6962 відвідувача онлайн
6 409 120

Блоки АЕС зупиняються через падіння споживання, - Герус

В Україні зупиняються блоки АЕС через зниження споживання електроенергії.

Про це заявив народний депутат, глава енергетичного комітету ВР Андрій Герус в ефірі телеканалу "НАШ", повідомляє Обозреватель.

"Зараз питання не в тому, що потрібно обмежувати "Енергоатом ", я допускаю, що це обгрунтовано і необхідно. Питання в тому, в яких масштабах це робити", - заявив Герус.

Він також підкреслив, що віялових відключень електроенергії в країні не буде.

Нагадаємо, 28 квітня Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища України затвердило новий Прогнозний енергетичний баланс України на 2020 рік, який передбачає загальне зменшення споживання на 9,5%.

Раніше виконуючий обов'язки президента НАЕК "Енергоатом" Петро Котин заявив про підтримку нового енергетичного балансу, зазначивши, що вважає його безпечним для експлуатації енергоблоків.

Топ коментарі
+49
ага.. "падение потребления" - на фоне роста закупок герусом э/э в рашке..
показати весь коментар
14.05.2020 15:08 Відповісти
+26
Краще припинити імпорт з Московіі !!!
показати весь коментар
14.05.2020 15:13 Відповісти
+21
Кто-то раком встал перед ахметом .
показати весь коментар
14.05.2020 15:11 Відповісти

Завантаження...