11140 відвідувачів онлайн
10 040 66

Чартер з українськими сезонними працівниками після 9-годинної затримки вилетів до Лондона

Чартер з українськими сезонними працівниками після 9-годинної затримки вилетів до Лондона

Державіаслужба передумала і все-таки дозволила виконати рейс із Києва до Лондона, яким на сезонні роботи полетіли українські громадяни.

Як передає Цензор.НЕТ, про це hromadske розповів один із пасажирів борту Олег Тумак.

За його словами, близько 19:40 29 квітня пасажирам видали квитки і дозволили почати реєстрацію на рейс. У повітря літак піднявся о 21:30, хоча спочатку він мав злетіти о 12:40. Тобто бюрократичні рішення затримали його майже на 9 годин.

Нагадаємо, про заборону летіти в Лондон авіаперевізнику МАУ повідомили за декілька годин до зльоту. Понад 100 пасажирів, які з'їхалися з усієї України, весь час перебували в терміналі аеропорту "Бориспіль".

Літак замовив британський роботодавець, який вже уклав довгострокові контракти з українськими працівниками.

Топ коментарі
+38
Чартер с украинскими сезонными работниками после 9-ти часовой задержки вылетел в Лондон - Цензор.НЕТ 2461
показати весь коментар
29.04.2020 22:36 Відповісти
+35
Вся власть напоминает мелкого бздливого пакостника - сначала напакостит, а потом хвостом свое говно заметает...
показати весь коментар
29.04.2020 22:33 Відповісти
+33
зелень решила поднасрать тем кто хочет сам заработать на жизнь не дожидаясь зеленого поноса...
показати весь коментар
29.04.2020 22:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
зелень решила поднасрать тем кто хочет сам заработать на жизнь не дожидаясь зеленого поноса...
показати весь коментар
29.04.2020 22:33 Відповісти
Я маю до вас запитання. Як не захочете - можете не відповідати.
Мені просто цікаво, що ви відчуваєте тепер, бачачи результати свого вибору ?
Я без образ і підколок (на відміну від інших - ви ніби чесно жалкуєте): справді хотілося б почути від реального зе-виборця, як морально тепер ?
Як назвете свої відчуття і стан ? Правда, це напряму пов*язано з вашою мотивацією щодо голосування.
Дякую.
показати весь коментар
30.04.2020 03:40 Відповісти
що йолупів питатися в народі кажуть /теля родилося з лисиною з лисиною і здохне/ вони ж йолупи дибільні
показати весь коментар
30.04.2020 05:36 Відповісти
я голосовал за Зеленского во втором туре, за СлугНарода не голосовал,
теперь жалею , лучше бы не ходил на выборы вовсе,
что др Порошенко - неприемлю его с 2005го года,
да и в другие года есть что вспомнить,
но Порошенко Президент - недосягаемая величина для зеленского,
он хоть и еа самом деле «директор», но пытался организовать
сопротивление кацапской агрессии,
Зеленский - ноль, пустые слова и обещания,
увы,
Порошенко и Зеленский теперь союзники,
голосование ЕС совместно с шоблой Зеленского
ничего хорошего в моём отношении к
«команде» Порошенко не добавило,
Вакарчук с ними - но это просто мелкая фракция жуликов,
увы, сейчас я не голосовал бы за зеленского,
но и Порошенко это ооочень большой вопрос,
по сути получается , что он с Зеленским примерно одни цели преследует,
раз голосует за всякую дичь, просто он сам не мог ранее решиться
на открытый дерибан, но теперь маски сброшены ....
не знаю, будет ли вам интересно моё мнение ...
показати весь коментар
30.04.2020 08:15 Відповісти
Добрий день.
Дякую, що відповіли.
Якби могли також сказати, що конкретно вплинуло на вас, що голосували за блазня ...
Лише несприйняття особистості Порошенка ?

Ситуація була дуже однозначною: за Україну і казна-що, як мінімум. Але не за Україну - це точно.

