Київський метрополітен спростовує інформацію про відкриття

Інформація про те, що роботу метро в столиці нібито буде відновлено з 31 травня, не відповідає дійсності.
Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на офіційний сайт метрополітену.
"Метрополітен не давав жодної інформації щодо дат відновлення роботи підземки. Новина, поширена в деяких ЗМІ, про можливі дати не відповідає дійсності. Згідно з Постановою Кабміну наразі карантинні заходи, зокрема що стосуються метро, продовжено до 11 травня", - сказано в повідомленні.
У Київському метрополітені підкреслили, що у них немає телеграм-каналу, на який напередодні послалися деякі ЗМІ. Офіційні сторінки столичного метро є тільки у фейсбуці та твітері.
https://twitter.com/V_Omelyan
olodymyr Omelyan
@V_Omelyan
Весна. На дорогах Зеленського, збудованих у кінці 2019 року, пробиваються перші рослини... Хіба ж це не чудово, що Президент так дбає про природу?!
Это исторический факт.