10645 відвідувачів онлайн
6 412 29

"Каструвати треба!": Ляшко висловився про зґвалтування в Кагарлику. ВIДЕО

"Це жахливо. Немає слів, щоб висловити співчуття жертвам і описати тих, хто це зробив. Це кончені покидьки, які заслуговують на найсуворіше покарання, яке тільки може бути. Ґвалтувати нещасну жінку, використовуючи свої повноваження, прикриваючись погонами і своїм посвідченням – кінчені тварі тільки можуть так робити", – обурився політик, передає Інформатор.

Олег Ляшко подякував медикам, які не дали приховати цю історію, а також відзначив правильну та оперативну реакцію керівництва МВС і Нацполіції, які не покривали колег, а одразу розпустили відділення. "Там треба глибоко покопатися, в тому числі і психоаналітикам, щоб в майбутньому в університетах вчити правоохоронців, як не допускати цих злочинів. Це дуже трагічна подія, яка дискредитує нашу країну. Повинна бути жорстка відповідальність. Каструвати треба їх. Хотів зґвалтувати – на тобі кастрація, щоб сам себе тільки ґвалтував і більше нікого. За такі злочини треба вводити смертну кару", – вважає лідер РПЛ.

Топ коментарі
+10
ну как же скотыняка в такой теме б и не высказался..
показати весь коментар
26.05.2020 15:17 Відповісти
+4
та маю ще лютішу кару- віддати їх на перевиховання олєшці скотиняшці
показати весь коментар
26.05.2020 15:19 Відповісти
+3
"Кастрировать надо!": Ляшко высказался об изнасиловании в Кагарлыке - Цензор.НЕТ 5914
показати весь коментар
26.05.2020 15:27 Відповісти

Завантаження...