Я справді не збираюся вас колупати ... для чого ? Якщо дозволите - скажу одну річ. То для роздумів, на пізніше, не на тепер. Я ж з багатьма дискутувала тут минулого року (спокійно і аргументовано, бо ми =знайомі= вже кілька років), це зараз більше не маю нервів, та й розійшлися ми, таким чином, з ними.
Один форумчанин видавався адекватним, тому мені було цікаво зрозуміти його хід думок (зараз він скотився на рівень плювання екскрементами, то нема про що говорити).
Я згадала про нього, тому що його пояснення було таким, як і ваше: на вибір вплинула лише і винятково емоційна складова. І він сказав, що зе- менше зло (на мої зауваги про зв*язок блазня з Бенею відповідав, що це - мої інтерпретації). А тепер, як нагадувала - то опускався на рівень тих речовин, про які написала вище.

Я йому відповіла, що він ще не досяг рівня розвитку громадянина. Бо громадянин спочатку думає про країну, а потім про свої особисті симпатії / антипатії / сприйняття політика.

Сподіваюся, мій виклад - досить доступний.
Чим більше аналізую оцю істерію, яку накрутили, а піпл повівся - то бачу, що про громадянську свідомість і позицію говорити ще дуже-дуже рано.

Ще раз - без образ.

ПП - не ідеальний, як жодна людина, зауваження є, є речі, які потрібно змінити / критикувати і т.д. Але у мене навіть сумніву чи вагання не було, за кого голосувати. Ані секунди. Я просто ніколи б не змогла як УКРАЇНКА віддати свій голос за таку огидну і нікчемну УКРАЇНОНЕНАВИСНИЦЬКУ істоту, як блазень. Це не обговорюється і без варіантів.
показати весь коментар
01.05.2020 03:23 Відповісти
у меня нет никаких поводов обижаться и тем более
спорить с Вами, я никогда не смотрел «квартал95»,
всё, что мне было известно о Зеленском я услышал
из сказанного Коломойским, но там не было ничего
о его пророссийкой сцывоховской ориентации ...
Я голосовал за Тимошенко, во втором туре просто
против ПП, Вы правы, возможно кто то проголосовал
за «дружбу» с рф и руцкий мир, но я голосовал
против Южаниной и Ахметова, в итоге получилось
за них, Зе быстро спелся с теми, у кого деньги,
как и говорил Коломойский, зе человек бизнеса ....
показати весь коментар
01.05.2020 09:06 Відповісти
Вся власть напоминает мелкого бздливого пакостника - сначала напакостит, а потом хвостом свое говно заметает...
показати весь коментар
29.04.2020 22:33 Відповісти
Ну хоть срется покуда. И то слава Богу.
показати весь коментар
29.04.2020 22:56 Відповісти
https://twitter.com/odinspam
https://twitter.com/odinspam

Президент Один Спамс

@odinspam

·https://twitter.com/odinspam/status/1255111338990407681 28 апр.

