісти
найшли дурних - раді дєнєг всьо задумано
показати весь коментар
23.04.2020 11:21 Відповісти
ри этом, комментируя заявление руководства "Слуги народа" о намерении отказаться от госфинансирования, Новиков заявил: "Ни одна партия к нам не обращалась".Источник: https://censor.net/n3190945

От жеж брехливі зелені покидьки...А зебіл вчора в кино розпинався як вони від госфінансування відмовились..
показати весь коментар
23.04.2020 11:19 Відповісти
кіно подивляться всі лохи, а слова Новікова прочитають лише "порохоботи"...
показати весь коментар
23.04.2020 12:31 Відповісти
богоізбранні не упустят жодного случая для гешефта
показати весь коментар
23.04.2020 11:27 Відповісти
пандемія? Продали маски за кеш по спекулятивним цінам, створивши в країні жахливий дефіцит та при цьому змусили людей під загрозою неймовірних штрафів купувати ті маски на порядок дорожче, помножуючи маржу.
показати весь коментар
23.04.2020 11:33 Відповісти
И 1000 гривен обещанных ослом пенсионерам....тоже нет...
показати весь коментар
23.04.2020 11:42 Відповісти
А разве Юля не обещала?
показати весь коментар
23.04.2020 11:45 Відповісти
А почему я должен финансировать посредством уплаты налогов, хотя бы НДС при покупке чего-либо в этой убогой стране, какую-то чуждую моему мировсприятию партию? Что это за бред?
показати весь коментар
23.04.2020 12:53 Відповісти