10301 відвідувач онлайн

Нова Зеландія зупинила поширення коронавірусу, - прем'єр-міністр

Про це пише The Guardian, передає Цензор.НЕТ.

Ардерн зазначила, що Нова Зеландія "уникла найгіршого" в пандемії, але має продовжувати боротися з вірусом.

"В країні немає непомітної передачі вірусу. Ми виграли цю битву. Але ми маємо бути пильними, якщо ми хочемо, щоб так і залишилося", - сказала Ардерн.

Як повідомляє BBC, у неділю в країні зафіксували лише один випадок інфікування.

Із 28 квітня в Новій Зеландії відкриють школи для дітей до 10 років, які не можуть навчатися вдома або їхнім батькам потрібно на роботу, і деякий бізнес, який зможе дотримуватися заходів безпеки.

Утім, прем'єр-міністр зазначила, що все ще діятимуть обмеження на соціальні контакти.

Гендиректор охорони здоров'я Нової Зеландії заявив, що зупинка поширення вірусу не означає, що більше не буде нових випадків, але тепер у країні "знають, звідки вони виникатимуть".

Загалом у Новій Зеландії виявили 1469 випадків інфікування, з них 1180 осіб одужали і 19 померли. Зараз лікуються ще 270 осіб, одна людина у важкому стані.

Топ коментарі
+8
Нема на вас Бубачки.
показати весь коментар
27.04.2020 14:47 Відповісти
+3
Раз уж Зе-Ландия справилась, то и он сможет.
показати весь коментар
27.04.2020 14:49 Відповісти
+3
Агов - давайте запросимо Джасинда Ардерн до нас в Президенти - із її КОМАНДОЮ.....- гірше точно не буде
показати весь коментар
27.04.2020 14:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нема на вас Бубачки.
показати весь коментар
27.04.2020 14:47 Відповісти
Раз уж Зе-Ландия справилась, то и он сможет.
показати весь коментар
27.04.2020 14:49 Відповісти
Агов - давайте запросимо Джасинда Ардерн до нас в Президенти - із її КОМАНДОЮ.....- гірше точно не буде
показати весь коментар
27.04.2020 14:49 Відповісти
и чё итальянцы до этого не додумались...всё же так очевидно может для начала с соевый шабаш лучше прикрыть, не?
показати весь коментар
27.04.2020 15:08 Відповісти
я без привязки к этой мега - афере с именованой "пандемией"...- я ВООБЩЕ.- в ОБЩЕМ решении вопроса ...- можно и альтернативно - попросится стать "нью Украинской Новой Зеландией в Европе" - тоже вариант ...- хуже не будет - а плюсы очевидные
показати весь коментар
27.04.2020 15:14 Відповісти
Есть проще вариант, объявить Америке войну со всеми вытикающими последствиями...чтоб в ДыНыРы наконец увидели натовского солдата!
показати весь коментар
27.04.2020 15:21 Відповісти
25-ть років пропоную Україні ( шляхом Референдуму звичайно ) стати 51-м Европейським Українським ШТАТОМ США - терміном на 40-к років - із закріпленням цого терміну в Конституціїї- гірше небуде - одні ПЛЮСИ , лоя ВСІХ - окрім тих біля КОРИТА...
Реально
показати весь коментар
27.04.2020 15:25 Відповісти
ага, тем более Грузия уже давно в составе и как звучит, Джорджия))))
показати весь коментар
27.04.2020 15:28 Відповісти
Джорджия - это один из штатов самих штатов....- я о другом....
Грузия не входит в состав США
не путай...
п.с.
я помню что началось в 2008 м году когда СМИ США напечатали , что российские войска вошли в Джоржию.....- шквал звонков в Белый Дом и МнОбороны - чем занимается наш Пентагон, почему "проморгали" русских....
показати весь коментар
27.04.2020 15:36 Відповісти
Название Грузии на английском языке - «Georgia»
показати весь коментар
27.04.2020 15:45 Відповісти
Thanks, I know, I studied...
показати весь коментар
27.04.2020 15:49 Відповісти
Зеландія -- найкраща країна світу. Принаймні, була такою ще кілька років тому. Зараз і там червоної мерзоти повно. От, хоча б ця Джасінда Ардерн. Alas.
показати весь коментар
27.04.2020 15:49 Відповісти