5100 відвідувачів онлайн

У лікарні окупованого Лутугиного назріває бунт, - ЗМІ

У лікарні окупованого Лутугиного на Луганщині здорових людей, які проходять обсервацію, утримують разом із хворими на COVID-19, їжу з їдальні їсти неможливо, а в будівлі немає гарячої води.

Про це повідомляє "Громадське радіо" з посиланням на джерело, інформує Цензор.НЕТ.

За його даними, в лікарні перебувають люди, які проходять обсервацію. Деякі з них хочуть залишити лікарню через погані умови перебування.

"У лікарні все старе, приміщення без гарячої води, палати холодні. Також разом зі здоровими людьми лікуються хворі на COVID-19, що дуже всіх обурило", - зазначає джерело.

Але людям за територію лікарні виходити не дозволяють, її охороняють терористи, які придушують спроби бунтів.

"Щоб нормально поїсти, потрібно платити "військовим" або лікарям, і тоді вони куплять щось у магазині, оскільки харчування в лікарні нікуди не годиться. В "Міністерстві охорони здоров'я" все замовчують і всіма неправдами хочуть заплутати людей, а також обіцяють, що всіх відправлять по домівках", - додав співрозмовник.

Топ коментарі
+35
это всё фигня: главное - никто не мешает говорить по-русски (до этого, правда, тоже никто не мешал)
показати весь коментар
05.06.2020 17:45 Відповісти
+20
В Донецке и Луганске сейчас по русски можно только молчать.
показати весь коментар
05.06.2020 18:00 Відповісти
+19
Не хотят кормить нахлебников из Евросоюза?...
показати весь коментар
05.06.2020 17:42 Відповісти

Завантаження...