Before Вот в советском союзе хорошо было. Мне дедушка рассказывал.
And after Эээ, как ***** запрещено из страны выезжать? Мы вам что ссср, какойто всратый
показати весь коментар
29.04.2020 22:35 Відповісти
Открою секрет,выезжать можешь,только тебя никто не впустит,внешние границы евросоюза,америки,британии закрыты.
показати весь коментар
30.04.2020 01:35 Відповісти
бугага
показати весь коментар
30.04.2020 08:16 Відповісти
Чартер с украинскими сезонными работниками после 9-ти часовой задержки вылетел в Лондон - Цензор.НЕТ 2461
показати весь коментар
29.04.2020 22:36 Відповісти
В точку!
показати весь коментар
30.04.2020 00:17 Відповісти
шмыга - охметовский кал
показати весь коментар
30.04.2020 01:47 Відповісти
"Новые" лица.
показати весь коментар
30.04.2020 01:48 Відповісти
як всі поїдуть, хто за пайку буде на охметку чи беню пахать, а їм треба нові вілли, яхти
показати весь коментар
30.04.2020 08:17 Відповісти
гниды позорные во главе с зеленой гнидой
показати весь коментар
29.04.2020 22:37 Відповісти
С Богом! Мягкой посадки!
показати весь коментар
29.04.2020 22:38 Відповісти
государство обязано заплатить неустойку, за бюрократические задержки и желательно с зарплат бюрократов !!!
показати весь коментар
29.04.2020 22:39 Відповісти
так вони заплатять вони ще з тебе шкіру зідруть за неустойку
показати весь коментар
30.04.2020 05:39 Відповісти
Как и ожидалось, за откаты можно все! Торговались целых пол дня...Интересно, в какой валюте это было сделано: в фунтах или в долларах?
показати весь коментар
29.04.2020 22:39 Відповісти
на фунте долларов сошлись... сотками...
показати весь коментар
29.04.2020 22:44 Відповісти
Что вы такое говорите. Вы разве забыли что ЗЕ коррупцию прихлопнули полностью
показати весь коментар
29.04.2020 22:49 Відповісти
О да! Прихлопнули до самого дна... А из дна постоянно что-то стучит!
показати весь коментар
29.04.2020 22:57 Відповісти
КАК сейчас позорятся Шмыгаль и ЗЕ перед Евросоюзом
Все знают, что в Украине таких денег с.-х. Работники не заработают ( 1000 евро в месяц), но ПРИДУРКИ НЕ ВЫПУСКАЮТ ИХ заработать деньги своим семьям
Кроме того , в ЕС гибнет урожай, но придурки не выпускают людей, желающих там работать
ЗЕБОБИКИ - вы кого выбрали?
показати весь коментар
29.04.2020 22:42 Відповісти
Подскажи, пжлс, в Англии безработные есть? А слабо предложить десяткам тысяч беженцам собрать эти ягоды или поработать месяц в поле им вера не позволяет?
показати весь коментар
29.04.2020 22:51 Відповісти
А Вы думаете на бирже труда им не предлагают? Там безработные те, кто либо вообще не хочет работать, либо ищет высокооплачиваемую вакансию.
показати весь коментар
30.04.2020 06:57 Відповісти
Отримали відкат і дозволили. Всі діла.
показати весь коментар
29.04.2020 22:53 Відповісти
Не думаю. Скорее пригрозили, что могут устроить не получение помощи от ЕС. Влияние бритов там до сих пор достаточно сильно. Да еще и в такой момент когда эти деньги и самой ЕС не лишни.
показати весь коментар
29.04.2020 22:59 Відповісти
https://twitter.com/n6j1K0PZH4vMK0y

https://twitter.com/n6j1K0PZH4vMK0y ******* Такасама

https://twitter.com/n6j1K0PZH4vMK0y @n6j1K0PZH4vMK0y https://twitter.com/n6j1K0PZH4vMK0y/status/1254997001802055680 28 апр.

По чому в нас зараз цибуля? 28гр? І нічого, ніхто не скаржиться.
Ось ваша дешева цибуля, на смітнику, вона супермаркетам не потрібна.
Нагодосували по приколу? Ейфорія вже пройшла, чи треба ще більше трешу?

Чартер з українськими сезонними працівниками після 9-годинної затримки вилетів до Лондона - Цензор.НЕТ 8492
показати весь коментар
29.04.2020 22:43 Відповісти
ужас....
показати весь коментар
29.04.2020 22:45 Відповісти
А потім вони це спалюють і всі цим дихають.
показати весь коментар
30.04.2020 00:23 Відповісти
Не надо голову пеплом посыпать - это прошлогодняя цыбуля, мне такая даром не нужна.
показати весь коментар
30.04.2020 10:36 Відповісти
побоялись с бритами горшки бить

