Рада схвалила запуск державного каналу іномовлення на окупованих територіях

Як повідомляє Цензор.НЕТ, "за" проголосував 231 нардеп.
Законопроєкт передбачає, що мультимедійна платформа іномовлення України зможе мовити в цифровому ефірі, аналоговому ефірі і в кабельних мережах на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, Криму і Севастополя, в районах, що межують з цими тимчасово окупованими територіями, і в прикордонних районах України, що межують з РФ або іншими країнами, з яких мовлять в ефірі російські телеканали і радіостанції.
"Програми МПІУ виготовляються українською мовою, а також іншими мовами залежно від доцільності і невідкладності використання тієї чи іншої мови для досягнення мети діяльності МПІУ", - сказано в тексті закону.
хіба окупанта цікавлять бажання та думки окупованого? ти всередині себе розберись окупація чи "захочуть повернутись".