7640 відвідувачів онлайн
24 167 40

Рада ухвалила закон про приведення військових звань ЗСУ до стандартів НАТО

Рада ухвалила закон про приведення військових звань ЗСУ до стандартів НАТО

Верховна Рада України ухвалила в другому читанні законопроєкт №2247 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо військових звань військовослужбовців", яким передбачається приведення чинної системи військових звань Збройних сил України у відповідність до стандартів НАТО.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

За законопроєкт у другому читанні проголосував 291 народний депутат.

Документ вносить зміни до статутів Збройних Сил України та адаптує їх під норми армій країн-членів Північноатлантичного альянсу.

Зокрема, тепер зі списку звань Збройних сил зникне генерал-полковник і генерал армії України: першого замінить "генерал", друге зникне з переліку зовсім. Наступним після полковника у військовій ієрархії буде введено нове звання бригадного генерала, за старшинством після якого буде генерал-майор.

У Військово-морських силах звання бригадного генерала буде відповідати чину комодор, також запровадженого законопроєктом №2247.

Топ коментарі
+33
Обердрыстун
показати весь коментар
04.06.2020 15:39
+19
а генералиссимус ???

Рада приняла закон о приведении воинских званий ВСУ к стандартам НАТО - Цензор.НЕТ 2504

..
показати весь коментар
04.06.2020 15:34
+15
Зеуляйтер
показати весь коментар
04.06.2020 15:41
Коментувати
Сортувати:
а шо такое где коменты...........
или все думают как сюда Зеленского приплести
показати весь коментар
04.06.2020 15:32 Відповісти
Рада ухвалила закон про приведення військових звань ЗСУ до стандартів НАТО - Цензор.НЕТ 7669
показати весь коментар
04.06.2020 15:41 Відповісти
І яке тепер звання у військово-зобов"язаного громадянина Зеленського В.О. згідно стандарта НАТО?
показати весь коментар
04.06.2020 15:32 Відповісти
Обердрыстун
показати весь коментар
04.06.2020 15:39 Відповісти
Зеуляйтер
показати весь коментар
04.06.2020 15:41 Відповісти
Четырежды уклоногриндер
показати весь коментар
04.06.2020 22:04 Відповісти
Зелуппенфюрер
показати весь коментар
04.06.2020 17:13 Відповісти
Говнокомандувач
показати весь коментар
04.06.2020 17:15 Відповісти
Бригаденлох...
показати весь коментар
04.06.2020 17:35 Відповісти
На цьому і завершать.
показати весь коментар
04.06.2020 15:32 Відповісти
Ну так в США 47 генералов, куда наших девать будут, в окопы?
показати весь коментар
04.06.2020 15:33 Відповісти
На біржу
показати весь коментар
04.06.2020 15:36 Відповісти
..поставь перед 47 цифру 8(восемь) и научись считать....))))
показати весь коментар
04.06.2020 15:39 Відповісти
вы б лучше количество генералов к количеству личного состава к натовским стандартам привели....
показати весь коментар
04.06.2020 15:33 Відповісти
Это да, но не все сразу, со временем будет меняться.
Такой парад всего 7 лет назад был в Киеве на Крещатике.

Рада ухвалила закон про приведення військових звань ЗСУ до стандартів НАТО - Цензор.НЕТ 4083
Рада ухвалила закон про приведення військових звань ЗСУ до стандартів НАТО - Цензор.НЕТ 1217
показати весь коментар
04.06.2020 16:09 Відповісти
Это в 2013-м?
показати весь коментар
04.06.2020 17:30 Відповісти
а это в 2019-м

Рада ухвалила закон про приведення військових звань ЗСУ до стандартів НАТО - Цензор.НЕТ 9550
показати весь коментар
05.06.2020 13:35 Відповісти
и тишина....
P.S.теперь можно и баиньки
показати весь коментар
04.06.2020 15:34 Відповісти
Тепер замість солдата або рядовика будемо казати "прайвет".
показати весь коментар
04.06.2020 15:34 Відповісти
а генералиссимус ???

Рада приняла закон о приведении воинских званий ВСУ к стандартам НАТО - Цензор.НЕТ 2504

..
показати весь коментар
04.06.2020 15:34 Відповісти
ОХЙОПТЫТЬ !!!
показати весь коментар
04.06.2020 16:24 Відповісти
Солидный баняк ! Содержимое ни к черту...
показати весь коментар
04.06.2020 22:08 Відповісти
Рада приняла закон о приведении воинских званий ВСУ к стандартам НАТО - Цензор.НЕТ 7378
показати весь коментар
04.06.2020 15:35 Відповісти
Не Оболенский, а Оманский
показати весь коментар
04.06.2020 15:43 Відповісти
Добре, синку, добре !
показати весь коментар
04.06.2020 15:40 Відповісти
при зеле лычки будут означать количество уклонений от мобилизации
а звездочки - сколько лет не стрелял. подполковник - отвел до середины днепра, полковник - до карпат. генерал - работал в 95 квартале
показати весь коментар
04.06.2020 15:40 Відповісти
показати весь коментар
04.06.2020 15:42 Відповісти
А тільки недавно повертали українські традиції в армію...виявляється, заради НАТО можна і на традиції начхати.
показати весь коментар
04.06.2020 15:41 Відповісти
Ничто не мешает и традиции иметь и стандарты НАТО, более того, в НАТО военные традиции очень развиты. Каждое государство решает по своему как лучше интегрировать традиционализм.
показати весь коментар
04.06.2020 16:05 Відповісти
Укроамериканці служать в US Army & US Navy і не заморочуються системою звань. І це здебільшого діти та онуки вояків УПА.
показати весь коментар
04.06.2020 16:12 Відповісти
это планировалось сделать еще года 3 назад, но почему-то дотупили до сегодня
показати весь коментар
04.06.2020 15:43 Відповісти
А сами ВСУ???
показати весь коментар
04.06.2020 15:44 Відповісти
Зольдатен, Коммандирен энд Супермен
показати весь коментар
04.06.2020 16:52 Відповісти
Краще б скорочення ЗС України відмінили...
показати весь коментар
04.06.2020 18:01 Відповісти
Шах і мат усім ворогам! Потужно! Більш нічим зайнятися, як лички перешивати та посвідчення міняти! Головнокомандуючий тепер буде генералісімусом?? Або одразу фельдмаршалом?? Вони дійсно дурні клоуни. Одягти та нагодувати хлопців не можуть, а вже всі "Бригадні" та "квартальні". ПОТУЖНО!
показати весь коментар
04.06.2020 20:00 Відповісти
Все как всегда,мы подстраеваемся под Европу,даже звания для военнослужащих подтосовали под страны НАТО напридумывал,а как на счет оплаты по стандарту НАТО относительно этим званиям?
показати весь коментар
05.06.2020 13:41 Відповісти
так шо тепер - будемо мати одночасно однозвьоздних (старих) і двозвьоздних (нових) хєнєрал-майорів?
показати весь коментар
05.06.2020 14:15 Відповісти