Позор на весь мир !
представляю как наш мир бекал и мекал английскому МИДу.
We are sorry, we'd like to get a rollback from revenue.
Don't understand?
sincerely yours, Ukrainian ministry.
Obliko morale.
показати весь коментар
29.04.2020 22:44 Відповісти
оblik amorale
показати весь коментар
30.04.2020 10:37 Відповісти
и что за "сезонная работа", кто-нибудь раскроет этот секрет!?
показати весь коментар
29.04.2020 22:44 Відповісти
полуниця
показати весь коментар
29.04.2020 22:48 Відповісти
"беженцам" видимо влом собирать, пособие больше зарплаты?
показати весь коментар
29.04.2020 22:50 Відповісти
А для чого їм працювати, коли й так платять допомогу ?
Розбіглися вони.
показати весь коментар
30.04.2020 07:51 Відповісти
Сезонная работа может быть до 9 месяцев и это не только "полуниця". Разные виды работ до 1 года. Это упрощает процедуру оформления работников на територии ЕС.
показати весь коментар
29.04.2020 22:53 Відповісти
А нам все время утверждали, что с "безвизом" вы будете только пить в Австрии кофе...
показати весь коментар
29.04.2020 23:04 Відповісти
ото вже пару мільйонів і п'ють ту каву )))
показати весь коментар
29.04.2020 23:16 Відповісти
Кава в обед и на ужин, а между ними клубника в поле - по 10 ведер на рыло...
показати весь коментар
29.04.2020 23:23 Відповісти
Ну, честно говоря, 10 вёдер - это немного... 2-3 часа работы, учитывая размер "сортовой" ягоды... Если бы я клубнику видел только на рынке и на столе, то не говорил-бы... В детстве, пацаном 12-летним, за минут сорок ведро набирал - а клубника-то, была, некрупной...
показати весь коментар
30.04.2020 04:55 Відповісти
Шмыгло ,Козел , убери свои потные рученки от людей , которые в отличие от тебя говна ,зарабатывают деньги тяжким трудом
показати весь коментар
29.04.2020 22:45 Відповісти
Вообще премьера пора в отставку - он слишком мелок для должности
Перечень небольшой кабминовской дури
Дурь номер 1- Идея открыть раньше библиотеки и музеи 😀😀😀 то есть старенькие сотрудницы будут подвергать себя вирусу по дороге и на работе
При чем музеи и библиотеки- НЕ БЮДЖЕТОСОЗДАЮЩИЕ предприятия , а затратная часть бюджета .

При этом закрыты перукарни , которые приносят прибыль в бюджет . а депутаты и чиновники тайно посещают Открытые в ВР АП И КАБМИНЕ салоны
Дурь номер 2- запрет заробитчанам ехать работать в ЕС . во первых шмыгаль разозлил Европу, т к там гибнет урожай, во вторых он разозлил заробитчан

МАЙДАН НА ПОРОГЕ Из-за Шмыгаля
показати весь коментар
29.04.2020 22:45 Відповісти
Не из-за шмигаля, а из-за Зебуина
показати весь коментар
29.04.2020 23:17 Відповісти
ну не даром народная мудрость гласит:"Лучше поздно, чем никогда".
показати весь коментар
29.04.2020 22:50 Відповісти
расшифровка начала стенограммы переговоров с британскими работодателями:
- Do you speak English?
- Yes
- Name?
- Denys Shmyhal
- Sex?
- Three to fife times a week.
- No, no....l mean male or female?
- Yes, male, female, sometimes Lyashko.
показати весь коментар
29.04.2020 22:58 Відповісти
Интересно кто контракт организовал. На малину когда сезон
показати весь коментар
29.04.2020 23:04 Відповісти
Все , що вміє робити українська влада - це насрати людям . Причому і своїм і іноземцям . Нічого нового .
показати весь коментар
29.04.2020 23:07 Відповісти
Зебіли ау, ви вже зробили "Всіх нас разом" чи ще ні?
показати весь коментар
29.04.2020 23:18 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=WI7loqkJf7g как это передумали, а законное решение? или у нас чиновники уже совсем страх теряют - что хочу то ворочу
показати весь коментар
29.04.2020 23:36 Відповісти
Наверное Лондон пригрозил, что пожалуются в МВФ ... и все сразу решилось !
показати весь коментар
29.04.2020 23:59 Відповісти
Зелени Майдана не избежать !!!
показати весь коментар
30.04.2020 00:06 Відповісти
Все больше похоже на то....
показати весь коментар
30.04.2020 02:37 Відповісти
Интересно сколько нужно было Шмигалю в конверте отвалить?
показати весь коментар
30.04.2020 01:42 Відповісти
зеленский и шмыга - охметовские гнои
показати весь коментар
30.04.2020 01:53 Відповісти
Чартер полетел, а осадочек остался...
показати весь коментар
30.04.2020 02:36 Відповісти
Батраки поперли в батрачество, чтобы потом визжать и мычеть оттуда "спаситинас" "забиритинас"
показати весь коментар
30.04.2020 03:31 Відповісти
Порешали таки...
показати весь коментар
30.04.2020 07:26 Відповісти
Сколько стоило разрешение?
показати весь коментар
30.04.2020 08:36 Відповісти
ОЧКОДРАЛЫ на работу поехали!!! А потом будут орать домой заберите, твари!!!
показати весь коментар
30.04.2020 10:58 Відповісти