8331 відвідувач онлайн

Київський метрополітен спростовує інформацію про відкриття

Інформація про те, що роботу метро в столиці нібито буде відновлено з 31 травня, не відповідає дійсності.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на офіційний сайт метрополітену.

"Метрополітен не давав жодної інформації щодо дат відновлення роботи підземки. Новина, поширена в деяких ЗМІ, про можливі дати не відповідає дійсності. Згідно з Постановою Кабміну наразі карантинні заходи, зокрема що стосуються метро, ​​продовжено до 11 травня", - сказано в повідомленні.

У Київському метрополітені підкреслили, що у них немає телеграм-каналу, на який напередодні послалися деякі ЗМІ. Офіційні сторінки столичного метро є тільки у фейсбуці та твітері.

Топ коментарі
+31
Метро нигде в мире не закрыли. Только ублюдки в одной Украине закрыли. На весь мир прославились.
показати весь коментар
25.04.2020 18:47 Відповісти
+26
https://twitter.com/V_Omelyan
https://twitter.com/V_Omelyan

olodymyr Omelyan

@V_Omelyan


Весна. На дорогах Зеленського, збудованих у кінці 2019 року, пробиваються перші рослини... Хіба ж це не чудово, що Президент так дбає про природу?!

Відновлення роботи київського метро планується на 31 травня, але їздити зможуть не всі - Цензор.НЕТ 125

Відновлення роботи київського метро планується на 31 травня, але їздити зможуть не всі - Цензор.НЕТ 8456
показати весь коментар
25.04.2020 19:56 Відповісти
+23
Самая тупорылая власть в мире - прославилась тем, что единственная в мире закрыла в метро.
Это исторический факт.
показати весь коментар
25.04.2020 18:55 Відповісти

Завантаження...